Bordertown. Ostateczna rozgrywka. Bordertown

Okładka książki Bordertown. Ostateczna rozgrywka. Bordertown J.M. Ilves
Okładka książki Bordertown. Ostateczna rozgrywka. Bordertown
J.M. Ilves Wydawnictwo: Empik Go Cykl: Kari Sorjonen (tom 2) Seria: Bordertown kryminał, sensacja, thriller
Kari Sorjonen (tom 2)
Bordertown
Empik Go
2023-02-23
2023-02-23
policjant seryjny morderca porwanie zemsta więzienie

Mnie się podobała ta dwutomowa seria o inspektorze Sorjonenie. Niebanalne zdolności dedukcyjne sprawiają, że czeka się na to co przyniosą kolejne godziny. Lubię te nietuzinkowe skandynawskie klimaty.

"Ostateczna rozgrywka. Bordertown" J.M. Ilves.

Drugi tom z serii Bordertown J.M.Ilvesa, to ciąg dalszy historii o detektywie inspektorze Kari Sorjonenie. Tym razem wątek kryminalny wiąże się ściśle z jego rodziną, a dokładniej z córką Janiną. Pewnego ranka Janina budzi się zakrwawiona na łodzi żaglowej na jeziorze Saimaa. Okazuje się, że na tej samej łodzi znajduje się ciało pracownika socjalnego. Oczywiście Janina jest podejrzana. Ojciec, Kari Sorjonen oraz jego ekipa zostają odsunięci od śledztwa, które jest prowadzone bardzo stronniczo. Kari i jego ekipa muszą udowodnić niewinność Janiny i odnaleźć prawdziwego zabójcę.
Również tym razem książkę czytał Maciej Motylski, ale już się przyzwyczaiłam do jego zbyt egzaltowanej maniery czytania. A słucha się dość lekko. 😉

"Ostateczna rozgrywka. Bordertown" J.M. Ilves.

• Brak?
  • Przeczytane 2024