On jest dla mnie

Okładka książki On jest dla mnie Corinne Michaels
Okładka książki On jest dla mnie
Corinne Michaels Wydawnictwo: Muza Cykl: Arrowood Brothers (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Arrowood Brothers (tom 3)
The One For Me
Muza
2021-05-26
2021-05-26
2020-08-18

Kolejna część, kolejny brat, kolejna poplątana historia.
I znowu ludzie, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać.
Ale czytało się szybciutko, przyjemnie - czyli dokładnie tak jak powinno być z takim czytadełkiem. A że dobrze mi ze stylem pisania autorki, więc zapewne poszukam kolejnych jej książek.

Kolejna część, kolejny brat, kolejna poplątana historia.
I znowu ludzie, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać.

nie wiem czy to wina lektora czy fabuły ale wynudzilam sie jak jasna cholera słuchając tego tomu 😱😱😱 Makabra.

Jak dla mnie zbyt ckliwa i przesłodzona mimo jednego przykrego motywu. Szybko przechodzimy od przyjaźni do obrzydliwie słodkiej miłości i ciągłych wyznań o oddaniu i uwielbieniu... czułam totalny przesyt już prawie od samego początku.
Mocno przewidywalna fabuła, żadnych zwrotów akcji... nawet ta ciężko skrywana tajemnica nie okazała się być zaskoczeniem a tłumaczenie banalne i nielogiczne zwłaszcza jak ma się tak mocno wspierających bliskich. Niestety co najbardziej rzuciło mi się w oczu to rodzinna tragedia, która została zbagatelizowana i sprowadzona do pocieszenia się w Disneylandzie ;-/ Słabiutko

Jestem trochę zawiedziona. Z każdą kolejną powieścią z tej serii jest gorzej. Przez całą książkę wałkowanie w kółko jednego i tego samego tematu, rozmowy bohaterów w kółko o jednym i tym samym i na koniec beznadziejne zakończenie. Nie było momentu żeby mnie coś zaciekawiło, chciałam ją po prostu skończyć. Główna bohaterka była taka irytująca i przewidywalna, sama nie wiedziała czego chce. To w głównej mierze jej kreacja spowodowała to, że ta książka jest po prostu kiepska.

To już kolejne i przedostatnie spotkanie z braćmi Arrowood. Żaden z nich nie ma łatwo ani w miłości, ani w swoim życiu. Każdy z nich musi coś poświecić. Co tym razem, w zamian za miłość, oddał Sean?

Kolejny tom i kolejny raz czytałam z ogromnym zainteresowaniem. Tym razem przyszedł czas na Sean, bejsbolista, który swoje życie oddał tej dyscyplinie. Jednak pewnego dnia dociera do niego, że sport nie zapewni mu szczęścia, nie takiego, jak oczekiwał. Sean to bohater, który dąży do tego, aby dziewczyna, w której kochał się od zawsze, była jego. Jednak nie wiedział, że Devaney nie chce niszczyć przyjaźni, a w dodatku ukrywa tajemnice, która może zburzyć wszystko, na co zapracowała i stworzyła z Seanem. Bo może łączyć ich TYLKO PRZYJAŹŃ.

Tego, czego nie można odmówić tej książce, to emocje. Tutaj było troszeczkę spokojniej niż w poprzedniej, ale również życiowo. Każda z tych książek niesie za sobą przesłanie. Tym razem pomiędzy kartkami książki, ukryte jest coś, co każdy powinien wiedzieć. Miłość nie umiera, ona potrafi na chwilę się ukryć i tylko my sami możemy ją obudzić. Nawet najgorsze doświadczenie życiowe nie skreśla z naszego życia szczęście. Szkoda, że Devaney o tym nie wiedziała. Szkoda, że Sean nie zdawał sobie sprawy, że nie wszystkie sprawy są proste do rozwiązania. Ale jeżeli czegoś się bardzo chce, to mimo że świat, by się palił i walił, jesteśmy w stanie poświecić coś, co wytyczy w naszym życiu ścieżkę do miłości.

Uważam, że warto być jak Sean i uczyć się od niego. Bo on walczył o Devaney i o to, co mogło się zmienić z przyjaźni w miłość. Tylko, dlaczego kobieta nie chce wpuścić go do swojego serca? Czy Sean naprawdę musi wszystko załatwiać podstępem?

Jestem niezaprzeczalnie zakochana w twórczości autorki! To moja kolejna książka i myślę, że na tych się nie skończy. Bo autorka podaje na tacy, rozwiązania, które niekiedy można wykorzystać samemu. Jak? Musicie to sprawdzić!

Bardzo fajna książka, podobnie jak dotychczasowe części.

Bardzo fajna książka, podobnie jak dotychczasowe części.

Sean bardzo popularny i zdolny baseballista, Devney jest jego przyjaciółką od małego. Wszyscy czekali na ich związek, jednak oni nigdy nie dostrzegali chemii. Gdy wszystko zaczęło się układać pomiędzy tą dwójką stał się tragiczny wypadek. W który bratanek Devney - Austin, w końcu stanie się kimś więcej niż tylko bratankiem. A tajemnica wyjdzie na jaw.

Kolejna książka z serii o podobnym schemacie, robi się to powoli męczące. Czy jedyną metodą na szczęśliwe życie jest odzyskanie starej miłości, posiadanie potomstwa i życie na farmie? Szkoda trochę potencjału serii.

W tej części było zdecydowanie za dużo scen zbliżeń. Było ich tak dużo, że zaczęło mnie to męczyć.

• Przeczytane 2021