Medytacja. Wiedza i praktyka

zdrowie, medycyna
Ridero
2022-05-12
2022-05-12
medytacja poradnik medytacji rozwój osobisty książka o medytacji jak zacząć medytację

Polecam tą książkę, mi pomogła zacząć nowy rozdział w moim życiu pełnej wiary i pozytywnych myśli, teraz czuje się pełna dobrej energi

Wiele przydatnych rad i wskazówek, książka napisana w bardzo miły i łagodny sposób, miło się czytało, a teraz zupełnie inaczej patrzę na medytację :) Do tej pory to cała medytacja była dla mnie takim jakimś kłamstwem, medytowałam, ale nie potrafiłam znaleźć spokoju. Po przeczytaniu książki Ewy Wyszyńskiej mogę medytować tak, jak jest mi najwygodniej.

Dodaj cytat z książki Medytacja. Wiedza i praktyka