Zaświatowe Biuro Śledcze

satyra
Wydawca Arkadiusz Siejda
2024-02-14
2024-02-14
groteska komedia fantasy kryminał science fiction ezoteryka magia okultyzm literatura obyczajowa romans horror rozrywka tarot

Okładka książki Obiata. Antologia słowiańska Silke Brandt, Aleksandra Dobies, Krzysztof Dzieniszewski, Grzegorz Gajek, Michał Jankowski, Adam Kaczmarczyk, Agnieszka Kuchmister, Małgorzata Lewandowska, Monika Maciewicz, Graham Masterton, Karolina Mogielska, Tadeusz Oszubski, Olaf Pajączkowski, Jacek Pelczar, Kalina Sucharska, Katarzyna Wierzbicka, Zeter Zelke
Obiata. Antolo... Silke Brandt, Aleks...
Okładka książki Epidemie Paweł Dybała, Agnieszka Fulińska, Wojciech Gunia, Agnieszka Hałas, Paweł Majka, Mikołaj Maria Manicki, Andrzej Miszczak, Tadeusz Oszubski, Krzysztof Rewiuk, Magdalena Anna Sakowska, Marta Sobiecka, Jacek Sobota, Wojciech Szyda, Marek Żelkowski
Epidemie Paweł Dybała, Agnie...

Jakiś czas temu przyszła do mnie książka, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie pod kątem wydania.
,,Zaświatowe biuro śledcze" Tadeusza Oszubskiego to nie tylko fantastyczna treść, ale także świetne ilustracje dopełniające całość. Fabuła to połączenie kryminału z nutką horroru z dodatkiem romansu i dziwnych fantastycznych stworzeń.
Na tapetę wlatuje piątek trzynastego oraz zmasowany atak pecha, który sparaliżował miasto. Agenci Zaświatowego Biura Śledczego mają nie lada wyzwanie. Zagadka nie jest taka prosta, jak się wydaje.
Żeby było ciekawiej, bohaterami tej książki są polonista opętany przez ducha esbeka, gigantyczny kot, duch psa, kosmici, wróżka i wiele innych ciekawych postaci.
Nie można zarzucić autorowi braku wyobraźni. Takie połączenie daje mrok, ale też stwarza klimat, przy którym dobrze się bawimy, czytając książkę. Wiele razy treść wywołała uśmiech na mojej twarzy. Sama okładka przyciąga już uwagę czytelnika. Takie połączenie różnych gatunków daje wiele doznań czytelniczych. Miejsce akcji to współczesna Bydgoszcz.
Czy mam tu kogoś z Bydgoszczy? 😁
Czytałam już jedną książkę autora i byłam nią zachwycona. Ta również przypadła mi do gustu. Polecam Wam również. Przeżyjecie niezapomnianą przygodę z piórem pisarza.
Chciałam też pogratulować dla Arka. Twoja praca włożona w wydanie książek zaskakuje mnie za każdym razem. Jestem ciekawa, co szykujesz dla nas za jakiś czas.

Na tapetę wlatuje piątek trzynastego oraz...

• W planach ebook
  • Samodzielne