Kamerzysta

2017-02-21
2017-02-21
Barbara Tarnas, Viktor Grotowicz
Barbara Tarnas Viktor Grotowicz piwnica zabójstwo porwanie bracia taśma DVD

Jak dla mnie mocna i świetnie się czytało. bohaterowie z krwi i kości, ze swoimi wadami, zaletami - jak w życiu. I świetnie powiązane ze sobą intrygi. Oryginalna i wyróżnia się na tle podobnych do siebie thrillerów
Polecam!

Polecam!

Gdyby to był mój pierwszy thriller przeczytany przeze mnie to może bym się nim zadowolił . A tak to powiem w ten sposób. O jej a o czym była ta książka ? Już zapomniałem . Szkoda.

Bardzo dobra książka. Wciąga od pierwszych stron, nie można się oderwać.Ciekawy wątek kryminalny. Kreacja Gabriella i Liz pierwsza klasa.Fakt autor ma specyficzny styl,ale mi bardzo przypadł do gustu. Jedyny minus to ta policja- robi w tej powieści za idiotę, dowody na tacy a oni zachowują się jakby czytać i pisać nie umieli. Specjalny zabieg autora, ale strasznie mnie to drażniło.

Doskonała książka! Bardzo bardzo polecam :)

Doskonała książka! Bardzo bardzo polecam :)

Fabuła i intryga w tej powieści całkiem mi się podobała, ale wyczuwałem (może zbędnie) inspiracje Millenium Stieg'a Larsson'a, zwłaszcza w kreowaniu głównego bohatera.

Dziwię się opiniom o tej książce, wiele jest niepochlebnych, część mówi o świetnym początku i marnym rozwinięciu. Faktycznie wstęp (jakieś 70-100 stron) wbija w fotel, po przeczytaniu około 200, zaczęłam się zastanawiać, kiedy zacznę się nudzić. Nic takiego nie miało miejsca, lektura wciąga i trzyma w napięciu cały czas. Osobiście polecam, jak widać różne są gusta czytelników.

Moje pierwsze spotkanie z tym autorem i na ten moment starczy.

Troszkę mi zeszło czasu aby przyswoić styl tego pisarza. Język ciężki, specyficzny, troszkę monotonny. Warto było to przewalczyc, bo historia dająca do myślenia i zostaje w głowie. Dosłownie zimno mi było jak to czytałem.

Moje pierwsze spotkanie z tym autorem i na ten moment starczy.

Kupiłam tą książkę, bo kosztowała zaledwie 10zł. W domu, poczytałam opinie i chęć na czytanie jakoś osłabła. No nic to, pomyślałam i dość sceptycznie zabrałam się za lekturę.
Ponoć początek zachęca, dla mnie pierwsze 100 stron to męczarnia. Pomysł świetny, tajemnicza taśma wideo, dziecko które widzi za dużo, przecież można było opisać to tak, że natychmiast chciałabym wiedzieć co było na tym filmie, a tu...
Na szczęście, później było dużo lepiej i finalnie oceniam książkę jako...
...wartą swojej ceny:)

107 / 2018