Złodziej pocałunków

Okładka książki Złodziej pocałunków
L.J. Shen Wydawnictwo: Edipresse literatura obyczajowa, romans
2021-05-19
Data 1. wydania:
2019-01-07
Sylwia Chojnacka

Książka nie jest zła. Szybko się ją czyta, potrafi wciągnąć. Trochę się w niej dzieje i nie zawsze można przewidzieć co będzie dalej.

To moja trzecia ksiazka autorki i mowiac w skrocie niczego nie urywa. Postaci byly dla mnie mocno papierowe - on bez zadnej, ale to zadnej głębi. Ona plytka jak kaluza. Niby jest mafia, ale jakas taka mdla, moj kot kastrat ma qieksze jaja niz mafiozi ksiazki, niby jest polityka, ale na poziome wojta Wilkowyj a nie senatu USA... doczytalam do konca, ale bez zalu odlozylabym w polowie...

33/22/125

33/22/125

Książka naprawdę dobrze napisana, czytałam ją z wielką przyjemnością. Troszkę denerwujące były te animozje pomiędzy bohaterami. Jak dla mnie zupełnie niepotrzebne, główny wątek sam by się obronił. Jest ok, ale na pewno jest wiele ciekawszych pozycji.

Historia ciekawa. Lekki styl, przyjemnie się słuchało. Książka wciąga od pierwszych stron. Okładka nie adekwatna do treści. Patrząc okładkę myślałam "a tam, jakieś romansidło pewnie" - myliłam się

Książka L.J. SHEN pt. ,, złodziej pocałunków'' przedstawia losy dwójki osób Francessci Rossi - córka najpotężniejszego człowieka w Chicagowskiej mafii do czasu... oraz Senatora Wolfe'a Keatona.
Francessca Rossi wrażliwa, delikatna z piękną urodą miała wyjść za miłość swojego dzieciństwa dziedzica mafii Angela Bandiniego. Jednak jej plany zostały pokrzyżowane przez ,,złoczyńce'' Wolfe'a, gdy skradł jej pocałunek na balu maskowym w bezgwiezdną Chicagowską noc. Jej życie zmieniło się nieodwracalnie i na zawsze..
* Drewniana szkatułka - jej jedyna nadzieja na lepsze życie.
* Książka sama w sobie jest przewidywalna łatwo domyślić się jak się skończy.. lecz można z niej wyciągnąć kilka wniosków..
Po pierwsze życie jest niesprawiedliwe i każdy o tym wie ale ma to też drugą stronę mimo, że ludzie cierpią i dostają od losu ogromny ból to, gdzieś później zostaje im to wynagrodzone. Czasami ludzie muszą pocierpieć, aby później być szczęśliwym..
Mimo, że kochamy osoby, które nas niszczą lepiej od nich odejść. Wtedy okaże się jak wspaniałe życie bez niej może być..
* Miłość jest jak narkotyk, jesteśmy wtedy zaślepieni i nie widzimy co nas niszczy od środka a to czego moglibyśmy zapobiec.
*Polecam książkę nie za historie ale za poruszenie ważnych wątków, dzięki temu otworzyło mi to oczy na pewne sprawy..

Zakochałam się w tej historii. Tyle się w niej działo, tyle było emocji. To lubię.

Mega wciągająca książka- przeczytałam w jeden dzień(co raczej mi się nie zdarza). Bardzo dobrze się tę książkę czytało.

Francesca miała wszystko zaplanowane , Angelo , jej przyjaciel od dzieciństwa miał byc jej mężem a z nim miała mieć trojkę dzieci. Żyła pod kloszem ojca ,nietknięta i zachowana czysta dla męża. gdy na balu maskowym czekała na pocałunek od Angelo zjawił sie ktoś inny i ukradł jej pierwszy raz. Młodemu gubernatorowi jednak było mało, plotki o urodzie dziewczyny sprawiły że chciał ją jako swoją zonę. Gdy pada wyrok a plany dziewczyny zostają przekreślone, rusza za narzeczonym a potem mężem którego przysięgła nienawidzić . jednak potwór okazał sie być mężczyzna o złotym sercu. Świetna książka ! polecam

Książka przeleżała na mojej półce jakieś pół roku zanim po nią sięgnęłam - okładka nie zachęcała mnie za bardzo do przeczytania. Teraz już wiem, że do niej zupełnie nie pasuje. Ciekawa historia, lekki styl pisania, mnóstwo niedopowiedzeń i dramatów, których można było uniknąć poprzez zwykłą rozmowę. Szybko wciągnął mnie ten wątek i nie mogłam się oderwać.

L.J. Shen Złodziej pocałunków Zobacz więcej
L.J. Shen Złodziej pocałunków Zobacz więcej