Niedoskonały

Okładka książki Miłość na cztery łapy Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłość na czte... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowsk...
Dziewięć świąt... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Szczęśliwe nieporozumienie Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Szczęśliwe nie... Małgorzata Falkowsk...

Mam mieszane uczucia co do tej pozycji.
Męczyła mnie przez większość czasu.. dorośli ludzie a nie potrafią rozmawiać..
Połowy tej książki by nie było gdyby jedno z drugim usiadło i porozmawiało o uczuciach, którymi się darzyli..
A tak była to zabawa w kotka i myszkę.. jedno się bało i drugie też.. z czego powstawało niepotrzebne niedomówienie.. każdy udawał, nie kryły sie za tym jakieś tajemnice więc po prostu mogli odkryć przed sobą to czego oczekują a nie trzymać się jednej kwestii że tylko seks z przyjacielem..
Nuzyło mnie to okrutne.. nic poza tym sie nie działo..
Seks, ucieczka, flirtowanie, znów seks etc. etc.
Potem ukrywanie ciąży.. bo przecież to co Simon mówił, że mu zależy nie może być prawdą i trzeba słuchać plotek jakichś lasek z którymi kiedyś był. Były dla niej bardziej wiarygodne.. niesamowite .. gość ewidentnie nie chciał iść z nią do łóżka by go poznała a ta nadal w niego wątpiła..
Simon byl taką pozytywną postacią w tej historii, dawał od siebie dużo.. zaś Majka mnie irytowała przez większość książki.. nie podobało mi się też budowanie tej relacji. Najpierw nie wzbudzał w niej żadnego pożądania w trakcie izolacji, a potem nagle na plaży bach, rzuciła się na niego i stosunek. Po czym uciekła.. Nie czułam tego napięcia przy budowaniu relacji i chemii między bohaterami.. Za szybko, za chaotycznie..

Mam mieszane uczucia co do tej pozycji.
Męczyła mnie przez większość czasu.. dorośli ludzie a nie potrafią rozmawiać..

Życie to może I nie bajka, ale czasem warto się zatracić i zagłębić się w takie historie jak ta.
Pełna emocji, wzruszeń i niezapomnianych chwil.

To opowieść nie tylko o rodzącej się miłości, ale i przyjaźni. Tu pokazane jest, że warto walczyć. Nie tylko o miłości, ale też o przyjaźń czy o pokonanie własnych słabości i "demonów". Ta historia pokazuje, że w życiu nie zawsze jest łatwo i czasem przychodzą te najgorsze dni, ale mimo to, kiedy mamy kochających nas ludzi przy sobie, pokonamy wszelkie burze oraz trudności.

Bardzo podoba mi się to, że autorki powiązały historie bohaterów jedną z bajek. On- bestia choć tak naprawdę o dobrym sercu, który zrobi wszystko by chronić najbliższych. Ona-piękna o duszy artystki, mimo o ciętym języku potrafi być wrażliwą i wspierającą przyjaciółką.
Ich historia zdecydowanie bardziej mi się podobała niż pierwsza.

Już nie mogę się doczekać kolejnej części. Bo zapowiada się wesoło ;)

Pełna emocji, wzruszeń i niezapomnianych chwil.

2095
2033

Książka „Niedoskonały” Małgorzaty Falkowskiej i Eweliny Nawary zabiera nas do drugiego tomu cyklu „Kingdom of Martagon”.
Kontynuacja wydarzeń z pierwszego tomu zabiera nas w rozwiniętą historię Simona, który podczas zaręczyn Olimpii i Willa ratuje żonę przyjaciela zostając oblany kwasem. Po tych wydarzeniach zamyka się w sobie, odsuwa się od znajomych, pracy i otoczenia. Jego lekarstwem zostaje pyskata Majka, najlepsza przyjaciółka Olimpii. Przez niezdecydowanie i nieporozumienia między Simonem a Majką dochodzi do łamania pierwszych lodów i przyjacielskich zbliżeń. Majka, kiedy zostaje zdradzona przez swojego chłopaka może liczyć na Simona, teraz ona wspiera jego.
Jak potoczą się losy bohaterów?
Co słychać u księcia i księżniczki?
Książka porusza ważne treści dotyczące adopcji, kłamstw, nieporozumień, choroby, straty, ciąży, nowych początków i bezpłodności.
Książka to kontynuacja bajkowej historii w Królestwie Martagonu.

Pierwsza myśl, „nie podoba mi się okładka” modelek mógłby być ładniejszy dla przyciągnięcia uwagi… później okazuje się dlaczego tak właśnie jest.
Książka do przeczytania w 1 dzień.
Wciagajaca. Niemniejjednak atmosfera miedzy bohaterami szybko studzona codziennością. Działa to trochę jak kubeł zimnej wody.

Książka do przeczytania w 1 dzień.

Humor i pożądanie

Lekiem na problemy po wypadku dla Simona okazuje się żywiołowa Majka. Bohaterów znamy z pierwszej części, lecz dopiero w drugiej możemy ich bardziej poznać. Jeśli nie czytaliście pierwszej części, to dobrze byłoby nadrobić, ale myślę, że bez znajomości też dacie radę. Podobała mi się ich relacja, zabawne słowne potyczki i dogryzanie nawzajem, by później przerodziło się to w coś więcej. Już od początku widać, że tych dwoje ciągnie ku sobie. Pewnego dnia kobieta znika, a mężczyzna za wszelką cenę chcę ją odnaleźć.
Autorki ponownie stworzyły fabułę, która jest lepsza od poprzedniej. Emocjonalna i namiętna historia. Polecam! 🌟

Humor i pożądanie

Ogolnie książka bardzo mi sie podobała. Szybko się czyta, fabuła też niczego sobie, jednak zakończenie mnie rozwaliło totalnie.... I żyli długo i szczęśliwie... Koniec... WTF? 🤨

"Niedoskonały" to drugi tom serii Kingdom of Martagon, napisany przez świetny duet.
Pierwsza część mi się bardzo podobała, dlatego wiedziałam, że koniecznie muszę przeczytać całą serię. Niestety książka musiała długo odczekać swoje, ale w końcu przyszła na nią pora i jestem bardzo zadowolona z czasu, który z nią spędziłam.
Historia jest lekka i przyjemna, czyta się ją w zawrotnym tempie, ponieważ od samego początku wciąga dostarczając dużo humoru, emocji i nutki pikanterii.
Majke oraz Simona możemy poznać już w pierwszej części. On najlepszy przyjaciel księcia Williama, ona przyjaciółka Olimpii. Ta dwójka uwielbia słowne przepychanki. Czasami miałam wrażenie, że przekomarzają się ze sobą, ale i też opiekują jak stare dobre małżeństwo.
Od samego początku czuć, że między nimi iskrzy, ale żadne z nich nie chce się do tego przyznać. Robią podchody jak dzieci, ale i tak w końcu uczucie zwycięża.
Bardzo ich polubiłam. Dzięki nim ta historia była tak pełna humoru i pożądania.
Już się nie mogę doczekać trzeciej części. Mam zamiar się za nią zabrać jeszcze w tym miesiącu, ponieważ już za długo czeka na swoją kolej.

Historia jest lekka i przyjemna, czyta się ją w...

Lepsza od pierwszej części. Minus jak dla mnie jednak za krótkie rozdziały.

Lepsza od pierwszej części. Minus jak dla mnie jednak za krótkie rozdziały.

Po wypadku Simon ma problemy: ze sobą, z ludźmi, z całym światem. Przyjaciele postanawiają mu pomóc. Lekiem na zło ma być Majka – pyskata, śmiała dziewczyna, która szybko stwierdza, że pod szorstką powłoką kryje się opiekuńczy, troskliwy mężczyzna. A także namiętny kochanek. Choć wmawiają sobie, że to tylko przyjacielski seks, to w głębi duszy wiedzą, że to coś więcej. O ile więcej, Simon przekonuje się w chwili, kiedy Majka znika. Bez wahania rusza jej śladem, gotów poświęcić wszystko, żeby odzyskać ukochaną.

Siemka. Książki obecnych autorek są mega super i warto je czytać. Historia bardzo ciekawa. Jest super.
Moja ocena to: 1000/1000 punktów.
Polecam i autorce dziękuję za autograf.

Raz jeszcze was pozdrawiam i życzę miłego weekendu. 💗

Niezawodny duet

Niezawodny duet