Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.90 zł

Niewidoczni

Jacek Piekiełko Wydawnictwo: Skarpa Warszawska Cykl: Arkadiusz Lubosz (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Skarpa Warszawska
literatura polska
Arkadiusz Lubosz (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska

Fajna, trzyma w napięciu i ciężko wytypować do końca sprawce. Polecam oczywiście po przeczytaniu pierwszej części.

Skończyłam Niewidocznych. To była opowieść, która wprowadziła nowe elementy, ale jednocześnie ułożyła informacje zawarte w pierwszej części opowieści. Tom drugi podobał mi się bardziej mimo zawartych w nim (świetnych i sugestywnych) opisów dokonań psychopaty. Losy zaginionych Mateusza Kmity, Rafała Wawarasza i Sylwii Lubosz dostały wspólny mianownik. Niewidoczni to również...

Po skończeniu wymazanych natychmiast kupiłam kolejną część i przeczytałam w dwa wieczory. Czyta się dobrze, trzyma w napięciu i zaskakuje...No właśnie tylko nie wiem czy nie aż za bardzo. Zakończenie mnie rozczarowało trochę bo chciałam zamknięcia a autor mi go nie dał. Nie dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie dlaczego i jest to dla mnie spory minus. No i prolog...

Po drugi tom sięgnęłam od razu po pierwszym, również w formie audiobooka. Jestem zaskoczona dość niskimi ocenami na LC tej serii, bo ja bywam marudna, a tutaj po prostu mi się podobało!

Plus za wartką akcję, za napięcie, za zbudowanie postaci, za historię dość skomplikowaną, ale trzymającą się kupy. Dodajmy do tego dobre pióro, świetny pomysł na fabułę, ciekawy pierwowzór...

Lubosz kontynuuje na własną rękę śledztwo z pierwszego tomu, chce dowiedzieć się co dzieje się z jego córką. Tajemnica zostaje rozwiązana. Niewidocznych dobrze czytać w pakiecie z Wymazanymi, książki te tworzą całkiem zgrabną i intrygującą historię z ciekawymi bohaterami.

Jestem bardzo zaskoczona taką niską notą. W mojej ocenie jest to bardzo dobry kryminał. Dobrze prowadzona akcja, element zaskoczenia, intrygująca fabuła. Jak najbardziej polecam.

Bardzo wciągająca lektura, niezwykle intrygujące pomysły na zbrodnię, zdecydowanie polecam. Wada: nieco oporny styl pisania autora.

Nie moglam się doczekać tej części jednak szczerze?moim zdaniem można to było napisać w jednej książce...fakt osoba porywacza była zaskoczeniem jednak za wiele to się kupy nie trzymało...pierwsza część super druga moim zdaniem duzo słabsza

Z prochu powstałeś w proch się obrócisz, no chyba, że wpadniesz w sidła jako bohater Jacka Piekiełko i ..nie pozostanie po tobie ślad.
 „Można wymazać wszystko, co zrobiłeś. Sprawić, że staniesz się niewidoczny. Znam na to sposób. Tylko czy będziesz gotów na to, by świat o tobie zapomniał?”

Pierwsza część dość zagmatwanej fabuły związanej ze zniknięciem córki komisarza...

• 2021
  • 2020