Dla nas zawsze będzie lato

Okładka książki Dla nas zawsze będzie lato Jenny Han
Okładka książki Dla nas zawsze będzie lato
Jenny Han Wydawnictwo: Wydawnictwo Young Cykl: Lato (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2014-06-04
2011-04-26
Matylda Biernacka

Okładka książki Popiół za popiół Jenny Han, Siobhan Vivian
Popiół za popiół Jenny Han, Siobhan ...
Okładka książki Ogień za ogień Jenny Han, Siobhan Vivian
Ogień za ogień Jenny Han, Siobhan ...
Okładka książki Ból za ból Jenny Han, Siobhan Vivian
Ból za ból Jenny Han, Siobhan ...

Coż, dawno nie spotkałam się z tak beznadziejną fabułą książki i tak okropną główną bohaterką... Naprawdę charakter Belly jest okropny... 3 część chyba najgorsza z nich wszystkich.. Jako #teamjeremiah jestem bardzo zawiedziona..
Liczę jest na serial, może 3 sezon będzie lepszy niż książka..

Liczę jest na serial, może 3 sezon będzie lepszy niż książka..

Mega plot-twist. Lekka w czytaniu. Przeczytałam w 2 dni czytając tylko wieczorem i w nocy. Warta przeczytania

Książka super. Zdziwiłam się troszkę że wogóle mnie nie znudziła (gdyż zwykle książki bez ciągłej akcji mnie bardzo nudzą),jest pisana przyjemnym językiem, dosłownie płynęłam przez tą książkę. Super fabuła zakończenie też ekstra(nie polecam czytać ostatniej strony przed przeczytaniem, jest tak duży spoiler). Jest idealna na letnie ranki, popołudnia i wieczory. Po prostu sztos. Mogę z czystym sumieniem polecić tą książkę 🤗

Czytałam wiele romansów ale trylogia lato przeszła samą siebie i to ona zasługuje na 10 gwiazdek (szczególnie ten tom).

Ostatnia część trylogii "tego lata stałam się piękna,, jest moją ulubioną. Autorka zawarła w niej wszystko co od niej oczekiwałam a zakończenie doprowadziło mnie do łez wzruszenia do których doprowadziło między innymi motyw nieskończoności który ja pokochałam. Książka mnie wciągnęła i otulila. Bardzo mi się podoba to że mogą ją czytać również młodsi czytelnicy.😊

polecam

polecam

Nie jestem pewna, co mam do końca powiedzieć o tej książce. Ogólnie to bardzo mi się podobało, aczkolwiek nie chcę tutaj przesadzać, z racji tego że czytałam o wiele lepsze rzeczy. Mimo wszystko, jako luźny romans jest naprawdę w porządku, trochę wyprowadziła mnie z zastoju, który towarzyszył mi przez cały marzec. Jeśli lubicie takie lekkie książki, to zachęcam do przeczytania, ale jak wolicie powieści gdzie dzieje się trochę więcej, i akcja jest nie przewidywalna, wtedy raczej nie polecam.🩰🫧🪽

Trzecia część chyba mnie najbardziej zmęczyła. Cała akcja była do przewidzenia i ciągnęła się niesamowicie. Być może odczucia wynikały z lekkiego zastoju, ale myślę, że to ona jeszcze go pogłębiła.

Bardzo ciekawa książka, tak samo wciągająca jak poprzednie. Jest w niej pokazane że matczyna miłość może wybaczyć wiele 🥹.

Nie wierzę, że to już koniec trylogii. Strasznie miło mi się ją czytało, wręcz fantastycznie.
Końcówka <3, z nim MUSIAŁA BYĆ OD POCZĄTKU

Końcówka <3, z nim MUSIAŁA BYĆ OD POCZĄTKU