Dwie wojowniczki

Licia Troisi Wydawnictwo: Videograf II Cykl: Wojny Świata Wynurzonego (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Le due guerriere
Zuzanna Umer
Videograf II
wojny świata wynurzonego licia troisi
Le due guerriere
Wojny Świata Wynurzonego (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Zuzanna Umer
wojny świata wynurzonego licia troisi

W końcu trochę akcji :) Przez pierwsza cześć przedarłem się z mozołem. Tą łyknąłem w dwie nocki :)

Do przeczytania i zapomnienia.

Na półkach: , , , , , ,

Chyba czas na jakiś mały, bezspoilerowy komentarz do twórczości pani Troisi.

Już przy "Sekcie Zabójców", a może nawet przy "Talizmanie mocy" zrozumiałam fenomen tej autorki, nazywanej czasem włoską królową fantasy. To po prostu szczera przyjemność, z jaką czyta się jej książki. Oceniając na "chłodno" pewnie nie są aż tak niesamowite, w tym rzecz, że ciężko podchodzić do...

"W podróży zawsze jest coś ostatecznego i nieodwracalnego, a kiedy się kończy, nigdy nie wraca się naprawdę w to samo miejsce."

Genialna książka, jeszcze lepsza niż poprzednia część. Zdecydowanie polecam. Jedna z moich ulubionych książek.

Fajna książka

Lonerin i Dubhe ruszają na poszukiwanie Sennara, legendarnego czarodzieja, który czterdzieści lat wcześniej przyczynił się do ocalenia Świata Wynurzonego przed zniszczeniem. Jednak ich śladem rusza Rekla, jedna z najlepszych "zwycięzkich", a co najważniejsze, nie zazna spokoju, dopóki osobiście nie zabije Dubhe, w tym celu jest w stanie poświęcić nawet własne życie......

Bardzo lubię twórczość Lici Trois... Przeczytałam jej 3 serie, zostały mi 2 kolejne, niestety nie mogę ich zdobyć w bibliotece... Cóż do cierpliwych świat należy :)

Jedna z najcudowniejszych książek jakie czytałam! Wyzwalała we mnie niezwykłe emocje, gorąco polecam ! <3 c:

Podobnie jak część pierwsza jest godna polecenia.

Dyskusje

1 715