BOŻE PRAWO PRZYCIĄGANIA

Okładka książki BOŻE PRAWO PRZYCIĄGANIA Tomasz Dorożała
Okładka książki BOŻE PRAWO PRZYCIĄGANIA
Tomasz Dorożała Wydawnictwo: Kościół Chrześcijan Pełnej Ewangelii "Obóz Boży" poradniki
poradniki
Kościół Chrześcijan Pełnej Ewangelii "Obóz Boży"
2021-11-16
2021-11-16
ogienprzebudzenia jezus fundacjakrolestwo obozbozy

Ziemia rządzi się pewnymi prawami, jak i materia duchowa również rządzi się własnymi.
Książka pokazująca mechanikę działania pewnych praw, które zostały ustanowione przez Boga.
To czy wierzysz w Boga czy też nie, deszcz będzie
zawsze padał w dół, zgodnie z prawem przyciągania. To samo dotyczy się choćby modlitwy.
Chrześcijanie modlą się, aby uzyskać jakieś dobro i myślą, że to wystarczy. Roztrząsając i rozmyślając z czasem o porażce swojej modlitwy to raz i rzeczach niepotrzebnych to dwa oraz brakiem pracy(realnym działaniem) w swoje modlitwy to trzy. Po czym sieją narzekanie i pretensje, że ich intencja się nie spełnia. Nie zdają sobie sprawy, że właśnie przeklinają własne modlitwy, i tak modlą się latami i nic się nie zmienia. Na końcu zganiając to na "wole Bożą". Polacy! znamy to doskonale. Następne, plotka rodzi plotkę, dziwimy się potem że takich ludzi spotykamy.
Kradniemy, potem się dziwimy że ktoś nas okradł. Przeklinamy i hejtujemy innych, a potem się dziwimy że
w naszym życiu się źle wiedzie. Kłamiemy, po czym z czasem rodzi się w nas podejrzliwość w stosunku do innych. Nie chcemy przebaczyć innym, jak i również sobie, a potem się dziwimy że ogarnia nas smutek i gorycz itd. itd. to jest ta tzw. i często nazywana "karma", co siejesz to zbierasz. Książka opisuje również potęgę myśli i wyobraźni,
tu małe moje świadectwo. Wyobrażałem sobie, piękne mieszkanie w pełni wyposażone, i wiecie co? mam je, nawet fotele mam podobne jak we wcześniejszym miejscu zamieszkania, a nawet lepsze, a tego chciałem. Raz byłem zafiksowany na jednym modelu samochodu, oglądałem je w internecie, wyobrażałem je sobie,
doszło do tego że widziałem je "wszędzie" i ten konkretny model, zaczął parkował mi nawet pod blokiem.
Autor pokazuje wiele innych zagadnień, które warto znać i zastosować w swoim życiu, po czym Twoje życie stanie się lepsze, pełniejsze i szczęśliwsze, czego Ci życzę.

To czy wierzysz w Boga czy też nie, deszcz będzie
Chrześcijanie modlą się, aby uzyskać jakieś dobro i myślą, że...

Bardzo mądra książka o tym, jakimi prawami rządzi się Ziemia stworzona przez Boga. Jest klarownie wyjaśnione dlaczego jest tak, że jednym marzenia sypią się z rękawa i spełniają je jedno za drugim, a inni pół życia walczą, żeby spełnić chociaż jedno. Książka jest kwintesencją praktycznych wiadomości o tym, jaki realnie mamy wpływ na swoją przyszłość. Gorąco polecam ❤️🙂

Dodaj cytat z książki BOŻE PRAWO PRZYCIĄGANIA