Szrama

Okładka książki Szrama Małgorzata Oliwia Sobczak
Okładka książki Szrama
Małgorzata Oliwia Sobczak Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Granice ryzyka (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Granice ryzyka (tom 3)
W.A.B.
2023-06-14
2023-06-14

Zdrada

Bardzo dobry i wciągający kryminał. Dobrze i szybko się czyta. Lubię pióro Pani Oliwi Sobczak.

Tę część przesłuchałam i niestety głos lektora tak nie pasował do głównego bohatera Oskara...że nie czułam wcale tej historii.

Bardzo fajna książka. Czytało się szybko i dobrze. Czasem za dużo opisów i szczegółów, które potem okazywały się zbędne.

Po "Czerwieni" zakochałam się w twórczości
autorki. Nic nie było tam oczywiste, oczami
wyobraźni widziałam bohaterów w miejscach,
w których sama bywam.
To nie tak, że seria Granic ryzyka jest zła.
Jest w porządku, ale niestety nie dorasta do
pięt Kolorom zła. W ogóle nie kupuję postaci
jedynie Janina Hine wzbudza we mnie
sympatię, a nie irytację jak Korda czy
Grabska.
Trochę rozczarowanie.

Po "Czerwieni" zakochałam się w twórczości
autorki. Nic nie było tam oczywiste, oczami
wyobraźni widziałam bohaterów w miejscach,
w których sama bywam.
To nie tak, że seria Granic ryzyka jest zła.
Jest w porządku, ale niestety nie dorasta do
pięt Kolorom zła. W ogóle nie kupuję postaci
jedynie Janina Hine wzbudza we mnie
sympatię, a nie irytację jak Korda...

Pierwsza część była mocna. Druga dobra. Trzecia przeciętna. "Szrama" zdecydowanie podobała mi się najmniej. Może dlatego, że było za mało Alicji, którą polubiłam w poprzedniej części. Oskar niestety okazał się nędznym typem, a jego historia mocno naciągana, niby dramatyczna, ale bez polotu.

Uwielbiam kryminały Pani Sobczak. Wprowadza nas w niezwykły świat zbrodni, intrygi, tajemnicy. W umiejętny sposób przeprowadza przez ulicę Trójmiasta śladem bohaterów i morderstw. Przedstawia bohaterów w sposób, że ma się wrażenie jakbyśmy ich całkiem dobrze znali
Co do Szramy - historia ciekawa, zdecydowanie warto przeczytać.

Co do Szramy - historia ciekawa, zdecydowanie warto przeczytać.

Kolejny kryminał Sobczak, po który sięgnęłam i nie jestem rozczarowana, Wciągające śledztwo i zaskakujące rozwiązanie zagadki kim jest grasujacy po Sopocie morderca. Polecam miłośnikom kryminałówz

#szrama to trzeci tom rewelacyjnej serii "Granice ryzyka"

W Sopocie zostaje zamordowana w brutalny sposób we własnym domu kobieta. Jej mąż zostaje obezwładniony ale morderca nie jest zainteresowany jego zabójstwem. Dlaczego...

Po pewnym czasie dochodzi do kolejnej zbrodni i tutaj ginie kobieta wraz z mężem. Dlaczego w tym przypadku giną oboje, a nie jak poprzednio tylko kobieta...

Sprawę prowadzi Oskar Korda ze swoim zespołem. Zaprasza do współpracy ekolożkę Janinę Hinc. Jest również partnerka Oskara, dziennikarka Alicja Grabska. Zaczyna się walka z czasem aby złapać Młotkarza z Sopotu i ochronić przyszłe ofiary, bo wiadome jest że on się nie zatrzyma...

Kto za tym stoi i dlaczego padło na te konkretne osoby? Czy były przypadkowe... otóż nie, to dlaczego je wybrał...

Tego oczywiście nie zdradzę 🤐🤐🤐 Chcecie poznać rozwiązanie tej zagadki? Uwierzcie chcecie ☺️ Bardzo zachęcam do przeczytania tej serii bo Autorka @malgorzataoliwiasobczak stworzyła super historie. Zbudowanie postaci zabójcy, wowwww Fajnie, że pojawiły się wątki przeszłości. Przez to można poznać postać Oskara z innej strony. Okazuje się również że demony przeszłości przekładają się na teraźniejszość. Wciągnęła mnie bardzo i nie byłam w stanie rozszyfrować kto to zrobił... rozwiązanie tej zagadki i zakończenie było dla mnie ogromnym zaskoczeniem i po prostu sztosem 🔥🔥🔥

Okładki tej serii są po prostu rewelacyjne 😍

#szrama to trzeci tom rewelacyjnej serii "Granice ryzyka"

Zdecydowanie najsłabsza z całej serii, za dużo opisów emocji i przemyśleń bohaterów.

zaskakujaco dobry kryminal,dopracowany w kwestiach merytorycznych i dajacy rade w kwestiach emocjonalnych,pewnie wroce za jakis czas do tej autorki po kolejne emocje

• Audiobooki
  • Przeczytane 2023