Skowyt

Audioteka
2021-03-05
2021-03-05
audioserial horror

Kupiłam ze względu na nazwiska autorów. To był błąd. Ja dawno takiego gniota nie słuchałam. Wszyscy zarobili, a ja jestem stratna. Ja już żadnej waszej książki nie kupię. Tylko biblioteka, albo pożyczone. Jałowo. Nudno. Bez akcji. O niczym. Nic się tutaj nie dzieje. Są bardzo nijacy bohaterowie, brak akcji i dużo pierdołowatych dialogów i to co uwielbiam najbardziej nieistotne opisy. No i kluczowe! Czy dziecko bohatera już jadło czy nie jadło? To taki motyw przewodni tej książki. Nadopiekuńcza mamcia i jej synek. Czy autorzy widzieli co wypuścili spod pióra? Po czterech godzinach słuchania nie wydarzyło się absolutnie nic. Żadnej grozy tu nie ma. To nie jest ani kryminał ani horror. Książka dla nastolatków o czarnej Łapie??? I tak jak lubię słuchać słuchowisk w trasie, tak tutaj dwóch bohaterów nie było wcale słychać. Z dialogu jedną osobę słyszałam a drugiej nie. A nie jeżdżę Syreną. Dodatkowo dwóch czytających miało wadę wymowy. Serial „Klan” trzyma w napięciu w porównaniu do tego. Zupełna strata czasu i niestety pieniędzy. Autorzy szanujcie swoich czytelników. Chyba, że poziom czytelnictwa spadł.

+1 za słuchowisko i realizację. Historia grubymi nićmi szyta, no i wątek paranormalny jakoś mnie nie przekonał

- Mamo, możemy Kinga?
- Mamy Kinga w domu.
King w domu:

- Mamo, możemy Kinga?
- Mamy Kinga w domu.
King w domu:

Bardzo dobra realizacja podnosi znacząco odbiór, a co za tym idzie i ocenę (plus jedna gwiazdka). Sięgam po literaturę grozy rzadko, nie jestem jej fanką, więc najbardziej podobała mi się pierwsza część, a im więcej „grozy” pojawiało się tym bardziej mnie nudziła; końcówkę mogłabym sobie odpuścić, dla mnie była to pospolita jatka, którą wolałabym dostać w streszczeniu.
Niską ocenę wystawiam jednak nie za własne literackie upodobania, ale za wiele niedociągnięć fabularnych. Wątek „warszawski” nie ma kontynuacji – zachodzę w głowę jakie było jego znaczenie; postać z początkowej sceny też mogłaby zupełnie być wycięta, ale lepiej jakby była bardziej wyeksponowana, i jeszcze sporo innych nierówności.
Napisana chyba korespondencyjne, sklejona z pomysłów dwóch głów (niezłych co prawda),ale zabrakło wyszlifowania.

Jedna z lepszych pozycji jakie oststnio słuchałem

Jedna z lepszych pozycji jakie oststnio słuchałem

Często nie było słychać co mówią lekarze ale to niestety taka wada superprodukcja audioteki

Ciekawe w formie słuchowiska. Myślę, że czytając byłoby trochę nudnawe i naciągane.

Rewelacyjne słuchowisko. Świetna historia, świetny klimat, doskonale zrealizowane efekty dźwiękowe. Wciąga niesamowicie. Polecam.

Historia przeciętna, ale efekty i audio 10/10

Historia przeciętna, ale efekty i audio 10/10

Bardzo ciekawie zrealizowane słuchowisko. Gdybym miała czytać książkę to uznałabym, ze to typowa młodzieżowa literatura. Ogólnie ciekawe i wciąga :)

• Audiobooki
  • Audioteka