Motyw zbrodni

Okładka książki Motyw zbrodni Katarzyna Bester
Okładka książki Motyw zbrodni
Katarzyna Bester Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Detektyw Aidan Winters (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Detektyw Aidan Winters (tom 2)
Dlaczemu
2023-09-27
2023-09-27

Lekki kryminał, wciągający i intrygujący. Obie części trzymają w napięciu i są świetne. Ciekawe co będzie dalej. Polecam.

Na półkach: , , , , , ,

Jestem zadowolona z lektury. Druga część też trzyma poziom akcji pierwszej części. Podoba mi się w tym wydaniu pióro autorki.

Odkryliście już co się działo TAMTEJ NOCY? W takim razie, teraz czas dowiedzieć się jaki jest MOTYW ZBRODNI.

Aidan Winters powraca. A wraz z nim nowe, zagmatwane śledztwo, tajemnice i cała gama emocji.
Jeśli lubicie zawiłe zagadki kryminalne to znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Kasia wymyśliła i skonstruowała fabułę w tak świetny sposób, że do samego końca nie byłam pewna czy moje przypuszczenia co do rozwiązania są trafne. Bo sama sprawa, jaką przyszło rozwiązywać Wintersowi do najprostszych nie należała. Detektywi musieli się nieźle natrudzić, żeby dojść do rozwiązania, które swoją drogą było dość zaskakujące.
Autorka sprawnie manewrowała między wątkami, dzięki czemu całość stała się ciekawsza, a książkę czytało się bardzo dobrze. Z pierwszym zdaniem przepadłam, a gdy się ocknełam, byłam na końcu historii.

Moja słabość do Wintersa w tym tomie się nasiliła. Gość jest genialny i rozwiązuje kolejne przestępstwa bez mrugnięcia okiem. Naprawdę jestem ciekawa z czym przyjdzie mu się mierzyć w kolejnej części.

Podsumowując, ta książka jest warta przeczytania.
Dobra zabawa i trudne śledztwo gwarantowane.

Jeśli lubicie zawiłe zagadki kryminalne to znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Aidana Wintersa doskonale powinniście już znać z pierwszego tomu. Tym razem jednak sytuacja naszego detektywa jest z goła inna. Sprawa z którą przyjdzie się zmierzyć Aidanowi będzie bowiem dotyczyć jego bezpośrednio, a konkretniej kogoś z jego rodziny. Czy emocje wezmą górę, czy może jednak Winters zbierze się w sobie i zwycięży nad tym co będzie kłębić się w jego głowie?
Mroźny, zimny Nowy Jork. Na Moście Brooklyńskim dochodzi do morderstwa młodej kobiety. Szybko jednak okazuje się, że zbrodni może być więcej, a mordercą jedna osoba. Strach czai się na każdym rogu, a para detektywów musi wykonać zadanie. Skrupulatnie, po kolei sprawdzają wszystkie tropy. Podążają różnymi ścieżkami by sprawdzić każdy, nawet najmniejszy trop. Pogoda staje się jednak dodatkowym przeciwnikiem w nierównej grze. Na dodatek wszystkie tropy wydają się być zgubne. Kiedy jednak detektyw odchodzi od zmysłów nareszcie coś zaczyna się wyjaśniać, sprawa nabiera tempa. Tylko czy przeciwnik da się tak łatwo pokonać?
Lubię Kate w takim wydaniu. Polubiłam Aidana od pierwszego czytania. Mam nadzieję, że również polubicie tego skytego, zgryźliwego detektywa o poczciwym serduchu. Poznaliście się już z tym sknerą?

Drugi tom i całkiem niezły. Mocny początek, a dalej jest jeszcze lepiej i dynamieczniej. To taki bardziej romans kryminalny niż czysty kryminał. Takie trochę podobne do twórczości Świst ;)
Dobrze się czyta!
Polecam!

Dobrze się czyta!
Polecam!

• Przeczytane 2024
  • Kryminał
  • W planach ebook
  • Kryminaly

Dodaj cytat z książki Motyw zbrodni