Twisted Cravings

Cora Reilly Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Camorra Chronicles (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Kindle Edition
Twisted Cravings
Camorra Chronicles (tom 6)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Po lekkim rozczarowaniu historią Savio , pora na kolejnego brata Falcone- Adamo . Adamo uwielbiam już z poprzednich części Cammory. Przede wszystkim za to że jest inny niż reszta jego braci. W tej części nie jest już młodym chłopcem i widzimy jego bardziej mroczną stronę . To nie sprawia że lubimy go mniej. Tak jak sam podkreśla w jego żyłach płynie krew Falcone i ma w...

W sumie jestem mile zaskoczona: autorka wprowadza nowe klimaty, nowe przestrzenie, no i wychodzi poza - do tej pory - zamknięty krąg bohaterów wyłącznie z włoskiej mafii.

[Spekulowałam, że dla Adamo R. przeznaczy szwagierkę ich przyrodniego brata, a tu taka niespodzianka!]

Wiadomo, w przypadku tego typu literatury, czyta się niby głównie po to, by spotkać się ze starymi...

Inna od pozostałych części. Akcja skupia się na zemście. Nie ma porwań itp. jak w innych częściach. Rozkręca się powoli, potem przyśpiesza a końcówkę po porostu się pochłania.
Adamo potrafi naprawdę mile zaskoczyć, choć przyznaję, że od początku go polubiłam, potrafi walczyć o kobietę.
Dla mnie super! Polecam całą serię.

Zacznę może od tego, że od początku bardzo lubiłam ADAMO i po tej książce się to nie zmieniło, a nawet pokochałam go jeszcze bardziej. Potrzebuje więcej takich bohaterów: męskich, niebezpiecznych, ale szanujących kobiety 😊 Nazwałabym go nawet feministą. Na tyle na ile pozwala mu jego świat. Oczywiście nie jest już tak niewinny jak w poprzednich częściach. Zmienił się, ale...

Fajna jak wszystko co wychodzi z pod ręki aktorki, ale jakoś tym razem zabrakło fajerwerków.

• Mafia
  • Cykl książek - Camorra Chronicles
  • Cykl: Camorra Chronicles (d)
  • 1. Czekam na dalszą część serii
  • Przeczytane po angielsku