Nie zbliżaj się

Okładka książki Nie zbliżaj się A. P. Mist
Okładka książki Nie zbliżaj się
A. P. Mist Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Pętla tajemnic (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Pętla tajemnic (tom 1)
Wydawnictwo WasPos
2023-05-25
2023-05-25

Super opowieść, jestem zaskoczona. Polecam gorąco,

Super opowieść, jestem zaskoczona. Polecam gorąco,

Niby dobra książka, z ciekawą fabułą, a jednak czegoś mi w niej brakło i niemal do samego końca zastanawiałam się... o co chodzi? Brakło mi chyba emocji i takiego realizmu... ale głównie emocji i chemii między bohaterami. Ich relacja była jakaś taka mechaniczna... A Wiktor w sumie do tego stopnia trzymał w tajemnicy przed Emilią, czym dokładnie się zajmuje, że nawet ja jako czytelnik tego do końca nie wiem... Wiadomo, że to jakaś brudna robota, ale to tyle... No i do tego taki romansowy standard: muszę odepchnąć od siebie ukochaną, żeby ją chronić, więc będę udawał, że mi nie zależy, a laska zamiast powiedzieć mu, że mu nie wierzy, daje się stłamsić i przez kolejne tygodnie beczy w poduszkę... Totalnie mi się nie podoba taki schemat, bardziej do mnie przemawia właśnie, gdy laska nie daje się zmanipulować i zostaje przy facecie... Niby dużo w tym emocji, dużo się dzieje, ale ja tego kompletnie nie czuję.
Drugi tom pewnie przeczytam, trochę z ciekawości...

Kurcze z ciężkim bóle dotrwałam do końca. Nie mogę sie wgryźć w te książki. Momentami jest super a momentami mam ochotę walnąć ja o ścianę. Strasznie przeslodzona na początku i dziwna. Pierwsze 30% książki sie nic nie dzieje tak naprawdę. Książka jest wręcz nudna. Nie wiem czy sięgnę po 2 i 3 tom. Już teraz wiem że książka.jest przewidywalna do bólu i po tym co przeczytałam śmiem twierdzić że będzie coś strasznego potem coś dobrego potem znowu coś złego sie wydarzy. Brakuje żeby zaszła w ciążę i to ukrywała. To już dla mnie ta książka byłaby spalona na maksa. Może wrócę i wezmę 2 rom zobaczę. Narazie jak dla mnie słabe 5 i nie polecam. Nie wiem skąd taki zachwyt nad tą książka. Narracja straszna.

„Nie zbliżaj się”

Seria: Pętla tajemnic #1
„Mieli się nie zbliżać, lecz pragnienie okazało się silniejsze. W pętlach tajemnic i niebezpieczeństw obudzili uczucia, które nie miały prawa się zrodzić.”

Dwa różne światy, a w nich oni. Nie powinni się spotkać, a jednak ich ścieżka się przecięła.
Nie spodziewali się, że początkowa nienawiść przerodzi się w coś więcej.
Ona córka znanych architektów. On nieślubny syn groźnego trójmiejskiego przestępcy.

Noc, ekskluzywny klub i awantura. Spotkanie nie przebiegło po ich myśli, jednak obydwoje nie mogą o nim zapomnieć. Kiedy ponownie się spotykają, jeszcze bardziej pałają do siebie nienawiścią. Ich rozmowy wręcz ostre wymiany zdań, coraz bardziej ich nakręcają. Namiętność wybucha ze zdwojoną siłą, podają się jej, a w ich sercach pojawiają się uczucia.

Nie zdają sobie sprawy, że już ktoś się nimi zaczyna interesować świat, w którym jest zło. Dla bezpieczeństwa dziewczyny odpycha ją od siebie, nie spodziewając się, że popełnił ogromny błąd.

Czy ktoś zaplanował idealny plan? Kto chce zniszczyć ich związek?

A.P. Mist swoimi książkami wzbudza we mnie skrajne emocje, po każdą sięgam z przyjemnością i wiem, że się nie zawiodę. Nie zbliżaj się jest kolejną perełką spod jej pióra i cóż znowu doprowadziłaś mnie do łez.:) Kto już czytał ten wie :) W szczególności czytając zakończenie ma się ochotę głośno krzyczeć, a najlepiej czymś rzucić:) Sekrety, intrygi, tajemnice i jedna wielka niewiadoma. Autorka tak nas wprowadza w pętle, że sami nie wiem co za chwilę się wydarzy. Do końca nie można przerwać czytania, bo chcemy jak najwięcej się dowiedzieć. Odkryć wszystko, ale do końca nie wiemy jak się wszystko skończy. I szczerze nie spodziewałam się tego co się tutaj wydarzyło. Jedno wam powiem jeżeli się spodziewacie  słodkiego romansu, to zapomnijcie!!! Dostaniecie historię wyrazistych bohaterów, którzy żyją w niewiedzy, nie mając świadomości, że ktoś już nimi żongluje. Tajemnice i niebezpieczeństwo coraz bardziej zbliża się do nich, a oni już nie wiedzą komu mogą zaufać.

A ty co byś zrobił/a z miłości oraz bezpieczeństwa dla drugiej osoby?

Polecam gorąco :):):)

„Nie zbliżaj się”

Seria: Pętla tajemnic #1

Nie spodziewali się, że początkowa nienawiść przerodzi się w coś więcej.
Ona córka...

#mojaopinia
"Nie zbliżaj się", jest pierwszym tomem trylogii  Pętla tajemnic o losach Wiktora i Emilii.
On zwrócił na nią uwagę od razu, chociaż nie powinien bo nie interesowały go takie dziewczyny, ale czuł się dziwnie odpowiedzialny za tą drobną blondynkę chociaż dla jej bezpieczeństwa nie powinna się do niego zbliżać. Ona uważa go za dupka, który przymyka oko na to co się dzieje w klubie.  Ich kolejne spotkanie jest przypadkowe on nie może jej zapomnieć chociaż dwa razy rozmawiali a tylko raz ją pocałował, ale weszła mu do głowy i nie chce wyjść. Ale czy to spotkanie było tak naprawdę przypadkiem? Spirala kłamstw, niedomówień jaka krąży wokół nich jest tak gesta, że nie wiadomo komu ufać. Wiktor ją ostrzega, że nie powinna się zbliżać, ale sam nie może przestać się spotykać z nią.
" Mieszkali ze sobą, żyli razem i choć nie doszło do żadnych deklaracji ani wyznań, był pewien że chce tej kobiety."

Autorka tak potrafi żonglować emocjami które przelała na papier, że możemy je odczuć czytając.
Ta historia nie tylko wciąga, ona wręcz pochłania, z każdą przewróconą stroną , nie możemy się doczekać co będzie dalej i  jak ta historia się potoczy czy Wiktor i Emilia mają szansę na bycie razem, a może byli tylko wabikiem dla czyichś korzyści?
Zachowanie Wiktora może nie spodobać się, ale on tylko w ten sposób potrafi ochronić tych na których mu zależy, odtrącając ich . W ten sposób myśli, że ich chroni a co jeśli komuś o to właśnie chodziło?
Powiem wam , że zakończenie pierwszego tomu, jest takie że serce staje, łzy pojawiają się w oczach no bo jak tak można w takim momencie przerwać, całe szczęście, mogłam zaraz zabrać się za drugi tom bo nie wiem jak bym wytrzymała  w tej niewiedzy...
Gratuluję i staje się twoją wierną fanką ❤️❤️

#mojaopinia

Nic specjalnego, główni bohaterowie irytujący, zachowują się jak małe dzieci. W ogóle ze sobą nie rozmawiając wielce się zakochali. Seriously? Jak można zbudować jakikolwiek związek/relację z samego patrzenia i wkurzania się na siebie. Generalnie ich życie emocjonalne było płytkie jak kałuża.
A wątek "pracy" tej laski przezabawny, że niby poklepie trochę w laptopie, na budowie albo się pojawi albo nie, no nie wydaje mi się, żeby tak wyglądała praca architekta.

"Nie zblizaj się" To pierwszy tom serii #pętlatajemnic seria która już jest bestsellerem, ale ci tu się dziwić po takiej dawce wrażeń i emocji sukces książki gwarantowany.

Emilia po rozstaniu z chłopakiem wybiera się do klubu razem z przyjaciółką. Tam widzi rzeczy których nie lubi, po wszczęciu awantury poznaje Wiktora ochroniarza, który wyprowadza ją z lokalu. I tak zaczyna się przygoda dwóch światów. Emilia szanowana córką światowych architektów i Wiktor nieślubny syn przestępcy.
Tam gdzie łączy się ogień i woda, noc i dzień, światło i mrok nie może być spokojnie. Zobaczymy iskry które będą mieć........ koniec! Ale jaki to koniec przekonajcie się sami.

Twórczość autorki zanam, podziwiam i kocham, ale to co zafundowała nam w tej książce to mnie bardzo zaskoczyło. Całą książkę czyta się bardzo szybko i przede wszystkim wciaga od pierwszych stron. Autorka zabrała nas w niebezpieczny świat pełen ukrywanych tajemnic I niebezpieczeństwa. Drogi bohaterów nie powinny się skrzyżować dla ich dobra, ale los z nich zadrwił. Emilia po rozstaniunnie szuka miłości a Wiktor broni się przed nią. Czy zbliżą się do siebie?

Bardzo szybko przeczytałam tą książkę, historia Emilki i Wiktora wciąga od pierwszych stron. Ona inteligentna, pracowita, ale bardzo samotna. On w sytuacji bez wyjścia, musi spłacać dług, który matka zaciągnęła u ojca przestępcy. Ciągnie ich do siebie, choć ze wszystkich stron słychać alarmujące dzwoneczki, że to się źle skończy. Oboje zasługują na miłość,ale tu nic nie jest proste. Kibicuję im i zaraz zaczynam tom 2, bo liczę na szczęśliwe zakończenie.

bardzo ciekawa, pani architekt przypadkowo spotyka 'złego' chłopaka nie z wyboru a z konieczności i rodzi sie lov...; do tego czekam na ciag dalszy

To był dobry... romans. Romans z wieloma tajemnicami, które zaskoczyły, ponieważ nigdzie nie można było się spodziewać pewnych spraw. Tajemnice, trudny start, ludzie, którzy niszczą... Kiedy wdepnie się w niezłe tarapaty, jedyną opcją jest odtrącanie osób, na których nam zależy, które kochamy. Czy to dobre rozwiązanie? Nie, ale czasami jedyne. Emilia i Wiktor to przeciwieństwa, a ciągnie ich do siebie jak magnes.

• Przeczytane 2023
  • Polskie autorki i autorzy

Dodaj cytat z książki Nie zbliżaj się