Die Alive- Umrzeć żywym

Okładka książki Die Alive- Umrzeć żywym Ewa Beata Anklewicz
Okładka książki Die Alive- Umrzeć żywym
Ewa Beata Anklewicz Wydawnictwo: drukksiazek.pl Seria: Książki na faktach kryminał, sensacja, thriller
Książki na faktach
drukksiazek.pl
2021-09-25
2021-09-25
Ewa Beata Anklewicz
FAKTY dramat tragedia cierpienie Sensacja Thriller Choroba Strach Ból Walka Życie

Nie będę tutaj nikomu streszczać bo uważam, że warto przeczytać pomimo strasznie ciężkiej treści (zwłaszcza dla osób wrażliwych). Książkę czyta się jednym tchem dosłownie. Poznałam się osobiście z autorką książki, jest to osoba niepełnosprawna fizycznie z głęboką depresją i szeregiem chorób, mimo wszystko przebija przez nią empatia do zwierząt a dzięki temu też chęć do życia. Pani Ewa ratowała mojego króliczka, co jest długą historią i nie na temat ale dzięki właśnie temu mogłam dowiedzieć się o niej więcej. Mieszka bardzo skromnie, własna matka zgotowała jej niewyobrażalne piekło, książka przenosi nas w jej historie życia, która totalnie mnie osobiście rozerwała emocjonalnie. Zachęcam do jej zakupienia.

Lepszej nie czytałem. Od szkoły Ewę znam wiedziałem, że coś nie tak jest, e że aż tak....trzeba przeczytać powaga. Jednym tchem ja łykasz

Poznalem autorkę wspaniałą osobą, a Książka mistrz tylko szkoda, że tyle musiała wycierpiec....:-( na yt jest Die alive za kulis polecam też mocne. Polecam 100%

Zacznę tak ta podlaskie osoba co twierdzi , ,że wszystko tam to kłamstwo to niech wejdzie na stronę dla Ewy Podaruj Ewie życie na Fb choćby tam są potwierdzone wszystkie choroby Ewy a jak wejdzie głębiej w Google znajdzie zdj Ewy z walki o mieszkanie, pustostanu itd. Zresztą nawet Mops potwierdził ta historię pisalam z Ewa na pv pokazywała mi zdjęcia z libacji z dzieciństwa i inne.... no tak w sumie owa osoba tym komentarzem potwierdziła, że rodzina zgotowali piekło Ewie I widac nadal próbować a nawet połowy o niej nie wiedzą. A Książka wyciska łzy.. trzeba przeczytać.

Książka jest niesamowita. Znam Ewę od dziecka. Wiem co przeszła, ale mimo to czytając ta książkę płakałam. To naprawdę jest ksiazka na faktach w ogóle ktoś film powinien nakręcić ile cierpienia spada na 1 dziewczynkę, która od małego musi walczyć o wszystko....

Wszelki negatywne opinie są oisane po złości przez moją rodziną a ja na wszystko zawarte w książce mam dowody.

• Posiadam na własność:-)

Dodaj cytat z książki Die Alive- Umrzeć żywym