Nie poddawaj się

Okładka książki Nie poddawaj się A. P. Mist
Okładka książki Nie poddawaj się
A. P. Mist Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Pętla tajemnic (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Pętla tajemnic (tom 3)
Wydawnictwo WasPos
2024-02-21
2024-02-21

I oto jest. Finałowy tom serii Pętla tajemnic. Czekalam na niego niecierpliwie i było warto.

Po pięciu latach braku kontaktu Wiktor przypadkiem wpada na Emilkę i doznaje szoku. Bo chcąc wyjątkowo uszanować jej prośbę, nie śledził tego, co się z nią działo w tym czasie. A tymczasem przeszłość spojrzała na niego czarnymi jak węgielki oczami. Od tego momentu spotykają się mniej lub bardziej regularnie. On chce ją odzyskać, ona marzy o spokoju, jakiego przy nim nie zazna. A jednocześnie jak w poprzednich tomach - ciągnie ich do siebie, tęsknią i nie potrafią funkcjonować bez siebie.

Autorka po raz kolejny zaserwowała nam emocjonalne trzęsienie ziemi. Jesteśmy już przyzwyczajeni do gwałtownych w wzlotów i upadków między Wiktorem i Kurczaczkiem, jednak ich upór tym razem przechodzi nasze pojęcie. Biorą się na przetrzymanie sprawiając ból samym sobie. A my zgrzytamy zębami sfrustrowani ich walką. Zwłaszcza, gdy okazuje się, że nie tylko oni przypomnieli sobie o swoim istnieniu. To, co zaplanowała dla nich Autorka stawia nas do pionu i do samego końca trzyma w napięciu. Tego nikt się nie spodziewał. Chociaż Ola jest mistrzynią w zrzucaniu bomb w najmniej spodziewanym momencie, więc może jednak nie powinniśmy być zaskoczeni?

Tak czy inaczej - zamknięcie serii trzyma poziom poprzednich części. Jest humor, napięcie, namiętność i dynamiczna akcja. Nie raz zaśmiałam się w głos podczas lektury. I nie raz przeszły mnie dreszcze niepewności, co będzie dalej. A po skończonej lekturze sama nie byłam pewna, czy bardziej mam ochotę Autorkę udusić czy uściskać.

A to wszystko tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że z książkami Oli nudzić się nie można. I już odliczam do kolejnej jej premiery.

Hejka #bookstagram
Czekaliście na ostatni tom  tej emocjonalnej dylogii. Emilka i Wiktor powracają .
Co zrobi Wiktor z tym odkryciem?

"Dlaczego jedno krótkie spotkanie z nią tak nim  wstrząsnęło?
To było jasne- jego męska duma kolejny raz został urażona.  A może to wściekłość, że ktoś inny miał czarność tknąć jego kobietę ? Przecież ona już zawsze będzie należy do niego zawsze.
Zawsze."

Czy  będą potrafili odłożyć na boka swoją złość, gniew oraz żal i spróbować jeszcze raz a może tej miłości nic nie jest w stanie wskrzesić?
Czy Wiktor za wszelką cenę będzie próbował ją odzyskać czy Emilia ma w sobie tyle siły żeby wszystko wybaczyć i pozwolić na to żeby z powrotem mu zaufać?
Tyle pytań a odpowiedzi znajdziemy w książce.

Zakończenie drugiego tomu zostawiło mnie  w takim emocjonalnym potrzasku , że z utęsknieniem czekałam na ten tom. A także  z obawą czy wszystko będzie dobrze i przede wszystkim czy on będą potrafili się dogadać.  Bo jak wiemy są jak dwa żywioły, które momentami ciężko powstrzymać.  Wiktor jest w gorącej wodzie kąpany bardzo szybko wyciąga wnioski , czasami są one błędne a przede wszystkim mówi coś czego nawet nie przemyśli w emocjach, są to słowa których potem żałujemy. Tymi słowami  bardzo ranią Emilkę która z kolei jest uparta i tak zawzięta że nawet w takiej chwili nie jest w stanie powiedzieć prawdy. Idzie w zaparte , czy mężczyzna jej uwierzy? Oboje są jak dwie iskry które, po spotkaniu wybuchają nie wiesz czy to będzie namiętność czy nienawiść. Oboje przez ten czas się zmienili Wiktor stał się poważnym biznesmenem a Emilka w tym czasie projektuje i zajmuje się kimś ważnym dla niej  😉

W tej ostatniej części autorka, przeciągnie nas emocjonalnie przez zapisane strony. To jaką wewnętrzną walkę toczy kobieta sama ze sobą, jak to wszystko odbiją się na jej zdrowiu, ale i także na bliskich których ma wokół siebie. Czy Wiktor będzie miał w sobie tyle cierpliwości i samozaparcie, żeby ją odzyskać?
My także będziemy przeżywać razem z nimi , te wszystkie sytuację które ich spotkają, te drobne kroki w przód ale i również te w tył które będą się pojawiały na i ich drodze...

"Byli doskonale dobrani, jakby ich ciała i dusze mogłoby współgrać tylko ze sobą. Bez siebie nie mieli niczego i nie byli w stanie zastąpić tej drugiej osoby żadnym zamiennikiem. Nie mogli zadowalać się nikim innym."

Gdy wydaje się, że już wszystko będzie dobrze to przeszłość upomina się o nich, jakby nie pozwalała im na szczęście, próbowała przeszkodzić w tym. Czy  tym razem uda im się ją pokonać raz na zawsze, i być w końcu razem a może jednak szczęśliwe zakończenie nie jest im pisane?

" - Może pan wejść - powiedziała kobieta z pokrzepiającym uśmiechem i wskazała mu białe drzwi.
Wstał, a nogi jakby samego niosły. Krok po kroku jakby wiedziały, w którym miejscu ma się znaleźć.
W piekle"
Kochani nie chcę za bardzo wam spojlerować co się wydarzy między Emilią i Wiktorem i jak ta historia się skończy, żeby nie odbierać wam przyjemności w czytaniu, a także  w przeżywaniu tych emocji, które nam dostarcza autorka. Także zapraszam was do czytania, a jeżeli nie czytaliście jeszcze tej serii to gorąco wam ją polecam , z całego serca ❤️
Dziękuję @a.p.mist za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej historii ktora zostanie ze mną na dłuższy czas ❤️❤️

Hejka #bookstagram
Kiedy rozstawali się parę lat temu w gniewie i bólu, nie podejrzewali, że jeszcze się spotkają. Życie bywa przewrotne i lubi nam robić psikusy , niespodzianki. Gdy  po paru latach  przypadkowe spotkanie na plaży wyjawia prawdę jaką  ukrywała przed nim Emilia przez  ten czas....

⭐ "NIE PODDAWAJ SIĘ" ⭐ #3
@a.p.mist (#współpracareklamowa)

Hej #Moliki 🤗

" Przegrali wiele bitew,lecz znaleźli siłę, by stanąć do tej ostatecznej - walki o miłość"

⭐ Czy tym razem się uda?
⭐Czy zwycięży uczucie?

Wiktor i Emilia to silne, mocne i charakterne osoby. Gdy ich bitwa kończy się fiskiem ich drogi rozchodzą się. Każdy zaczyna życie z czystą kartą jednak demony przeszłości krążą nad nimi.
Kiedy spotykają się po latach okazuje się, że nie tylko osoby z bliskiego otoczenia skrywają tajemnice. Emilia również nie jest krystaliczna,ale w ogóle mnie nie dziwi jej zachowanie i postępowanie wobec mężczyzny.
⭐Co wydarzy się, gdy Wiktor odkryje sekret Emilii?
⭐Czy wybaczy jej?
⭐Czy w życiu Emilii będzie jeszcze miejsce dla niego?
Jak widzicie wiele pytań, ale uwierzcie- na wszystkie znajdziecie odpowiedź czytając powieść.
Oboje będą musieli przejść przez wyboistą drogę, pełna cierni, które będą ranić, kaleczyć i krzywdzić. Ale dzięki temu może uda im się dojść do porozumienia??

Ahhh. Kochani po zakończeniu #2 tomu z niecierpliwością wyczekiwałam zakończenia historii.Bardzo zżyłam się z bohaterami i z jednej strony cieszyłam się, że przekonam się cóż autorka zaserwowała dla bohaterowie,ale z drugiej smuciłam, bo to jednak już finał❤️Kolejny raz autorka tak grała na moich emocjach niczym zawodowy pianista. Mistrzostwo! Momentami, aż przygryzałam wargę z nerw co takiego los rzuci pod nogi bohaterów. Spotkanie Wiktora wywołało w Emilii całą gamę emocji,dlatego podchodzi do niego z dystansem, ponieważ wie jakim człowiekiem jest mężczyzna i czego może się spodziewać.Wiele razy bardzo cierpiała z jego powodu, dlatego jest oschła, zimna i niedostępna.Wyrządził jej wiele ran,które ponownie zaczęły się otwierać i krwawić.Nie potrafi mu zaufać i nie wie tak naprawdę co jest prawdą,a co kolejnym kłamstwem.Wiktor po odkryciu tajemnicy, musi być ostrożny zarówno w słowach jak i czynach.Jednak nie podda się i nic go nie powstrzyma.
Książkę pochłonęłam na raz,niczym Ciasteczkowy potwór 🤭🍪 ale fabuła była tak wciągająca,że nie potrafił odłożyć książki. Nie zabraknie tajemnic, sekretów, zwrotów akcji oraz napięcia, które autorka w genialny sposób budowała. Jeżeli lubicie książki, w których nie ma mowy na nudę, a emocje będą sięgać zenitu to jest to idealna pozycja dla Was. Jednak konieczne czytajcie po kolei ⭐ "Nie zbliżaj się" #1 ⭐" Nie oddalaj się "#2" Nie poddawaj się "#3
Ja ze swojej strony poleć bardzo, baaaardzo ❤️ Za możliwość czytania dziękuję autorce ❤️

⭐ "NIE PODDAWAJ SIĘ" ⭐ #3
@a.p.mist (#współpracareklamowa)

Hej #Moliki 🤗

⭐ Czy tym razem się uda?
⭐Czy zwycięży uczucie?

Wszystkie uczucia odzywają się jeszcze głośniej gdy Emilia spotyka po latach swoją jedyną miłość Wiktora.
Jednak tak wiele stoi nadal na drodze do ich szczęścia! Największym problemem jednak jest to co ukrywała od lat kobieta.
Czy istnieje dla nich jeszcze szansa na szczęście? Co się stanie gdy przeszłość zacznie powracać?

Wielkie powrót jednej z moich ulubionych książkowych par. Emilia i Wiktor dwa żywioły, które muszą nauczyć się że sobą współgrać aby osiągnąć to czego tak bardzo pragną - szczęście.
Oboje uparci i walczący o dobro najbliższych czasami nie potrafią odpuścić wtedy kiedy powinni.

Ta książka już zawsze będzie miała wyjątkowe miejsce w moim sercu. Niesamowicie emocjonalna historia pełna wzlotów i upadków, które sprawiały że moje serce biło w zawrotnym tempie.
Autorka w tym tomie po raz kolejny udowodniła że jest mistrzynią w tym co robi, a jej historię są w stanie poruszyć nawet głaz!

Jest to niewątpliwie książka w której góruje motyw drugiej szansy, i wiem że czasem jest on różnie odbierany, ale przemiana głównego bohatera sprawia że książka jest fenomenalna. Dosłownie przelynełam przez tą finałową historię kurczaczka i Wiktora, a to za sprawą stylu jakim posługuje się autorka. Nie znajdziecie tutaj tak zwanego lania wody aby przeciągnąć hostorię. Skupienie na najważniejszych wątkach, tajemnicach i intrygach nadaje całości dynamiki jakich mało.
Znajdziemy tutaj wszystko czego oczekuje czytelnik od dobrej książki. Zamknięcie wsyztkich wątków sprawiło że historia stała się jeszcze bardziej spójna, a w moim sercu zagościła pewnego rodzaju nostalgią że to już koniec.

Gdybyście zadali mi co tak bardzo urzekło mnie w "Nie poddawaj się" [a własciwie tyczy się to całej serii] myślę że to wyglądało by to mniej więcej w taki sposób.

Fantastyczna fabuła? TAK
Cudowni bohaterowie? TAK
Dramaty głównych bohaterów? TAK
Poruszające sceny? TAK
Niezapomniana historia? TAK

Dlatego polecam wam ją kochani całą sobą !

Wielkie powrót jednej z moich ulubionych...

Los po raz kolejny połączył drogi Emilii i Wiktora. Gdy para spotyka się po latach, mężczyzna nie wie, że dziewczyna skrywa przed nim wielką tajemnicę.
Postanawia walczyć o swoją miłość.
Zraniona Emilia boi się mu ponownie zaufać, jednak serce nie sługa i ciągnie ją do mężczyzny.
Jednak gdy Wiktor odkryje prawdę, czy nadal będzie chciał ją odzyskać?

Na drodze do szczęścia stanie, przewrotny los a przeszłość nie da o sobie zapomnieć.

Czy nasza dwójka sobie poradzi z przeciwnościami ?

“Nie poddawaj się” to zakończenie serii Pętla tajemnic.
W tym tomie nie zabraknie emocji.
Emilia i Wiktor dwie zranione i zagubione dusze. Oboje charakterni, uparci i bojący się zranienia.
Choć ta część zawiera mniej intryg to adrenaliny tu nie zabraknie. Sami bohaterowie nam ja zagwarantują.
Ich słowne potyczki nie dadzą się nudzić.
Oczywiście autorka nie byłaby sobą gdyby nam nie zapewniła zawirowań. Już myślisz że wszystko się układa a tu nagła A.P.Mist zrzuca bombę a ty zbierasz szczękę z podłogi. Oczywiście nie zabraknie ognia i wypieków na twarzy.

Ola przepraszam ale muszę tu ponarzekać.
Czemu te zakończenie było takie krótkie?
Ja chcę więcej…!!!

Bardzo mi przykro, że to już ostatni tom. Ciężko jest pożegnać się z bohaterami, bardzo ich polubiłam i będę tęsknić za ich słownymi potyczkami.

Olu dziękuję że mogłam przeczytać tę serię 😍

Postanawia walczyć o swoją miłość.
Jednak gdy Wiktor odkryje prawdę, czy nadal będzie chciał ją odzyskać?

Na drodze do...

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Emila próbuje jakoś funkcjonować i żyć bez Wiktora. Samotnie wychowując swojego synka obdarza go miłością za dwoje rodziców. Jednak mimo upływu lat cierpi I tęskni na Wikorem wmawiając sobie i swoim bliskim że tak nie jest. Niestety jej życie po raz kolejny wywróci się go góry nogami. Podczas spaceru z synkiem po Sopockim molo spotyka Wiktora, co uświadamia jej jak bardzo nadal za nim tęskni. To spotkanie bardzo obojgiem wstrząsa. Zwłaszcza gdy Wiktor zauważa dziecko w towarzystwie Emilii. W jego głowie rodzi się mnóstwo pytań i wątpliwości, na które Emilia nie zamierza udzielić mu szczerej odpowiedzi. Jednak czy uda jej się tak łatwo go zbyć?

Jak zareaguje Wiktor na tajemnicę ukrywaną przez Emilię? Czy będą w stanie sobie wybaczyć i odbudować swój związek? Czy ich miłość będzie silniejsza od żalu oraz bólu jakiego doświadczyli?

Jest mi ogromnie przykro że to już ostatnia część historii Emilii oraz Wiktora. Długo przeciągałam sięgnięcie po tą książkę, gdyż wiedziałam że się od niej nie oderwę a tym samym szybko zakończę cykl Pętli tajemnic. Emilia oraz Wiktor to idealny przykład tego że w życiu nie należy się poddawać i walczyć o to co się kocha. Niestety robili to trochę nieporadnie raniąc się nawzajem. Jest to niezwykła książka pełna emocji. @a.p.mist Kochana uwielbiam twoje książki miłością bezgraniczną jednak tego stanu przedzawałowego to chyba nie wybaczę 😄😉 oj nieładnie tak😉
@a.p.mist dziękuję Ci bardzo za to że mogłam od początku towarzyszyć Emilii oraz Wiktorowi w ich historii 😘😘😘
@waspos
#recenzja #recenzjaksiazki #pętlatajemnic #niepoddawajsie #waspos #współpraca #współpracabarterowa #koniecserii #kochamtąksiążkę #czytanietopasja #czytam #ksiazkowelove #książkoholiczka #światrecenzentów #rudaczyta2022

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Jest to finałowy tom, w którym poznajemy dalsze losy Wiktora i Emilki.

Emilka na pozór nauczyła się żyć bez ukochanego, ale czy jest szczęśliwa? Czy to co widać na zewnątrz jest adekwatne do tego co dzieje się w jej sercu i głowie? Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej gdy ta dwójka przypadkowo się spotyka. Czy wszystkie tajemnice ujrzą światło dzienne? Kto przed kim ma większe tajemnice?

Jak to u tej autorki, masa pytań, niewiadomych, a odpowiedzi brak. Co sprawiała, że kartki chce się przerzucać szybciej, żeby dowiedzieć się o co chodzi.

Ten tom również był naładowany masą emocji, zwrotów akcji i rozterek bohaterów. Kiedy już było widać światełko w tunelu do szczęścia, wszystko waliło się niczym domek z kart. W tej części autorka bardziej skupiła się na uczuciach i rozterkach bohaterów. Mamy tu walkę serca Emilki z rozumem, próbę zaufania osobie która nas w okrutny sposób zraniła. Wiktor zaś walczy ze swoim porywczym temperamentem, uczy się, że nie wszystko co chce może być jego.

Autorka tak manipuluje naszymi emocjami, że raz miałam ochotę udusić Emilkę, a za chwilę trzepnąć w głowę Wiktora, by po chwili dodać mu otuchy 😅 Szczególnie, gdy musiał sobie radzić z kobietą , która ma złamane serce i do tego jest cholernie uparta. Oj napsuła mi krwi główna bohaterka.

Wiktor za to, mam wrażenie że dorósł nareszcie w tym tomie. Wreszcie jest mężczyzną odpowiedzialnym za bliskie mu osoby, a nie roszczeniowym małolatem. Momentami aż nie wierzyłam, że potrafi się opanować i pokazać swoją łagodniejszą twarz. Na szczęście zachował cięty język przez co było ciekawie.

Pod koniec autorka nie byłaby sobą, gdyby nie namącila i nie wprowadziła nuty strachu. Aż wstrzymałam oddech, jak to się skończy.

Książkę czyta się bardzo szybko, aż żal mi że to już koniec. 💔

Jest to finałowy tom, w którym poznajemy dalsze losy Wiktora i Emilki.

Hejka wszystkim. Historię, którą wam teraz zaprezentuje jest dla mnie bardzo ważna. Dlatego, ponieważ jak poprzednie tytuły autorki podobała mi się. Dlatego zachęcam państwa do przeczytania tej książki i polecam moją skromną opinię w tej sprawie.

Autorka: A. P. MIST.
Tytuł: Nie Poddawaj Się.
Przeczytano stron: 250.
Wydawnictwo: WasPos.

Opinia.

Nie Poddawaj Się, autorstwa A. P. MIST, to zdecydowanie historia dla każdego z nas. Bo tak naprawdę w swoim życiu nigdy nie wolno się poddawać. To jest szczera prawda.
Emilia po paru latach rozłąki z Wiktorem po raz kolejny się spotkali i nawiązali ze sobą kontakt. Wiktor nie wiedział, że dzieckiem, którym opiekuje się Emilia jest jego. Gdy oby dwoje ułożyli sobie życie, i jak okazało się, że Kacper jest jego synem, to znowu dopadła ich przeszłość. Czy od przeszłości można uciec? Dowiedz się czytając tą książkę. Moja ocena to: 1000 /1000 punktów. Polecam.
Do zobaczenia moi drodzy. 😯

Autorka: A. P. MIST.
Tytuł: Nie Poddawaj Się.
Przeczytano stron: 250.
Wydawnictwo: WasPos.

Opinia.

Nie Poddawaj Się,...

Wiktor i Emilia po pięciu latach znowu się spotykają.Spotkanie jest dosyć niespodziewane,a Emilia chociaż dawne uczucie wciąż kiełkuje w jej sercu spycha je na dno po oskarżeniu Wiktora,jakby sądził że jej tak podła by z wyrachowaniem zataić przed nim tak ważną tajemnice.Czy decyzja, którą podjęła Emilia zaważy na drodze do wzajemnego porozumienia?

Emilia pogrzebała uczucia do Wiktora,tak sie jej przynajmniej wydawało dopóki znowu się nie spotkali,ale Emilia uważa,że tak samo jak kocha Wiktora jest zmuszona walczyć przeciwko niemu ponieważ kierowała się tym co słuszne nie zastanawiając się jednak jak zareaguje Wiktor ,a on zamiast spytać zarzuca jej,że go okłamała i tym sposobem sam się skreślił w oczach ukochanej na dzień dobry💔.

Wiktor sam sobie strzelił w kolano,nim zdarzył się ugryźć w język chlapnął niepotrzebnie i tym samym ją zranił.Wiktor nie jest bez wad,ale się stara, chociaż czasem mam wrażenie,że trochę błądzi chce odzyskać Emilie i sprawić,żeby było między nimi jak przedtem,a potem mam ochotę wytargać go za uszy,bo znowu robi krok wstecz🙄Stara się i chrzani 🙈 i już nie wiem jak mam do niego mówić,żeby wreszcie zrozumiał,aż wreszcie coś do niego dotarło ☺️

Niesamowicie uparci, zamiast walczyć razem to przeciwko sobie,oboje cierpią nie wiedzą co mają zrobić,żadne nie jest bez winy każde z nich spowodowało,że chociaż wciąż się kochają to nawzajem się krzywdzą i przez cały mam wrażenie,że zbyt wiele bólu w sobie noszą.💔pomimo tego momentami widziałam między nimi nadzieję na to,że staną po tej samej stronie,że się odnajdą,bo w końcu kiedyś wyjdą z tych zawirowań 🤔Czy będą mogli żyć spokojnie,gdy przeszłość wkroczy do ich życia?

Najbardziej emocjonalny tom,ale i piękna lekcja walki o miłość twojego życia 🥺❤️

Emilia pogrzebała...

Czy warto dawać drugą szansę? Czy takie związki kończą się happy endem?

[RECENZJA]
NIE PODDAWAJ SIĘ
Autor: A.P. Mist
Wydawnictwo: WasPos
Premiera: 21.02.2024
Tom 3, seria: Pętla tajemnic

PRZEGRALI WIELE BITEW, LECZ ZNALEŹLI SIŁĘ, BY STANĄĆ DO TEJ OSTATECZNEJ – WALKI O MIŁOŚĆ.

NIE PODDAWAJ SIĘ to trzeci i jednocześnie ostatni tom serii Pętla tajemnic. Historia Emilii i Wiktora zatoczyła koło. Czy parze uda się dojść do porozumienia i w końcu być na dobre i złe razem?

Pierwsze seria książkowa A.P. Mist od początku wzbudzała w Czytelnikach mnóstwo emocji. Autorce udało się połączyć romans z wieloma zdarzeniami sensacyjnymi. Momentami było mocno uczuciowo i namiętnie, ale często też niebezpiecznie i burzliwie. Główni bohaterowie spotykają się po latach i od razu wybuchają między nimi emocje, nie do końca pozytywne, ale mocno oddziałujące na drugą stronę. W życiu każdego z nich wydarzyło się sporo. Wiele przeszli razem, ale bardzo dużo doświadczyli też osobno. Emilia jest w nowej życiowej roli, cały czas musiała w każdej sytuacji radzić sobie sama. Co nowego Wiktor wniesie do życia kobiety? Czy zaakceptuje aktualną sytuację?

W finałowej części cały czas będzie ścierało się serce z rozumem. Bohaterowie po raz kolejny staną przed trudnymi decyzjami, ale tym razem ich konsekwencje będą rzutować na reszcie życia. Ich porywcze charaktery nie ułatwią zadania. Oboje będą walczyć z demonami przeszłości. Do samego końca nie będzie wiadomo jak zakończą się ich losy. Jestem bardzo zadowolona po przeczytaniu tej serii. W NIE PODDAWAJ SIĘ A.P.Mist postawiła na budowanie ponownego zaufania, uczucia, siłę rodziny i miłości, akceptację drugiej strony, wewnętrzną zmianę, drugą szansę. Ważne, aby każdy z tomów czytać zgodnie z kolejnością wydania. Historia jest kontynuowana i trzeba zacząć od początku. Szkoda, że to już koniec serii, ale bohaterowie z pewnością zostaną w sercach Czytelników.

Czy warto dawać drugą szansę? Czy takie związki kończą się happy endem?

[RECENZJA]
Tom 3, seria: Pętla tajemnic

• Czekam na polską premierę
  • Patronat 2024
  • Luty jest

Dodaj cytat z książki Nie poddawaj się