rozwińzwiń

Barbara Tarnas Viktor Grotowicz piwnica zabójstwo porwanie bracia taśma DVD

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Nie rozumiem dlaczego książka ma dość słabe notowania na tej stronie. Moim zdaniem to mocny i ciekawy kryminał.

Historia jest bardzo wciągająca i naprawdę szybko się ją czyta.
Od samego początku historia pochłania czytelnika.
Postacie Liz i Gabriela doskonale scharakteryzowane, naprawdę wzbudzają w czytelniku ciepłe uczucia, jak również niepokój o ich losy.
Odjęłam jedną gwiazdkę za zbyt długie opisy budynków i pomieszczeń, ale poza tym uważam, że książka jest rewelacyjna. Muszę też przyznać, że podczas przerw w czytaniu często wracałam do niej myślami - więc była mocno absorbująca, a to naprawdę ważne.
Polecam.

Historia jest bardzo wciągająca i naprawdę szybko się ją czyta.
Od samego początku historia pochłania czytelnika.
Odjęłam...

Jak dla mnie mocna i świetnie się czytało. bohaterowie z krwi i kości, ze swoimi wadami, zaletami - jak w życiu. I świetnie powiązane ze sobą intrygi. Oryginalna i wyróżnia się na tle podobnych do siebie thrillerów
Polecam!

Polecam!

Bardzo dobra książka. Wciąga od pierwszych stron, nie można się oderwać.Ciekawy wątek kryminalny. Kreacja Gabriella i Liz pierwsza klasa.Fakt autor ma specyficzny styl,ale mi bardzo przypadł do gustu. Jedyny minus to ta policja- robi w tej powieści za idiotę, dowody na tacy a oni zachowują się jakby czytać i pisać nie umieli. Specjalny zabieg autora, ale strasznie mnie to drażniło.

Doskonała książka! Bardzo bardzo polecam :)

Doskonała książka! Bardzo bardzo polecam :)

Dziwię się opiniom o tej książce, wiele jest niepochlebnych, część mówi o świetnym początku i marnym rozwinięciu. Faktycznie wstęp (jakieś 70-100 stron) wbija w fotel, po przeczytaniu około 200, zaczęłam się zastanawiać, kiedy zacznę się nudzić. Nic takiego nie miało miejsca, lektura wciąga i trzyma w napięciu cały czas. Osobiście polecam, jak widać różne są gusta czytelników.

Moje pierwsze spotkanie z tym autorem i na ten moment starczy.

Troszkę mi zeszło czasu aby przyswoić styl tego pisarza. Język ciężki, specyficzny, troszkę monotonny. Warto było to przewalczyc, bo historia dająca do myślenia i zostaje w głowie. Dosłownie zimno mi było jak to czytałem.

Moje pierwsze spotkanie z tym autorem i na ten moment starczy.

Kupiłam tą książkę, bo kosztowała zaledwie 10zł. W domu, poczytałam opinie i chęć na czytanie jakoś osłabła. No nic to, pomyślałam i dość sceptycznie zabrałam się za lekturę.
Ponoć początek zachęca, dla mnie pierwsze 100 stron to męczarnia. Pomysł świetny, tajemnicza taśma wideo, dziecko które widzi za dużo, przecież można było opisać to tak, że natychmiast chciałabym wiedzieć co było na tym filmie, a tu...
Na szczęście, później było dużo lepiej i finalnie oceniam książkę jako...
...wartą swojej ceny:)

107 / 2018

107 / 2018

Fabuła i intryga w tej powieści całkiem mi się podobała, ale wyczuwałem (może zbędnie) inspiracje Millenium Stieg'a Larsson'a, zwłaszcza w kreowaniu głównego bohatera.

Gdyby to był mój pierwszy thriller przeczytany przeze mnie to może bym się nim zadowolił . A tak to powiem w ten sposób. O jej a o czym była ta książka ? Już zapomniałem . Szkoda.

• 2018
  • 2020