FRAGMENTY. Opowieści o dziewczynkach i kobietach

Katarzyna Zwolska-Płusa Wydawnictwo: Anagram publicystyka literacka, eseje
Anagram
opowiadania opowieści kobiety dziewczynki
publicystyka literacka, eseje
opowiadania opowieści kobiety dziewczynki

Kasiu, dokonałaś niemożliwego. Twoja książka jako pierwsza w życiu "czyta mi się" sama. Z dykcją, na głosy, pauzami i miejscem na oddech. No i jest jeszcze wizualizacja, normalnie, centralnie "widzę" jakbym zza kulis oglądała teatr, bądź scenę z filmu.
Już łapie się na tym, że chcę, na pewno chcę, wrócić do początku i zaraz po zamknięciu ostatnich słów, zacząć od nowa.
Nie...

Dodaj cytat z książki FRAGMENTY. Opowieści o dziewczynkach i kobietach