Tylko jedno kłamstwo

Kathryn Croft Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kryminał, sensacja, thriller
While You Were Sleeping
Aga Zano
Burda Publishing Polska
manipulacja poszukiwanie prawdy relacje rodzinne rodzina strach śledztwo śmierć thriller zabójstwo zagadka kryminalna
While You Were Sleeping
kryminał, sensacja, thriller
Aga Zano

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Po ósme - nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu

21 Link do recenzji

Dość opornie się rozkręca,ale gdy przekroczy się setną stronę to już z górki..Wiele wątków, niemal każdy podejrzany, romanse w tle..no i najciemniej pod latarnią.

Czasami warto skłamać,małe kłamstewko.Ratuje nam sytuację.Sprzyja rozmowie,oby nie przesadzać.
Kobieta budzi się obok sąsiada.On nie żyje,a ona .
Ma kłopoty,duże kłopoty.
Rodzina jakby coś wiedziała.
Trzeba,w końcu działać.
Bohaterka bardzo przyciąga uwagę.
Thriller psychologiczny,umieszczony w UK Co tam czytajcie,warto.

Co byście sobie pomyśleli budząc się na golasa w łóżku sąsiada? Martwego sąsiada. Tara Logan wpada w panikę. Nie pamięta kompletnie nic z ostatniego wieczoru. Przykładna żona, matka dzieciom, zaprzyjaźniona z żoną ofiary, zaczyna snuć pajęczynę niedomówień i kłamstw aby nikt nie dowiedział się, że była w sąsiednim domu. Nagle okazuje się, że nic nie jest takie jakie na...

Kłamstwo. O tak! na pewno nie jedno.
Intryga jaka miała uknuć autorka nie wyszła za dobrze.
Gdzieś pod skóra czułam od samego początku ze sprawa jest, że tak powiem "domowa"

Każdy detektyw powie wam, że są dwa najważniejsze powody aby zabić.... jakie sami dobrze wiecie, jak nie wiecie to przeczytajcie tylko jedno kłamstwo. Tylko żeby potem nie było;

A nie...

Ze stylem pisania autorki miałam okazję zapoznać się przy okazji czytania "Córeczki" i "Poza kontrolą". Obie te powieści wywarły na mnie pozytywne odczucia, dlatego też sięgnęłam po kolejną książkę spod ręki Kathryn Croft.
Tym razem zdecydowałam się na "Tylko jedno kłamstwo", która przykuła moją uwagę swoją okładką. Po bardzo intrygującym opisie, byłam przekonana, że to...

Tak wspaniale przeczytać książkę z biblioteki... To moja pierwsza, przeczytana książka od czasów zamknięcia bibliotek. Nie zawiodłam się.
Bardzo ciekawa i wciągająca fabuła. Autorka trzymała w napięciu do samego końca. Na pewno sięgnę po inne pozycje.
W książce "Tylko jedno kłamstwo" podejrzewa się każdego bohatera. Po prostu nie można inaczej. Wysuwa się swoje wnioski,...

Dobra pozycja, wciąga, ja przeczytałam w kilka godzin.

ciężka głupota, a do tego rozwlekła

😴😴😴😴😴😴😴
Wow! Jaka ta książka była świetna! Już od pierwszego zdania wciąga bez reszty - "Otwieram oczy i natychmiast wiem, że coś jest nie tak.".
Co chwila jakiś zwrot akcji, no i zakończenie, które totalnie mnie rozłożyło. Tak naprawdę każdy był podejrzany, ale takiego obrotu zdarzeń się nie spodziewałam 🤯
Mamy tutaj przedstawioną trudną relację pomiędzy matką a córką....

Jak się ktoś zastanawia to śmiało !
Roller coster jak ktoś napisał w komentarzu :) Już jesteś pewny że rozwiązałeś zagadkę i... nic z tego :)
Kolejna po córeczce bardzo dobra książka. Myślę,że zmusza również do refleksji nad tematem jakim jest kłamstwo.
A teraz SPOILER...

Jedyne co mi się nie podobało to motyw z policjantem.Niby jej się podobał a zamieszkała znowu z...

Dyskusje

1 622