Mężczyzna z moich snów

Okładka książki Mężczyzna z moich snów Katarzyna Lemiesz
Okładka książki Mężczyzna z moich snów
Katarzyna Lemiesz Wydawnictwo: Self Publishing literatura obyczajowa, romans
Self Publishing
2021-08-20
2021-08-20
9788396219008

" Chciałbym cię mieć u swojego boku. Robić z tobą rzeczy, o których mogłabyś tylko pomarzyć. Pragnę być twoim jedynym kochankiem".

Witajcie kochani. Dziś przychodzę do Was z recenzją książki ,, Mężczyzna z moich snów” autorstwa Katarzyny Lemiesz.

Scarlett jest młodą i nieśmiałą dziewczyną. Jej największą trudnością jest nawiązywanie relacji z mężczyznami. Każdej nocy śni jej się mężczyzna o imieniu Lazarus, walczący ze złem. Obydwoje wspaniale się rozumieją, dzięki czemu Scarlett czuje się szczęśliwa. Główna bohaterka jest święcie przekonana, że Lazarus jest jedynie wyimaginowanym mężczyzną. Obydwoje są zdania, że mogą się spotykać tylko w snach. Czy marzenia senne Scarlett mają szansę się spełnić w realnym świecie? Przekonajcie się sami sięgając po ,,Mężczyznę z moich snów”!

Znakomita fabuła książka. Taka inna, niż te, które zawsze czytam. Mimo to bardzo mi się spodobała. Autorka ma niesamowicie lekkie pióro dzięki czemu powieść niezwykle wciąga i szybko mi się ją czytało. ,, Mężczyzna z moich snów” to połączenie fantastyki z dobry erotykiem. Bardzo smaczne. Bohaterowie znakomicie wykreowani. Bardzo ich polubiłam. Ich losy śledziłam z zapartym tchem. Kim jest Lazaurs i czego oczekuje od Scarlett? Jak potoczą się ich losy? Niebawem Scarlett pozna tą tajemnicę. Żałuję tylko tego, że to już koniec pierwszej części. Zdecydowanie czekam na kontynuację! Polecam! Dziękuję autorce za zaufanie oraz egzemplarz do recenzji.

Przychodze do was dzis z recenzja przepięknej powieści Katarzyny Lemiesz @katarzyna_le. Tym razem nie jest to historia mafijna, ale rowniez moze to byc fajne. Kocham fantastykę odrazu po romansach erotycznych, mafijnych i biurowych. Czy mi sie spodobała ta powieść?Powiem wam, ze autorka mnie zaskoczyla. Jak dla mnie byla fantastyczna. Czytalo mi się ja bardzo dobrze i szybko.

Scarlett to młoda i nieśmiała dziewczyna, która nie potrafi nawiązać kontaktów z płcią przeciwną.Pewnej nocy, do jej snu wkrada się tajemniczy mężczyzna, imieniem Lazarus. Mężczyzna walczy z koszmarami, które nawiedzają ludzkość.
Czy marzenia senne dziewczyny spełnią się w prawdziwym świecie?

Z autorka spotykam sie pierwszy raz. Ma ona lekkie pióro i bardzo bogaty dobor słów. Jest to swietna książka z gatunku fantasy. Świetne połączenie gatunków fantasy i erotyki. Chociaz tej fantastyki bylo odrobine za mało. Ale nie przeszkadzało mi nic w tym aby sie zakochać w tej powieści. Dwa tajemnicze swiaty w którym łącznikiem byla Scarlett i Lazarus tajemniczy mężczyzna odwiedzajacy ja w czasie jej snów. Jej swiat to teraźniejszość jego to Swiat Sennych i Koszmarnych. Scarlett podczas snow przenosi sie do jego swiata i poznaje jego i jego świat. Kim jest mezczyzna i czego od niej chce? Z czasem Lazarus wyjawia jej prawdę. Jak potocza sie losy tej dwojki? Koniecznie musicie to przeczytac. Lekka lektura idealna na sam wieczor zeby rozpalić swoje zmysły.

Dzień dobry w piątek! 🥰 Dzisiaj przychodzę do was z recenzją książki, którą miałam możliwość zrecenzować - za co dziękuję @katarzyna_le ❤️

Chciałabym zacząć od tego, że książkę czyta się błyskawicznie. Jest pisana bardzo fajnym językiem i zawiera tylko 117 stron! Uważam, że jest to też fajna powieść, przede wszystkim rozluźniająca.

Zgłaszając się do recenzji, myślałam że będzie to tylko romans. Nic bardziej mylnego - dostajemy romans w teraźniejszości wymieszany z fantastyka. Ja osobiście nie lubię w ogóle fantastyki ale zależało mi aby przeczytać do końca książkę. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawe i nowe dla mnie połączenie. Jednak uważam, że można było pociągnąć historie i trochę bardziej rozszerzyć. Może tak się stanie w kolejnej części bo z tego co rozumiem, to był dopiero początek całej historii!

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Wiem ze na swoim koncie ma inne powieści i może kiedyś po nie sięgnę 🤭

Jeszcze raz dziękuję za egzemplarz autorce ☺️

@po.czytanna

Zgłaszając się do recenzji, myślałam że...

Dzisiaj odbędziemy podróż pomiędzy trzema światami – realnym, sennym i koszmaru. Poznamy Scarlett i Lazarusa.

Jego zadaniem jest ochrona jej przed koszmarnymi. Jednak ich spokój trwa do czasu, dopóki oni nie przypomną sobie o niej. A wtedy wszystkie granice się zatrą.

Scarlett to młoda i nieśmiała kobieta, która pracuje w firmie związanej z reklamą. Gdy przychodzi wieczór, zasypia i przenosi się do krainy sennych, gdzie poznaje przystojnego wojownika – Lazarusa. To mężczyzna z wieloma tajemnicami, z dużą pewnością siebie, a zarazem troskliwy i czuły. Kobieta jest przekonana, że jej sny są tylko realistycznymi marzeniami, lecz wszystko się zmienia, gdy koszmary dadzą o siebie znać.

Czy dziewczyna wygra z koszmarami?
Czy mężczyzna ją obroni?
Czy tajemnice zostaną odkryte?

Autorka zabiera nas w fantastyczną przygodę, od której nie da się oderwać. Nasi bohaterowie to mieszanka wybuchowa. Scarlett jest spokojna, a gdy sytuacja się rozwija, potrafi pokazać pazury i udowodnić swoją siłę.
Polubiłybyśmy się, niektóre reakcje miałyśmy podobne.
Lazarus to bohater, który jest oddany i zrobi wszystko, by chronić najbliższych. Jego zachowanie w niektórych momentach doprowadzało mnie do szału i osobiście chciałam ustawić do pionu.
Losy tej dwójki śledziłam z zapartym tchem. Odkrywanie nowych tajemnic i sekretów, którym towarzyszyło rodzące się uczucie i walka dobra ze złem. To było niesamowite. I wszystko, co dobre kiedyś się kończy i nim się obejrzałam, dotarłam do ostatniej strony. Ja z tym zakończeniem się nie zgadzam i czekam na drugą część.
Ja jestem oczarowana tą książką i z całego serca wam ją polecam.

Młoda dziewczyna, która z wyglądu wydaje się być normalną dziewczynę. Dom, praca i tak na okrągło. Jednak gdy pewnej nocy pojawiają się sny, a w nich ukazuje się pewien tajemniczy mężczyzna, zaczną się dziać przeróżne i przedziwne sytuację, które na świecie nie miały nigdy miejsca. Jakie? Możecie tego się dowiedzieć czytając tą książkę. 😉

Tym razem nie jest to opowiadanie mafijne, a coś, co również może być fajne. Jest to druga książka w gatunku fantastyki, którą miałam przyjemność przeczytać. Czy mi się podobała? 🤔 Była w miarę. Nie powiem, że jest zła, bo ja tak nie uważam. Czytało mi się ją fajnie i szybko. Czy była w niej zawarta fantastyka? 🤔 Tak, ale jak dla mnie troszkę mało jej tam było.

Uważam, że była to przyjemna i szybka przygoda. Książkę bez problemu można przeczytać w jeden dzień. 😍 Dziękuję autorce @katarzyna_le za możliwość przeczytania tego ebooka. 💜 A wam kochani zdecydowanie mogę wam ją polecić, bo fantastyka może również być bardzo ciekawa i wciągająca. 😘

Ocena: 8/10.

Tym razem nie jest to opowiadanie...

Recenzja
Zapraszam na recenzje
książki "Mężczyzna z moich snów
Autorki @katarzyna_le
Wydawnictwo Self Publishing

Opis
Czy marzenia senne spełnią się w prawdziwym świecie? Czy w realnym życiu, ich drogi mogą się połączyć?

Świetna książka z gatunku fantasy .Jej bohaterami są
Scarlet i Lazarus dzieli ich dwa różne światy .Jej nasz prawdziwy. Jego to świat Sennych i Koszmarnych .Scarlet podczas snów przenosi się do jego świata poznaje go i jego świat .
Kim jest przystojny mężczyzna z jej snów i czego o niej chcę ?
Z czasem co noc przychodził do niej i wyjawiał jej prawdę .
Co na to Scarlet ?
W pewnym momencie Lazarus zjawia się w jej świecie .Czy uczucie pomiędzy nimi przetrwa i czy zło ze świata Koszmarnych
wygra ? Wszystko to w tej emocującej książce .
Czyta się z przyjemnością
Nie mogłam oderwać się ,jest to połączenie fantasty z erotykiem wyszło rewelacyjnie .
Jest to moja pierwsza przeczytana książka autorki i mnie nie zawiodła ,czekam na inne książki 💛💛
Jestem pod wrażeniem tej książki i wierzę że marzenia się spełniają.

Dziękuję za egzemplarz do recenzji autorce @katarzyna_le

#mężczyzna zmoichmarzeń#
@katarzynaLemiesz#

Recenzja
Zapraszam na recenzje
książki "Mężczyzna z moich snów
Autorki @katarzyna_le
Wydawnictwo Self Publishing

Opis
Czy marzenia senne...

Po raz kolejny towarzyszę Kasi przy jej książce. Tym razem to jest powieść fantasy, po którą lubię czasami sięgnąć. Ta książka jest tak różna od poprzednich ale zaskakująco intrygująca. Bo czy mężczyzna o którym śni dziewczyna może zjawić się w jej życiu? Czy ten doskonały kochanek może być prawdziwy?
Scarlett jest młodą kobietą pracującą w firmie zajmującej się reklamą. Przez swoją nieśmiałość ciężko nawiązuje znajomości z płcią przeciwną. Jedynie w nocy staje twarzą w twarz z przystojnym Lazarusem, kochankiem ze snów. Mężczyzna jest bardzo skryty i tajemniczy, pewny siebie i czuły. Z czasem opowiada kobiecie o swoim świecie, którego jak się okazuje ona również jest częścią. Ciąg następnych wydarzeń sprawił że granica między snem a realizmem się zatarła.....a ja nie mogłam się oprzeć pokusie dalszego czytania.
To było przyjemne połączenie fantasy z erotyką, dwa tajemnicze światy których łącznikiem jest Scarlett, walka w której jest tylko jeden wygrany, ale czy warto poświęcić wszystko?
Kasiu ja czekam na ciąg dalszy bo zostawiłaś niedosyt ....

Scarlett jest młodą kobietą pracującą w firmie zajmującej się reklamą....

"Mężczyzna z moich snów" Katarzyna Lemiesz to książka z gatunku fantastyki, ale jakże inna od tych wydawanych na rynku. Autorka zabiera nas w cudowny świat bohaterów Scarlett i Lazarusa.

"-Czekam na Ciebie moja piękna. Jesteś mądra i odważna, więc wybierz dobrze. Wierze w Ciebie".

Scarlett to młoda i nieśmiała dziewczyna, która ma problemy z nawiązywaniem kontaktów z mężczyznami . Jednak wkrótce się to zmieni. Niespodziewanie jej sny zaczyna nawiedzać przystojny, seksowny Lazarus. Mężczyzna jest jednym z wojowników Morfeusza, walczy z koszmarami, które nawiedzają ludzkość.
Scarlett uważa, że Lazarus jest tylko jej wytworem wyobraźni, odskocznią od normalnego życia. Robi z nim rzeczy na które nie odważyłaby się normalnie. Dziewczyna, żałuje że nie spotkała takiego mężczyzny w prawdziwym życiu.

"Zaczynałam coraz bardziej, interesować się tajemniczym mężczyzną. Kim on był i jakie zło na mnie czyhało? Co, jeśli moje sny były prawdziwe"?

Sny zaczynają nabierać innego znaczenia. Scarlett nawiedzają Koszmarni. Lazarus próbuje chronić ją przed ich złem. A może to nie ona potrzebuje pomocy. Kim jest Lazarus i czego chce od Scarlett? Kim są Koszmarni i co chcą zrobić ? Czy Scarlett wygra walkę, którą szykuje kraina snu? Co wydarzy się pomiędzy nią a Lazarusem, jakie będą z tego konsekwencje?

"-Kochanie, ja uczynię wszystko, byś była szczęśliwa. Przestanę być zaborczy i nerwowy w stosunku do ciebie. Będę Ci ufał pod każdym względem, tylko mnie nie odrzucaj".

"Mężczyzna z moich snów" to książka, która dostarczyła mi mnóstwo emocji.Po lekturze naszło mnie kilka myśli. Przecież nie wszystko o czym śnimy, zostało wyjaśnione. Często zastanawiam się czy sen jest zapowiedzią czegoś co ma się wydarzyć. A może ma nas ostrzec przed niebezpieczeństwem,naprowadzić na zmianę w życiu...
Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, której dziękuję za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki. Jeśli chcecie, aby przystojny Lazarus zabrał Was do krainy Sennych jest to pozycja dla Was. Ja gorąco polecam i czekam na kolejne książki.

❤️🌟🅿🆁🅴🅼🅸🅴🆁🅾🆆🅰 🆁🅴🅲🅴🅽🆉🅹🅰 🅿🅰🆃🆁🅾🅽🅰🅲🅺🅰🌌

𝑀𝑎𝑟𝑧𝑒𝑛𝑖𝑒 𝑝𝑜𝑧𝑤𝑎𝑙𝑎 𝑘𝑎ż𝑑𝑒𝑚𝑢 𝑧 𝑛𝑎𝑠 𝑏𝑦ć 𝑠𝑝𝑜𝑘𝑜𝑗𝑛𝑦𝑚 𝑖 𝑛𝑎𝑝𝑟𝑎𝑤𝑑ę 𝑠𝑧𝑎𝑙𝑜𝑛𝑦𝑚, 𝑘𝑎ż𝑑𝑒𝑗 𝑛𝑜𝑐𝑦 𝑛𝑎𝑠𝑧𝑒𝑔𝑜 ż𝑦𝑐𝑖𝑎.(𝑊𝑖𝑙𝑙𝑖𝑎𝑚 𝐷𝑒𝑚𝑒𝑛𝑡)

"Mężczyzna z moich snów" jest to książka, która przeniesie nas do świata snów, gdzie doświadczymy niezapomnianych wrażeń i oderwiemy się od zwyczajnego świata.

Książka opowiada historię Scarlett, która z pozoru jest zwyczajną dziewczyną. Na co dzień pracuje w firmie, która zajmuje się reklamą. Od kiedy podjęła tam pracę, podoba jej się Shane. Jednak zawsze brakowało jej odwagi, aby wyznać swoje uczucia. Czy kiedyś zdobędzie się na to wyznanie? Za dnia grzeczna dziewczyna jednak w nocy zmienia się grzeszną marzycielkę na jawie. Zasypiając, przenosi się do świata, gdzie poznaje przystojnego mężczyznę.
Lazarus to mieszkaniec innego świata. Pojawia się w snach Scarlett i sprawia, że dziewczyna, śniąc o nim, oddaje mu najważniejszą cząstkę siebie. Każdego dnia zbliżają się do siebie, co czyni ich przeznaczonym sobie. Jednak w świecie Sennych nie istnieje coś takiego jak "miłość" jak więc zbudować związek bez najważniejszego fundamentu?

Historia ukazana w książce jest wyjątkowa. Nigdy nie sądziłam, że połączenie fantastyki i erotyki to coś dobrego. Jednak po przeczytaniu tej książki jest to duet wybuchowy. Czytanie tej historii było piękną przyjemnością. Tajemnice, dwa światy sprawiły, że ja również nie wiedziałam, czy to jest sen, czy prawdziwy świat.
sprawiłaś, że moje serce otworzyło się na nowy gatunek. Nigdy nie sądziłam, że pokocham fantastykę. Jednak to twój talent i niepowtarzalna historia są tego przyczyną. Dziękuję, że dzięki tobie mogłam doznać niezapomnianych wrażeń i odwiedzić świat, który jest moim marzeniem.
PS. Zakończenie sprawiło, że ja chcę więcej.

❤️🌟🅿🆁🅴🅼🅸🅴🆁🅾🆆🅰 🆁🅴🅲🅴🅽🆉🅹🅰 🅿🅰🆃🆁🅾🅽🅰🅲🅺🅰🌌

Książka opowiada historię Scarlett, która z pozoru jest zwyczajną...

Fantastyka to dla mnie całkiem obcy świat i nie raz mnie odrzucał. Znając styl autorki i jej niegrzeczne sceny wiedziałam że chce tą książkę. Jako patronka wzięłam pod opiekę tą pozycję i jestem nią zachwycona. Kasia sprawiła że przełamałam się z tym gatunkiem i trafił on do mnie z podwójną siłą.
Mamy dwa światy ale ja bym stwierdziła że aż trzy tu się znalazły. Jest świat realny, świat snów oraz świat koszmarów.
Przyjznajcie się fajnie by było mieć kochanka we snach i spełniać z nim swoje fantazje?
Tutaj mamy bohaterkę która w śnie przenosiła się do innego świata który jej się wydawał również realny co prawdziwe życie.
Scarllet poznaje w snach Lazarusa.
Od ma ją chronić. Sny są piękne a uczucia pomiędzy bohaterami się tworzą ale nic nie trwa wiecznie i świat koszmarów się wkrada. Gdy dziewczyna zasypia koszmary ją męczą.
A przed nia najważniejsza walka ze złem.
Czy dziewczyna jako przewódca snów wygra z koszmarami? Do tego pojawiają się tajemnice rodzinne bo wszystko co się teraz dzieje miało już takie miejsce tylko z jej rodzicami. Mamy tu dużą dawke emocji jak i pełno gorących scen łóżkowych które sprawiają że policzki płoną. Autorka kolejny raz zabrała mnie do innego świata. Zawsze ciekawił mnie temat snów oraz koszmarów a tu dostałam tego dużą dawkę. Pomimo że to jest fantastyka w ogóle o tym nie myślałam i zaciekawiłam się wszystkim jak przy prawdziwiej historii romantycznej. Autorka wykonała kawał dobrej historii który się kończy tak że łamie serce. Książka moim zdaniem idealna do poduszki na dobranoc bo może i nam się przyśni mężczyzna ze snu? Warto spróbować. A książkę czyta się błyskawicznie dialogi sprawiają że przez strony się płynie a w snach chce się pozostać na jeszcze dłużej.
Przeczytałam e-booka ale już nie mogę się doczekać aż książka trafi w moje ręce i przeczytam ją jeszcze raz bo jest to na prawdę wspaniała historia i pragnę ją zapamiętać na długo.

• Egzemplarz recenzencki
  • Cdn
  • Nie posiadam
  • Seria - czekam
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Mężczyzna z moich snów