Pomiędzy chwilami

Maciej Buk Wydawnictwo: Manufaktura Słów literatura piękna
Manufaktura Słów
2022-04-19
2022-04-19

„Pomiędzy chwilami” to książka z głębokim przesłaniem. Maciej Buk dotyka tematu ważnego, dotyczącego sensu życia. Autor skupia się również na miłości – jej istocie. Sentymentalnie prowadzi nas po meandrach życiowych dylematów i miłosnych rozterkach. A to wszystko w cieniu wielkiego biznesu w Nowym Jorku.
Maciej Buk ukazuje historię Pana Herca. Nie ukrywam, że bohater ten jest dla mnie typem nieznoszącym sprzeciwu. W Nowym Jorku czuje się jak ryba w wodzie. Miasto te jest dla niego „betonową dżunglą” pełną magii i tajemniczości. Daje również wiele możliwości, z których mężczyzna czerpie pełnymi garściami. Jego podwładni są na każde skinienie. A relacje z kobietami traktuje przedmiotowo. Dla Herca nie ma znaczenia dłuższa relacja, uważa bowiem, że „Nowy Jork jest dostatecznie duży, by móc sypiać codziennie z inną laską”.
Jednak, czy zawsze tak będzie? Czy może trafi na kobietę, która go usidli i sprawi, że Herc zmieni swoje podejście w relacjach damsko-męskich? Czy Herc trafi na anioła, który sprawi, że jego serce zabije szybciej? Czy jakaś kobieta wzbudzi jego zainteresowanie na tyle, że nie będzie chciał wypuścić jej z rąk? Odpowiedzi na te pytania zapisane są na kolejnych kartach tej książki. Dodam tylko, że znajomość z Emi będzie dla Herca czymś więcej. Czym? Jak bardzo go zmieni? Warto się tego dowiedzieć i sięgnąć po „Pomiędzy chwilami”.
Każda chwila z tą historią jest dla czytelnika możliwością zadawania pytań o sens życia i istotę miłości. Maciej Buk napisał książkę sentymentalną trafiającą do serc czytelników, którzy szukają nietuzinkowych historii. Historii, które uświadamiają nam jak bardzo miłość może zmienić człowieka. Jego nastawienie do życia.
Autor uświadamia nam również jak bardzo ważna w naszym życiu jest miłość. Jak uskrzydla. Zmienia człowieka… na lepsze. Polecam tę książkę każdemu, kto w lekturze poszukuje tematów ważnych i potrzebnych. Bo nie da się ukryć, że miłość i sens życia takim tematami są.
Książka „Pomiędzy chwilami” ukazała się nakładem Wydawnictwa Manufaktura Słów

Maciej Buk ukazuje historię Pana Herca. Nie ukrywam, że bohater ten...

Dodaj cytat z książki Pomiędzy chwilami