Podróż na Arktura

Okładka książki Podróż na Arktura
David Lindsay Wydawnictwo: Stalker Books Seria: Narodziny Science Fiction fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Narodziny Science Fiction
Stalker Books
2019-09-01
2019-09-01
Data 1. wydania:
1920-01-01

Okładka książki Tales Before Tolkien. The Roots of Modern Fantasy Douglas A. Anderson, Lyman Frank Baum, John Buchan, James Branch Cabell, Lord Dunsany, Richard Garnett, Henry Rider Haggard, William Hope Hodgson, Clemence Housman, E. H. Knatchbull-Hugessen, Andrew Lang, David Lindsay, George MacDonald, Arthur Machen, Abraham Merritt, Kenneth Morris, William Morris, Edith Nesbit, Francis Stevens, Frank R. Stockton, Ludwig Tieck, Austin Tappan Wright, E. A. Wyke-Smith
Ocena 0,0
Tales Before T... Douglas A. Anderson...