Dorwać gangstera

2021-02-18

Okładka książki Mierzeja Wojtek Miłoszewski, Zygmunt Miłoszewski
Mierzeja Wojtek Miłoszewski,...
Okładka książki Tomasz Hajto. Ostatnie rozdanie Tomasz Hajto, Cezary Kowalski
Tomasz Hajto. ... Tomasz Hajto, Cezar...
Okładka książki Jan Borysewicz. Mniej obcy Jan Borysewicz, Marcin Prokop
Jan Borysewicz... Jan Borysewicz, Mar...

Zmarnowany potencjał. Słuchowisko stosunkowo krótkie i niezbyt porywające. Paradoksalnie akcja zaczyna się w momencie zakończenia. Oprawa audio bardzo dobra ale reszta taka sobie.

Zdecydowanie za krótka. Sama fabuła nie jest najgorsza ale mogło by jej być po prostu więcej. Natomiast Oprawa dźwiękowa na genialnym poziomie.

efektów i treści się spodziewałem Ale Janusz Chabior - cymesik !

efektów i treści się spodziewałem Ale Janusz Chabior - cymesik !

Bardzo ciekawe słuchowisko. Lekkie, przyjemne, przewidywalne wręcz. I to jest jego urok, bo idealnie sprawdziło się podczas treningu, gdzie nie trzeba było włączać maksymalnie obrotów umysłu, tylko płynąć razem z akcją.
I chociaż sama treść jest prosta niech nie zwiedzie to nikogo przed tym, że aktorsko to majstersztyk.

Świetne efekty specjalne. Ciekawa i zabawna zarazem historia kryminalna. Polecam, gorąco. Pan Chabior tutaj rządzi.

Mam wrażenie że większość ocen została wystawiona po przesłuchaniu pierwszego sezonu (to nawet ok bo kontynuacja pojawiła się dopiero niedawno) ale serio osoby, które dają słabe noty bo im się zakończenie nie spodobalo, nie wpadły na to że jest to robione jako grunt pod następne części? Jak dla mnie oprawa audio świetna (jak to w audiotele) a i historia ciekawa: fajny klimat, Janusz Chabior świetnie pasujący do roli itp.

Wykonanie, efekty na 10, aż chce się słuchać. Głos Chabiora znakomicie pasuje i ten jego rosyjski, lekko sepleniący akcent. Treść taka sobie, natomiast zakończenie bez jakiegokolwiek sensu. A może autor miał na myśli dopisać dalszą część? Jeśli nawet to raczej po nią nie sięgnę. Dobrze, że na końcu jest „lista płac”, bo bym myślał, że odtwarzacz mi się zepsuł. Urywa się jak hejnał mariacki.

Dobrze przeczytana słabowita książka

Mocna trójka.
Szkoda czasu

• Audiobooki
  • Audioteka

Dodaj cytat z książki Dorwać gangstera