Skowyt

audioserial horror
horror
audioserial horror

Świetna.

Świetnie, rewelacyjnie wykonana superprodukcja, super klimat jak na razie, a tematyka zapowiada się bardzo dobrze! Na razie bez rozczarwań.
Fajny klimat dzieciaków i pierwszej miłości, troszkę tak kingowato;-) Dzieciaki tu w ogóle super dały radę!
Czarna Łapa (Trupoświst), miejscowa legenda. Czy na pewno legenda?
Odcinki są dodawane stopniowo, na razie jest jeden za darmo,...

Pierwszy odcinek przywodzi na myśl horrory Grahama Mastertona z jakimiś tajemniczymi potworami. Polskie realia i ciekawie zarysowani bohaterowie. Czekam na kolejne odcinki

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2021
  • @audio