Namiętność bez granic

Replika
2022-11-02
2022-11-02
erotyk

Wanda Szymańska właśnie rozpoczęła pierwszą pracę. Jako absolwentka stosunków międzynarodowych trafia do korporacji Neavance, która swoje oddziały posiada w całej Europie a nawet i dalej. Już pierwszego dnia pracy poznaje firmowego lowelasa - Tomasza Czarcińskiego, na który mówią także Czort. Za jego namową nawiązują prosty zdawało się układ: ona zapewni mu alibi i uchroni przed rodziną na siłę starającą się go wyswatać, a on ją nauczy dobrej zabawy.
Niestety traf chciał, że Wanda się w nim zakochała, a on złamał jej serce. Kiedy więc nadąża się okazja, by kobieta na pierwsze szkolenie pojechała do Włoch, nawet się zbytnio nad tym nie zastanawia. A tam już sobie pozwala na innej bardziej śmiałe zachowania, co nie do końca podoba się Czortowi, który w mig płoszy wszystkich amantów.
Niestety sytuacja się komplikuje a serce kobiety zostaje wielokrotnie wystawione na próby. Wanda niechcący została wplątana w międzynarodową aferę, a Czorta dosięgła karma w postaci szantażu jednej z kobiet, która chciałaby od niego więcej, niż ten byłby skory dać.
I tak drogą dedukcji, a także zawirowań nieprzewidywalnego losu na drodze Wandy staje On. Piotr Nowicki jest ideałem na tle wszystkich dotychczasowych partnerów Wandy.
Co los przyszykował dla Wandy? Co zrobi Piotr? A jakie decyzje podejmie Tomasz? Czy Wanda trafi na tego jednego jedynego? Czy może jest jej przesądzona samotność?

Pierwsze moje spotkanie z twórczością autorki nie było udane. Ale postanowiłam dać szansę kolejnej historii i wiecie co? Wcale tego nie żałuję. "Namiętność bez granic" zdecydowanie trafiła w mój czytelniczy gust.
Od samego początku to właśnie Wanda jest na pierwszym planie. Tę kobietę dosłownie rozpiera energia. Jest niczym wulkan. Bezpośrednia, z niewyparzonym językiem. Inteligentna i bystra. Jej przemiana zdecydowanie wywołała efekt wow. Choć nie raz łapałam się za głowę na wieść o jej rozwiązłości, która dosłownie przyprawiała o ból głowy i rozstrojenie nerwów. No miała babka tempo, hehe.
Ubawiłam się po pachy. Humor w tej powieści powoduje ból brzucha i szczęki ze śmiechu, serio. W pewnym momencie aż się popłakałam - tak było zabawnie.
Stosunki międzynarodowe i wewnątrz kooperacyjne zdecydowanie rozpalały do czerwoności. Aż skwierczało. Było bardzo erotyczne i zmysłowo. Pełno żaru i chemii. Naelektryzowanego powietrza i niewidzianego przyciągania.
Ilość bohaterów może przytłoczyć. Uwierzcie mi, sama się dwa razy zastanawiałam, bo się szczerze pogubiłam. Ale jak już sobie spisałam wszystkich amantów to już potem było z góry. Każdy z nich został świetnie wykreowany.
Autorka stworzyła niepowtarzalny klimat. Te wszystkie wyjazdy. Tło wydarzeń zostało fajnie opisane. Wyobraźnia pracowała na najwyższych obrotach.
Świetna komedia romantyczna. Romans biurowy w pełnym tego słowa znaczeniu. Pikantnie, pieprznie i z wyczuciem. A także morałem dla czytelników.
To zdecydowanie pozycja dla każdego fana ognistych romansów na tle biura.
Tylko uwaga: nie wskazane spożywanie potraw ani napojów podczas lektury - grozi do bowiem zakrztuszeniem, hehe.

Polecam

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo Replika

#recenzja

Nie ukrywam, że jestem fanką plastycznego oraz lekkiego stylu autorki i chętnie sięgam po wszystkie książki, które wychodzą spod jej pióra. Tym razem w moje ręce wpadł naprawdę wciągający i bardzo ciekawy romans, gdzie erotyczne sceny rozpalają czytelnika do granic możliwości, a emocje są przy tym przeogromne.

Wanda po ukończeniu studiów na kierunku stosunki międzynarodowe szybko znajduje pracę dzięki znajomości kilku języków. Szybko wdraża się w korporacyjny świat i dobrze sobie radzi. Tam też poznaje Tomasza, który gardzi stałymi związkami, licząc na przelotne, niezobowiązujące znajomości i dobrą zabawę. Dziewczyna wpada mu w oko i proponuje jej układ. Zafascynowana chłopakiem Wanda zgadza się, lecz szybko zakochuje się w nim. Widząc to "Czort" wyśmiewa ją czym łamie jej serce. By się zemścić w delegacji poznaje przystojnego Włocha, który zauroczony kobietą przyjeżdża za nią do Wrocławia. O dziwo Tomasz przegania amanta i robi to z każdym, kto zainteresuje się dziewczyną lub się o nią stara.

Dlaczego chłopak, który ma miłość i związek za nic tak bardzo pilnuje, by Wanda była sama? Czy ma w tym ukryty motyw? Czy dwudziestopięciolatka znajdzie upragnioną drugą połówkę, a może przez kolegę z pracy będzie skazana na samotność?

Wiecie co przepadłam już po kilku stronicach i nie mogło mnie nic oderwać od lektury. Fabuła jest ciekawie poprowadzona, dynamiczna, a niektóre wątki zaskakują i dostarczają niebywałych wrażeń. Nie sposób było się nudzić śledząc charakterne, silne osobowości, których relacja zachwyca.

Ogromnie podobało mi się jak Wanda stopniowo dojrzewała i odnalazła w sobie wewnętrzną, kobiecą siłę, stając się świadomą swojej urody i seksapilu osobą. Początkowo nie rozumiałam jej postępowania i nieraz miałam ochotę trzepnąć ją w głowę, by przejrzała na oczy. Jednak im bliżej finalnych stronic tym mój umysł dostrzegł sens w zamierzeniach autorki i wtedy wszystko zrozumiałam.

Plusem są cudowne opisy przyrody i otoczenia w jakich była bohaterka. Nie są one nużąco długie a zwięzłe i treściwe. Naprawdę ciężko jest się do czegokolwiek przyczepić.

Dlatego chcę zachęcić was do sięgnięcia po "Namiętność bez granic". Lektura na pewno przypadnie wam do gustu i pozwoli na mega przyjemny relaks, a czasu spędzonego na czytaniu tego dzieła nie będziecie żałować. Z całego serca polecam!

Wanda po ukończeniu studiów na kierunku stosunki międzynarodowe...

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Namiętność bez granic
Autor: Helena Leblanc
Wydawnictwo: Replika

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i muszę powiedzieć, że czytając książkę miałam wypieki na policzkach. Mega dobry erotyk.

Główna bohaterka Wanda ukończyła studia na kierunku stosunki międzynarodowe. Jest bardzo młoda, ale już zna kilka języków i dzięki temu dostaje szanse na idealną pracę. W korporacji poznaje przystojnego Tomasza, który liczy tylko na dobrą zabawę i sex. Mężczyzna proponuje jej układ, na który ona się zgadza. Niestety szybko łamie jej serce. Kobieta wyjeżdża w delegacje, gdzie poznaje uroczego Włocha, ale Tomasz przegania faceta. I muszę wam powiedzieć, że każdy mężczyzna, który się pojawia w życiu Wandy zostaje przegoniony. Kobieta jest sfrustrowana, bo cały czas kocha Tomasza, a on nie odwzajemnia jej uczuć.

Czy układ, który chce Tomasz wystarczy Wandzie?
Czy może jednak Tomasz odwzajemni uczucia kobiety?
A może Wanda w końcu znajdzie mężczyznę, który ją szczerze pokocha?

Kochani świetna książka, od której trudno było się oderwać. Mocna pozycja wydawnictwa, bo nie zabraknie gorących scen, dzięki którym poczujecie wypieki na policzkach. Lekki styl autorki pozwala pochłaniać każdy rozdział bardzo szybko.

Nie zdradzę wam zakończenia, bo chyba będzie dla każdego wielkim zaskoczeniem. Polecam wam tę pozycję. Pochłoniecie ją w jeden wieczór.

Serdecznie polecam i czekam na kolejne pozuje autorki.

@helenaleblancautor
@wydawnictworeplika

#recenzja #helenaleblanc #wydawnictworeplika #współpraca #namiętnośćbezgranic #czytamlegalnie #kochamczytac #zaczytanamama86 #dabrowagornicza #erotyk #goracaksiazka

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Namiętność bez granic
Autor: Helena Leblanc
Wydawnictwo: Replika

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Każdy z nasz chce poczuć tę iskierkę prawdziwej miłości, znaleźć tę osobę, która będzie tą idealną dla nas, ale to tylko jest łatwo napisać, bo w praktyce już takie nie jest.

25-letnia Wanda, skończywszy studia na kierunku stosunki międzynarodowe i zaczyna swoją karierę w korpo świecie we Wrocławiu z oddziałami w Europie i nie tylko. W pracy poznaje Tomasza, który jest obiektem westchnień nie jednej kobiety i układ, jaki zaproponował Wandzie, jej odpowiadał. Szkolenia w różnych kraja dają możliwości i Wanda poznała różnych mężczyzn tam na miejscu.

Oj autorka samym tytułem książki już przyciąga czytelnika. Jest to moja druga pozycja, która czytałam od autorki i nie było nawet jednej strony, w której bym żałowała, że sięgnęłam po tę historię. Od nieprzeciętnego imienia głównej bohaterki po sceny bardziej spicy.

Czy uda się Wandzie znaleźć swoją miłość ?
W co będzie wplątana Wanda ?
Co wydarzyło się na wyjazdach ?

Tego dowiecie się czytając książkę.

💖

Opowieść, w której pojawia się wiele związków głównej bohaterki... I są to związki, które przenikają się w różnych kulturach, dzięki czemu książkę czyta się niezwykle ciekawie. Oczywiście musi być również ten jedyny, który jest jak zakazany owoc... Po tak skomplikowanych relacjach chyba spodziewałam się bardziej spektakularnego zakończenia. Oczywiście nie mam do niego zastrzeżeń 🙂 jednak czegoś mi zabrakło.

Wanda, podejmuje pracę w korporacji we Wrocławiu. Już w pierwszym tygodniu, poznaje biurowego bawidamka, Tomasza „Czorta” Czarcińskiego, który wyśmiewa jej sposób bycia, ale jednocześnie bardzo ją fascynuje. Pod wpływem jego namowy, Wanda zgadza się na nietypowy układ, który ma zagwarantować obojgu dobrą zabawę, a mężczyźnie spokój ze strony rodziny, nalegającej na to, żeby się ustatkował.
Zero uczuć czysta przyjemność.

„Całą sobą chciałam dać mu szansę, ale nie wychodziło to najlepiej. Nie da się zmusić serca do miłości. Głupi mięsień!”

Czy taki układ może się udać?

,, Namiętność bez granic" idealna książka na wieczorny odpoczynek pod kołderką , kubkiem herbaty. Było to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i powiem Wam że nie zawiodłam się. Uwielbiam tę historię choć bohaterowie są trochę jak dzieci. Niezdecydowani 😅
Ale autorka ma tak fajny styl pisania że już od pierwszych stron wiedziałam że to będzie historia której szybko nie zapomnę. Żar, emocje, pożądanie i nawet trochę humoru. A jak mowa o pożądaniu to nie zabraknie Wam rumieńców na twarzy. Ale od razu mówię nie ma tu nic niestosownego wszystko opisane ze smakiem i stylem.
Historia dziewczyny która z cichej myszki zmienia się w prawdziwą lwicę.
I chodź niektórzy mogą ją postrzegać trochę inaczej to myślę że po dłuższej refleksji zrozumieją co kierowało bohaterka.
Polecam i dziękuję autorce że mogłam poznać tę historię ❤️

Dziś mam przyjemność przedstawić Wam książkę #namiętnośćbezgranic autorstwa @helenaleblancautor od @wydawnictworeplika .

Pierwsze spotkanie,pierwsze wrażenie nowo poznanej osoby może nam niesamowicie pozmieniać nasze plany a nawet poglądy.Przekonuje się o tym Wanda,która w nowo zatrudnionej firmie poznaje Tomka,niesamowicie rozrywkowego mężczyznę.Relacja ta wiążąca się układem nie ma prawa bytu skoro jedna osoba chce więcej a druga pragnie jedynie układu i świętego spokoju ,prawda ?

W najnowszej książce @helenaleblancautor poznajemy bardzo barwnych bohaterów.Autorka już od pierwszych stron jasno określa cechy charakteru Wandy jak i Tomka ,natomiast po pewnych wydarzeniach obraz ten zupełnie mi się zmienił.Już wyjaśniam dlaczego...
W pierwszych stronach miałam wrażenie,że to będą bohaterowie mocno stąpający po ziemi ale sytuacje jakie miały miejsce obróciły mi ten punk widzenia. Czy mi się to podobało? Jeżeli chodzi o wykreowane postacie -super.Uwielbiam czytać książki,gdzie nie ma monotomi a główni bohaterowie zachowują się tak jak w normalnym życiu.Natomiast jeśli chodzi o ich wiek to odniosłam wrażenie, że czytam o nastolatkach w pewnym momencie a nie o dorosłych ludziach.Co oczywiście moim zdaniem nie ujmuje książce bo fabuła jest bardzo dobrze skonstruowana co spowodowało,iż czytałam tę opowieść z zainteresowaniem.Lubie nietuzinkowe lektury i momenty w których dzieje się rzecz niespodziewana.
Kolejna piekna cecha to namiętność,jak sam tytuł mówi znajdziecie jej tutaj naprawdę dużo bo Helena rzeczywiście nie potrafiła postawić granic.Tytuł idealnie odzwierciedla fabułę. Niesamowicie zaintrygowała mnie podróż przez krajobraz z główną bohaterką.Opisana sceneria wręcz wprawia w chęć podróżowania.
Historia ciekawa, intrygująca. Pokazująca, że nie zawsze rozum wygra z sercem a namiętność potrafi nam zamydlic oczy. Moje pierwsze spotkanie z autorką oceniam bardzo dobrze ze względu na to o czym pisałam wyżej oraz przez to,iż książkę czyta się naprawdę dobrze. Nie ma zbędnych dialogów, niepotrzebnych opisów tylko to co jest nam potrzebne do zrozumienia o co tak naprawdę chodzi.

Tym razem mam propozycję książki dla niegrzecznych czytelniczek🔥

Przyznacie się, która z Was lubi czytać gorące erotyki? 😉

Główną bohaterkę książki jest Wanda, która rozpoczyna pracę we Wrocławiu, w korporacji. Poznaje tam biurowego lovelasa, którym jest zafascynowana od pierwszego wrażenia. Pod jego wpływem zgadza się na nietypowy układ, który ma zagwarantować obojgu dobrą zabawę, a mężczyźnie spokój ze strony rodziny, która nalega, by Tomasz ustatkował się. Niestety Wanda zakochuje się w nim, a on nie nadaje się do związku.
Czy Wanda będzie miała złamane serce?

Przekonajcie się sami.

Przyznam się, że opis książki bardzo zachęca i kusi czytelnika do przeczytania tej książki.
Autorka napisała dość intrygującą fabułę więc gwarantuję Wam, że ta historia wciągnie Was. Wanda zapewni Wam mnóstwo rozrywki. Dziewczyna będzie podróżowała i poznawała różnych mężczyzn. Czy znajdzie swój ideał mężczyzny? Wanda wciąż szuka miłości, ale czy ją znajdzie? Takie o to zadawałam sobie pytania podczas czytania tej książki. Emocje, uczucia, namiętność, pożądanie i mnóstwo zwiedzania. Autorka pięknie opisuje krajobrazy więc czułam się jakbym podróżowała razem z bohaterką.
Będzie zabawnie, gorąco i nawet niebezpiecznie.
Zapewniam Was, że ta lektura dostarczy Wam rozrywki oraz rozgrzeje Was w mroźne zimowe wieczory.
Polecam!

Tym razem mam propozycję książki dla niegrzecznych czytelniczek🔥

Przyznacie się, która z Was lubi czytać gorące erotyki? 😉

Wanda, absolwentka stosunków międzynarodowych, podejmuje pracę we Wrocławiu, w korporacji, której oddziały rozsiane są po całej Europie, a nawet za oceanem. Już w pierwszym tygodniu pracy poznaje biurowego bawidamka, Tomasza „Czorta” Czarcińskiego, który wyśmiewa jej sposób bycia, ale jednocześnie bardzo ją fascynuje. Pod wpływem jego namowy, Wanda zgadza się na nietypowy układ, który ma zagwarantować obojgu dobrą zabawę, a mężczyźnie spokój ze strony rodziny, nalegającej na to, żeby się ustatkował.
Wanda niechcący zakochuje się w Tomku, który szybko łamie jej serce, tłumacząc, że nie powinna sobie zbyt wiele obiecywać – przecież to tylko układ. Wściekła stara się zmusić Tomasza do zazdrości. Kiedy kierowniczka wysyła ją na pierwsze szkolenie do Włoch, dziewczyna poznaje tam uroczego Marcella, który przylatuje do niej na weekend. Tomkowi jednak udaje się skutecznie przepłoszyć nieśmiałego Włocha. Podobnie sytuacja ma się z innymi mężczyznami, których nie brakuje w otoczeniu atrakcyjnej Wandy.
Kiedy dziewczyna naiwnie wplątuje się w międzynarodową aferę, a „Czort” zostaje zaszantażowany i upokorzony przez odrzuconą kochankę, w życiu bohaterki pojawia się przystojny Piotr, który okazuje się absolutnym ideałem.
I wszystko mogłoby się dobrze skończyć, gdyby nie fakt, że Wanda po prostu nie lubi ideałów…

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, słyszałam o debiutanckiej powieść Heleny - "Mój mechanik" nie miałam jednak okazji się z nią zapoznać. Do sięgnięcia po "Namiętność bez granic" skusił mnie niezwykle intrygujący opis. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest niezwykle lekki i przyjemny, co sprawia, że książkę czyta się naprawdę ekspresowo i z dużym zainteresowaniem, ja pochłonęłam ją w jeden wieczór i uwierzcie, że nie mogłam się oderwać od perypetii głównej bohaterki - Wandy. Z góry zastrzegam, że książka ze względu na zawarte w niej treści przeznaczone jest dla pełnoletnich czytelników. Fabuła książki została w bardzo ciekawy i intrygujący sposób nakreślona i równie dobrze poprowadzona, a bohaterowie jakich wykreowała autorka są niezwykle prawdziwi, popełniają błędy, postępują pod wpływem emocji, chwili, dlatego tak łatwo się z nimi utożsamić w wielu kwestiach, dzieląc podobne troski i dylematy. Historia została przedstawiona z perspektywy głównej bohaterki, co pozwoliło mi lepiej ją poznać, dowiedzieć się co czuje, myśli, z czym się boryka, a tym samym lepiej zrozumieć jej postępowanie oraz decyzję, chociaż przyznaję, że niekoniecznie ze wszystkim się tutaj zgadzałam. Losy Wandy obserwujemy na przełomie dziesięciu lat, pozwoliło mi to mieć jeszcze lepszy wgląd w jej życie, które okazało się naprawdę barwne, pełne wrażeń. Jedno jest pewne.. z Wandą z pewnością nie będziecie się nudzić. Jej relację z mężczyznami nie należą do najłatwiejszych, są wręcz skomplikowane i naszpikowane cała paletą emocji, które udzielają się również czytelnikowi podczas lektury. W tej książce z pewnością nie brakuje pikantnych scen, namiętności i pożądania, więc dla fanów mocnych wrażeń jeśli chodzi o tą sferę książka będzie idealna. Co prawda przeczuwałam jak potoczy się finalnie historia Wandy, jednak nie odebrało mi to radości z czytania, a wręcz przeciwnie, jestem usatysfakcjonowana takim zakończeniem. Polecam! Moja ocena 8/10.

❤️ RECENZJA ❤️

"Ech, muszę się jeszcze dużo o tobie nauczyć.. - Westchnęłam. - Twoje pojmowanie świata mnie przerasta.
- Chętnie cię nauczę wszystkiego - zaoferował się."
✨✨✨✨✨

Wanda to młoda inteligentna absolwentka stosunków międzynarodowych znająca dobrze kilka języków obcych, dzięki którym dostaje szansę pracy w korporacji we Wrocławiu i tam poznaje Tomka Czarcińskiego „Czorta” bardzo przystojnego bawidamka, dla którego liczy się dobra zabawa i przelotne romanse z kobietami bez zobowiązań.
Mężczyzna proponuje Wandzie układ, który ma przynieść korzyści im obojgu. Czy tak jednak będzie?
Wanda szybko zaczyna korzystać z życia, jakiego uczy ją Tomasz.
Wyjeżdża w swoją pierwszą delegację do Włoch gdzie poznaje bardzo uroczego i przystojnego Włocha, którego Tomek szybko płoszy z jej pola widzenia. Tak się dzieje za każdym razem, kiedy Wandzia poznaje kolejnego mężczyznę. Dziewczyna jednak wciąż myśli o „Czorcie”, w którym się zakochała, a on złamał jej serce.

Czy przyjaźń im wystarczy?
Czy może Tomek też coś do niej poczuł, ale nie chce się do tego uczucia przyznać?
Czy dziewczyna znajdzie swoją miłość i będzie w końcu szczęśliwa?

❤️❤️❤️❤️❤️

Kochani z twórczością autorki miałam już przyjemność się spotkać przy moim patronie
„Mój mechanik”, którego cały czas miło wspominam.
Bardzo podoba mi się pióro, jak i styl, w którym pisze autorka.
Odkąd zobaczyłam, okładkę jej kolejnej książki „Namiętność bez granic” byłam bardzo ciekawa tej historii. Pani Helena kolejny raz mnie zaskoczyła świetną fabułą, którą czytałam z wielkim zainteresowaniem. Ciekawa byłam bohaterów, jakich wykreowała autorka.
A dzięki delegacjom Wandy zostałam porwana do różnych pięknych zakątków Europy.

W książce nie zabrakło wielu emocji, jakie mi towarzyszy podczas czytania gorących scen oraz pikantnego seksu z udziałem główniej bohaterki.

Nie chce tu wam zdradzać za dużo, ale muszę przyznać, że miałam takie mieszane uczucia co do postaci Wandy z początku spokojna, lekko sztywna i wycofana dziewczyna, a z czasem przeszła przemianę i stała się pewną siebie z ostrym pazurem kobietą wiedzącą, czego chce.
Jednak nie do końca podobało mi się to, że z każdym nowo poznanym mężczyznom szła na całość, a z drugiej strony było mi jej trochę żal, że miała takiego pecha w życiu i do facetów, których spotykała na swojej drodze. Czy tak będzie do końca?
Musicie przeczytać i sami się przekonać.

Przyznaje wam, że często mamy coś blisko siebie, a tego nie dostrzegamy, tak też było z Wandą.
Czy przyjaźń damsko-męska jest możliwa?

Muszę też wspomnieć o postaci Tomka „Czorta”, który ciekawił, mnie od samego początku książki czekałam, jak potoczy się też jego wątek i byłam miło zaskoczona, choć nie pochwalałam, jego wybryków to zyskał moją sympatię.

Zakończenie powieści do końca mnie nie zaskoczyło, liczyłam po cichu, że aktorka tak właśnie pokieruje tą fabułą, ale czy finał tej historii będzie miał swój happy end?
Polecam wam przeczytać i się dowiedzieć, a myślę, że przeżyjecie fajną przygodę. ❤️
⭐ 9 /10

Dziękuję za egzemplarz do recenzji @helenaleblancautor @wydawnictworeplika

❤️ RECENZJA ❤️

- Chętnie cię nauczę wszystkiego - zaoferował się."
✨✨✨✨✨

• Romans
  • NIE CZYTAM
  • Rezygnacja
  • Silna kobieta

Dodaj cytat z książki Namiętność bez granic