E-book kulinarny “Jedzenie, które daje radość”

Okładka książki E-book kulinarny “Jedzenie, które daje radość” Weronika Jagodzińska
Okładka książki E-book kulinarny “Jedzenie, które daje radość”
Weronika Jagodzińska Wydawnictwo: brak informacji kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
E-book kulinarny “Jedzenie, które daje radość”
brak informacji
2023-12-02
2023-12-02
#ebook #kulinarny #kuchnia

A ja polecam, w przeciwieństwie do poprzednich i złośliwie wystawionych komentarzy - byle wystawić negatywa (do czego ludzie są zdolni to przerażające). Hejtem śmierdzi na kilometr.
Kupiłam, gotowałam i polecam -przepisy są proste, inne i smaczne. Szarpany kurczak to złoto, a sernik palce lizać!

Usuwanie negatywnych opinii o książce🤷🏻‍♀️? Weroniko, spójrz prawdzie w oczy, że Twoje dzieło jest po prostu słabe.

Błąd na błędzie, przepisy właściwie na nic konkretnego. Właściwie to same gotowce do podgrzania. Ta cena to za co? Nie polecam, wyłudzenie pieniędzy od naiwnych ludzi.

Dlaczego została usunięta moja opinia? Była negatywna, ale konkretna. To nie fair w ten sposób tak traktować czyjeś obiektywne zdanie.

Ooo a gdzie sie podziała moja opinia? Bardzo negatywna oczywiście. Nieładnie tak usuwać ostrzeżenia. Cena strasznie wysoka, przepisy z internetu, totalnie nie warto.

Mam takie wrażenie, że ten ebook był już komentowany wcześniej i te opinie zostały usunięte? ?

Poprzednia opinia zniknęła..żenada i wyłudzanie pieniędzy na coś, co jest ogólnie dostępne w internecie..błędy ortograficzne i stylistyczne. Przepisy, mimo, że ściągnięte z internetu, nie są dopracowane w najmniejszym stopniu. Odradzam, za taką cenę, można kupić coś naprawdę fajnego

Cena tego ''dzieła" to kpina z ludzi, którzy naprawdę przykładają się do swojej pracy. W przypadku "Jedzenia, które daje radość' mamy do czynienia z bylejakością stworzoną na kolanie w celu zarobienia szybkiej kasy bez wysiłku. Najgorsze jest to,że znajdą sie osoby , które po to sięgną, a Autorka zarobi na naiwnych nie robiąc nic. Błędy stylistyczne, interpunkcyjne (a ponoć Weronika jest perfekcjonistką, która kpi z osób robiących błędy pod jej filmami) przepisy na dania z gotowych produktów , a to wszystko w cenie, za którą można nabyć pięknie wydaną książkę kulinarną, po której widać,że Autor włożył w nią swe serce , naprawdę nad nią PRACOWAŁ oraz ma pojęcie w dziedzinie kulinarnej. Poraża również nieszczerość Autorki wobec odbiorców ebook'a. Jak można wciskać ludziom kit,że przepisy w nim zawarte były udoskonalane przez nią latami?? Przecież to kpina za niemałą kasę!

E-book powstał w miesiąc, jak sama autorka się przyznaje. Świąteczny skok na kasę. Potrawy z gotowców, co kto lubi, ale nie za takie pieniądze.

Ponownie zamieszczam opinię: ebook fatalny, z błędami językowymi i interpunkcyjnymi, na zdjęciach wychodzą piksele i są one nieestetyczne, same przepisy to gotowce wzięte z i internetu. O autorce nic nie napiszę bo sama sobie wystawia laurkę w social mediach.

Dodaj cytat z książki E-book kulinarny “Jedzenie, które daje radość”