Hunter

Okładka książki Hunter
L.J. Shen Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Boston Belles (tom 1) Seria: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2021-11-03
2021-11-03
Data 1. wydania:
2020-05-11

Okładka książki Upojne lato Caroline Angel, Roma J. Fiszer, Eliana Lascaris, Kamila Mikołajczyk, Riva Scott, L.J. Shen, Alicja Skirgajłło, Patrycja Strzałkowska, Layla Wheldon, Angela Węcka
Ocena 7,4
Upojne lato Caroline Angel, Rom...

więcej Więcej

Hunter to bananowy chłopiec, którego przez pół książki nie potrafiłam polubić, ale pokochałam jego poczucie humoru. Lubi markowe ciuchy, luksus, a wszystkie jego ekskluzywne zachcianki są sponsorowane przez zamożnych rodziców. Grał mi na nerwach, nie szanował ludzi, nie znał wartości pieniądza- zwłaszcza nieswojego. Jego życiowym priorytetem był dobry alkohol i jeszcze...

❄️"Był nieustraszonym buntownikiem, grzesznikiem i świętym. Księciem, który nigdy nie prosił się o tytuł. Łajdakiem o czystym sercu"

Wiecie, że miałam nie czytać tej książki? Jakoś okładka, ani opis nie zachęcił mnie do przeczytania tej książki. Jednakże po dwóch dniach zobaczyłam, że napisała ją L.J.Shen i widziałam, że jej nie przepuszczę!
Uwielbiam jej książki....

Byłam bardzo ciekawa historii Huntera, bo wprawdzie jego postać przewijała się w serii ,,All Saints High”, ale była epizodyczna. Dał się poznać jednak jako bardzo niegrzeczny ,,bad boy”.
Tym razem jest głównym bohaterem pierwszego tomu nowej serii ,,Boston Belles”.
Dziedzic fortuny bajecznie bogatej rodziny Fitzpatrick, z czego bardzo chętnie korzysta. Nie liczy się z...

Matko jak ja uwielbiam książki tej autorki. Są idealne na jeden wieczór, na zastój czytelniczy lub po prostu gdy masz ochotę na luźną, zabawną i gorącą historie z niesamowitymi bohaterami i ciekawymi watkami w tle.
Styl pisania autorki ma w sobie to coś co przyciąga, wciąga i sprawia ze nie chcesz odłożyć książki. Przeczytałam ta pozycje na 2 posiedzenia.
W każdej...

Sięgając po kolejne książki tej autorki odnoszę wrażenie, że nie różnią się one bardzo od poprzednich. Mamy w nich podobny schemat, młody i bogaty playboy z problemami, często rodzinnymi zakochuje się w dziewczynie, która jest jego przeciwieństwem.

Świetna i zabawna historia dwójki zupełnie różnych osób które muszą że sobą zamieszkać. Jak można sie spodziewać ich początkowa niechęć do siebie przemienia się w wielkie uczucie. Polecam!

Hunter Fitzpatrick należy do jednej z najbogatszych rodzin. Dotychczas jego jedynym zmartwieniem były imprezy oraz dobra zabawa, a kobiet, które przewinęły się przez jego łóżko nie potrafił zliczyć. Jednak najwyraźniej miarka się przebrała, ponieważ ojciec postawił mu warunek. Jeśli nie przestanie imprezować, nie pozostanie w celibacie przez pół roku, a także nie zacznie...

Tytułowy Hunter dał się już wcześniej poznać czytelnikom, ale tylko nieznacznie. W tej chwili otwiera nową serię jaką jest "Boston Bells" i oj tak, trzeba przyznać, że robi to z przytupem ;)

Już pierwsze rozdziały ukazują go w pełnej krasie. Mężczyzna to urodzone bożyszcze kobiet, które korzysta ze swoich przywilejów pełnymi garściami i nie zamierza rezygnować ani z...

Nowa seria, nowe miasto, nowi bohaterowie. L.J. Shen powraca na polski rynek wydawniczy z cyklem Boston Belles, w którym nie zabraknie ciekawych i nietuzinkowych żeńskich postaci oraz równie aroganckich, co pewnych siebie mężczyzn z których słynie autorka. Przygodę z tą tetralogią rozpoczyna HUNTER, o którym opowiem wam poniżej.

Hunter Fitzpatrick był oszałamiająco...

Mam dla Was kolejną recenzję, tym razem biorę na tapet listopadową premierę #Hunter od @ljshen. Jest to pierwszy tom serii "Boston Belles", a że znam już twórczość autorki (kto nie zna "All Saints High" ręka do góry), to wiem, że zapewne podbije ona kolejne serca i półki w księgarniach😁
Bardzo lubię gatunek #NewAdult, choć może już jestem na to za stara, bo od ponad dekady...

• 2021
  • Legimi