Raport Brodiego

Jorge Luis Borges Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Proza Światowa literatura piękna
2021-08-30
2021-08-30
9788381961141
Andrzej Sobol-Jurczykowski
Proza Światowa

Niewyszukane słowa. Kilkustronicowe opowiadania. Ale każde wali obuchem w łeb. Przekroczona granica geniuszu. Jeśli ktoś jeszcze nie czytał Borgesa, to polecam. Dzięki przeczytaniu stanie się bogatszy.

Niezwykła, wymowna, emocjonująca, zmuszająca do refleksji. Inny wymiar literatury.

Autor przez duże A. Krótko i na temat.

Borges w dobrej jak zwykle formie. Ostatnie opowiadanie , czyli de facto opowiadanie tytułowe kładzie na łopatki i skłania do refleksji. Polecam.

• W domowej bibliotece
  • Argentyna