Kup teraz - 8 ofert w cenie od 18.62 zł do 26.90 zł

Jak to działa? Książki

Joanna KończakNikola Kucharska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura polska książki
literatura dziecięca
literatura polska książki

Kupiłam dla córki, ale jako matka-książkoholik zakochałam się :)
Przepiękne ilustracje, moc ciekawostek i ciekawska mała bohaterka. Polecam dzieciom i ich rodzicom!

Książka o książkach - czy może być coś piękniejszego dla bibliofila?
Nie wiem, czy ta książka jest tylko dla dzieci. Ja bym z niej zrobiła kategorię "dla wszystkich" bo sama, bibliotekarka, dowiedziałam się z niej mnóstwa ciekawych rzeczy.

Czytając dostajemy przekrój kompletny przez książkę. Od powstania papieru, przez budowę biblioteki czy wydawnictwa po nietypowe...

Wpadła w moje ręce przez przypadek i osobiście się zakochałam! Kreska autorki jest cudowna, w dodatku książka jest króciutka, ale czyta się ją dosyć długo, bo ma ogrom tekstu! teoretycznie książka dla dzieci, ale wydaje mi się, że jest jednak dla starszego odbiorcy, nastolatka, a już w ogóle jest gratką dla dorosłych. Dlaczego dla dzieci nie? Jest tu masa trudnych określeń,...

• 2021
  • Dla dzieci