Piękny gangster

Okładka książki Piękny gangster J.T. Geissinger
Okładka książki Piękny gangster
J.T. Geissinger Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Piękni gangsterzy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Piękni gangsterzy (tom 1)
Beautifully Cruel
NieZwykłe
2021-12-15
2021-12-15
2020-05-15
Mateusz Grzywa
różnica wieku układ romans mafijny lekki dark porwanie.

W mojej opinii książka dobra W swojej kategorii ,ale czytałam lepsze. Duży plus za dialogi, było poczucie humoru , główni bohaterowie barwni, nie byli irytujący. Z mojej perspektywy minus za przydługie opisy i części między dialogami. Drugi minus za trochę przekoloryzowany schemat. Przyszła pani adwokat, która ma 24lata a zaczyna w taki a nie inny sposób znajomość z zupełnie obcym mężczyzną? W prawdziwym życiu ludzie chyba nie są aż tak naiwni i łatwowierni. W porównaniu z całą serią dla mnie ta pierwsza część lepsza.

W sumie sięgnęłam po tę ksiażkę w celu odmóżdżenia i porozkoszowania się czymś lekkim na wyjeździe narciarskim, kiedy wracam zmeczona do hotelu. Nie spodziewałam się wiele, a jednak spotkało mnie pozytywne zaskoczenie. Zostałam wciągnięta w fabułę od pierwszej strony, bardzo polubiłam bohaterów (oprócz Diega) i dość często się śmiałam. Co prawda zakończenie wg. Disneya, a historia w temacie 365 dni = "porwałem ją na x dni żeby się we mnie zakochala", ale byłam na tyle zadowolna z lektury, żeby ocenić ją na 7.

Lubię czytać romanse z mafią w tle, ale zazwyczaj sceny bywają zbyt ubarwione, przez co wydają się sztuczne. Ma się wrażenie, że w życiu by się nie wydarzyły, a w "Pięknym Gangsterze" wszystko jest przedstawione tak, jak powinno zostać. Zrównoważone, niekiedy brutalne, ale... ze smakiem. Nawet efekt zaskoczenia się pojawia!

Pokochałam każdego z bohaterów, chociaż największą słabość mam do Liama i.... kogoś, kto jest do niego podobny, ale nie tak bardzo jak myśli. 🤭

Pokochałam każdego z bohaterów, chociaż...

Rewelacyjna, z dreszczykiem, ciekawa. Choć nie przepadam za mafijnymi romansami, tą książkę przeczytałam w oka mgnieniu :)

Jednym słowem: REWELACJA!
Jakie to było dobre! Wszystko, co uwielbiam - różnica wieku, gangsterzy, twarda bohaterka, gorące sceny, humor i tajemnica.
Smaczne, zgrabne - petarda!!

Jednym słowem: REWELACJA!
Smaczne, zgrabne - petarda!!

,,Wolność wilków bardzo często oznacza śmierć owiec.”

Ciekawie było spędzić jeden wieczór z książką która jest intrygującą przygodą, a zarazem komedią romansu ilość zwrotów akcji jest ciężka do pojęcia przez czytelnika. Ale końcowo pozostawia pozytywne wspomnienia .

Czym większe pożądanie tym mniej człowiek myśli o konsekwencjach swoich decyzji czy czynów.
Główni bohaterowie brutalnie się o tym przekonali. Ale każda decyzja doprowadziła ich do tego co teraz mają.

Polecam

,,Wolność wilków bardzo często oznacza śmierć owiec.”

Główni...

Jedna z gorszych książek które przeczytałam w tym roku. Zapowiadała się super, około pierwsze pięćdziesiąt stron dało mi nadzieje, że znalazłam perełkę. Niestety z każdą następną stroną było coraz gorzej. Ledwo przeczytałam do końca, miejscami czując wrecz zażenowanie :(

Ciekawa główna bohaterka, akcja przewidywalna. Czytało się całkiem przyjemnie ale nie zapadnie mi w pamięć.

Czytałam już podobną historię (i to nie jedna ;) ale poczucie humoru autorki jak zwykle bezbłędne. Uśmiałam się i świetnie się bawiłam czytając tą historię :)

To kolejna seria autorki (po "Slow Burn),która bardzo przypadła mi do gustu. Po pierwsze te książki czyta się naprawdę lekko i szybko, a po drugie lubię gdy główna bohaterka ma charakter i niewyparzony język 😊 Polecam👍

• Mafia