Dwie wojowniczki

Okładka książki Dwie wojowniczki
Licia Troisi Wydawnictwo: Videograf II Cykl: Wojny Świata Wynurzonego (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Wojny Świata Wynurzonego (tom 2)
Le due guerriere
Videograf II
2008-10-10
2008-10-10
Zuzanna Umer
wojny świata wynurzonego licia troisi

więcej Więcej

W końcu trochę akcji :) Przez pierwsza cześć przedarłem się z mozołem. Tą łyknąłem w dwie nocki :)

Do przeczytania i zapomnienia.

Na półkach: , , , , , ,

Chyba czas na jakiś mały, bezspoilerowy komentarz do twórczości pani Troisi.

Już przy "Sekcie Zabójców", a może nawet przy "Talizmanie mocy" zrozumiałam fenomen tej autorki, nazywanej czasem włoską królową fantasy. To po prostu szczera przyjemność, z jaką czyta się jej książki. Oceniając na "chłodno" pewnie nie są aż tak niesamowite, w tym rzecz, że ciężko podchodzić do...

"W podróży zawsze jest coś ostatecznego i nieodwracalnego, a kiedy się kończy, nigdy nie wraca się naprawdę w to samo miejsce."

Genialna książka, jeszcze lepsza niż poprzednia część. Zdecydowanie polecam. Jedna z moich ulubionych książek.

Fajna książka

Lonerin i Dubhe ruszają na poszukiwanie Sennara, legendarnego czarodzieja, który czterdzieści lat wcześniej przyczynił się do ocalenia Świata Wynurzonego przed zniszczeniem. Jednak ich śladem rusza Rekla, jedna z najlepszych "zwycięzkich", a co najważniejsze, nie zazna spokoju, dopóki osobiście nie zabije Dubhe, w tym celu jest w stanie poświęcić nawet własne życie......

Bardzo lubię twórczość Lici Trois... Przeczytałam jej 3 serie, zostały mi 2 kolejne, niestety nie mogę ich zdobyć w bibliotece... Cóż do cierpliwych świat należy :)

Jedna z najcudowniejszych książek jakie czytałam! Wyzwalała we mnie niezwykłe emocje, gorąco polecam ! <3 c:

Podobnie jak część pierwsza jest godna polecenia.

1 765
  • Fantastyka