Taniec zmysłów

Okładka książki Taniec zmysłów Kristen Ashley
Okładka książki Taniec zmysłów
Kristen Ashley Wydawnictwo: Muza Cykl: Magdalene (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Magdalene (tom 3)
The Time in Between
Muza
2023-05-10
2023-05-10
2017-08-29
Ewa Skórska

Cudna seria. Bardzo ją lubię. Poleciła mi ją przyjaciółka Magda i nie żałuję.
Historia Cady i Coarta mnie urzekła. Dajcie się jej poznać a nie pożałujecie.

Cudna seria. Bardzo ją lubię. Poleciła mi ją przyjaciółka Magda i nie żałuję.
Historia Cady i Coarta mnie urzekła. Dajcie się jej poznać a nie pożałujecie.

Cady Moreland, bogata wdowa, kupuje latarnię morską. Przyjechała tu nieprzypadkowo, niedaleko mieszka jej brat, którym chciałaby się pogodzić. Ale też jest tu inny mężczyzna, kiedyś byli parą. Ponieważ tu zaczyna się wątek sensacyjny nie będę spojlerować. W każdym razie, on ją wini za brak zaufania i zerwanie. Ona chciałaby wybaczenia, albo tak po prostu go zobaczyć, albo sama nie wie czego..., jak to u zwykle u Kryśki bywa. Oczywiście jest bajkowo, słodko aż do mdłości, i wyjątkowo mało przekleństw. Książka jest przewidywalna, naiwna i nudna, gdyby ją odchudzić i zintensyfikować fabułę tylko by zyskała. Mimo to przeczytałam, bo lubię historie rozgrywające się Maine, które uważam za bajeczne miejsce. To trzecia część cyklu, ale nie bohaterów poprzednich powieści, szkoda!

Świetna książka, ale jak dla mnie mogła się skończyć po 300 stronach. Reszta mnie bardzo wymęczyła, odkładałam ją kilka razy...

Ta część podobała mi się najbardziej chyba dlatego, że bohaterowie byli tu najmłodsi z wszystkich 3 części.

Bardzo lubię książki Kristen i nie da się ukryć, że jak zaczyna jakiś cykl to trzymają wszystkie części poziom i jedynie od nas zależy, których bohaterów i ich historię bardziej pokochamy, polubimy, albo znajdziemy wspólne cechy.

Od pierwszej części cykl bardzo mi się podobał i muszę przyznać, że ostatnia część nadal jest wzruszająca, zabawna, słodka, gorzka ale i idealnie pasująca do całości.

Oczywiście zawsze te pierwsze części zyskują uznanie od początku to tutaj trzeba pochwalić autorkę za to, że wszystkie części są naprawdę bardzo dobrze napisane i jak zawsze postaci w historii są różne, każda ma swój indywidualny charakter i można zatapiać się w tym romansie i pobocznych rzeczach, aby poznać całość.

Jednym z takich dodatkowych plusów jest to, że w tej części nie ma tak wielu przekleństw jak w poprzednich, ale i tak nie przeszkadza to we wcześniejszych częściach, ale zauważyłam właśnie, że jest ich mniej.

Na półkach: , , , , , , , ,

Och jak ja pokochałam tę serię. Aż żal było przestać czytać.
Czy czas który upłynął ma znaczenie gdy ludzie są gotowi na życie we dwoje? Absolutnie nie..

Och jak ja pokochałam tę serię. Aż żal było przestać czytać.

Świetna, najlepsza że wszystkich części.

Świetna, najlepsza że wszystkich części.

Autorka trzyma poziom. Kolejna część spełniła moje oczekiwania. Uwielbiam ksiazki tego typu, często do nich wracam :)

Cudowna książka.

Cudowna książka.

Uwielbiam książki tej autorki, często do nich wracam. Ta seria jest zwyczajnie słaba. Książka jest nudna, przewidywalna. Najpierw się nienawidzą, po 1/3 książki nagle już się kochają (dosłownie w ciągu kilku stron) pozostałe 2/3 walczysz o przerwanie tej nudy, bo nawet jak się pojawia jakiś ciekawszy wątek to po chwili jest ukrywany. Potencjał był duży. Dużo czytam i rzadko kiedy odkładam przeczytanie a to była nieliczna pozycja której mi się czytać nie chciało. Gdyby nie sympatia do autorki to pewnie bym się poddała.

• Do kupienia

Dodaj cytat z książki Taniec zmysłów