Twisted Cravings

Okładka książki Twisted Cravings Cora Reilly
Okładka książki Twisted Cravings
Cora Reilly Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Camorra Chronicles (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Camorra Chronicles (tom 6)
Twisted Cravings
Kindle Edition
2021-03-09
2021-03-09

Momentami zbyt monotonnie. Trochę skrzydzila postać adamo w stosunku fo innych. Mogła być dużo ciekawsza. No ale :)

Nie ma złej części w tej serii ❤️

Nie ma złej części w tej serii ❤️

Moja słabość do Adamo pojawiła się już po pierwszych tomach tej serii i przez to strasznie byłam ciekawa jak będzie wyglądać jego tom, bo byłam pewna, że będzie inny niż wszystkie poprzednie. I rzeczywiście był inny, bo Adamo jest inny. Mafii w tym tomie nie było prawie w ogóle, bo Adamo ma słaby kontakt ze swoimi braćmi, przez co uciekł trochę od tego świata, ale za to pojawił się szeroki wątek wyścigów samochodowych, który z jednej strony bardzo mi się podobał, bo było to coś, co dało powiew świeżości, a z drugiej strony zabrakło mi obserwowania relacji braci Falcone. Ale za to mogłam w pełni skupić się na relacji Adamo z Dinarom i ten duet okazał się naprawdę świetną parą, ale bardzo długo towarzyszyło mi wrażenie, że wszystko to, co się między nimi dzieje, dzieje się zdecydowanie za szybko, przez co nie wypadło to w pełni naturalnie. Ale mimo to od samego początku polubiłam Dinarę, podobało mi się w niej to, że jest taka charakterna, nie dała się ustawiać po kontach i to, że trochę zwodziła Adamo i musiał się postarać, żeby na nią zasłużyć. Ale głównie w tym tomie zabrakło mi emocji i ekscytacji z samego czytania i poznawania tej historii tak jak to przeważnie mam z książkami tej autorki.

Nikt nie pisze o mafiozach tak ciekawie jak Cora. Bardzo lubię jak autorka lekko pisze o seksie. Tak naturalnie. Widać, że nie jest to wymuszone.

Złamane pragnienie
Tom 6

Adamo, jako najmłodszy z klanu Falcone, szybko zrozumiał, jakimi prawami rządzi się świat, w którym on żyje. Jest to świat pełen krwi, przemocy, narkotyków.
Pójście w ślady braci było jego przeznaczeniem, którego najchętniej by uniknął. Ale gdy mężczyzna staje na czele jednego z nielegalnych biznesów rodziny są to wyścigj samochodowe. Adami właśnie odkrywa, że odnalazł swoje miejsce w mafii.
Dinara Michajłow jest dziewczyną, która też bierze udział w niezgodnych z prawem wyścigach. Jednak nie tylko dlatego trudno przejść obok niej obojętnie.
Dinara jest też księżniczką Braci. Kobietą, która otrzymała zgodę na przebywanie na terytorium wroga…
Kiedy drogi tych dwojga się przetną, oboje szybko przekonają się, że są dla nich ważniejsze rzeczy niż wyścigi, ale za nie trzeba zapłacić straszliwą cenę. Co jest ważniejsze? 🤔 Czy jest możliwość na jakieś uczucie między ta dwójka? 🤔 Dlaczego Dinara dostała pozwolenie od braci na przebywanie na ich terytorium? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️

Historia następnego z braci była ciekawa, podobała mi się. Lubię tę autorkę, jej piorę jest lekkie przez co książkę czyta się dobrze i szybko. Ta pozycja nie należała do cienkich. Podczas czytania towarzyszyły mi różne emocje od złości na Adamo po śmiech.
Książki Cory biorę w ciemno bo jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.

Polecam Wam tę pozycję jak i inne z tej serii 🙂😁♥️

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Współpraca reklamowa @wydawnictwomuza
@grzeszne_ksiazki

Złamane pragnienie
Tom 6

Świetna polecam

Świetna polecam

tak średnio bym powiedział

tak średnio bym powiedział

Pełna wrażeń , wyzwań, przygód, krwi.
Książka na pełnych obrotach!

Pełna wrażeń , wyzwań, przygód, krwi.
Książka na pełnych obrotach!

Najlepsza z całej serii.

Najlepsza z całej serii.

Zupełnie inny klimat książki niż dotychczas. Adamo możemy już poznać w poprzednich tomach. Najmłodszy z braci doczekał się swojej historii. W końcu i on dorósł. Dość ciekawa książka.

• Mafia
  • Przeczytane 2022