Ten zakazany

Okładka książki Ten zakazany I.M. Darkss
Okładka książki Ten zakazany
I.M. Darkss Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2021-10-12
2021-10-12
erotyk erotyka romans miłość seks komedia pożądanie uczucia zakazane niegrzeczne zabawne wzruszające humor sekret

Strasznie mnie wymęczyła, dłużyła mi się okropnie. Seks był dość szybko więc to co lubię w książkach się nie wydarzyło. Mianowicie zero rozbudowania relacji bohaterów bo wszystko zaczynało się i kończyło na seksie.
Główna bohaterka mnie tak irytowała niemiłosiernie że wiele razy miałam ochotę odłożyć książkę. Zachowywała się jak dziecko, jej teksty. Nie polubiłam jej. A jej argumenty i uciekanie przed miłością były apogeum tego.

Zdecydowanie nie polubiłam się z tą pozycja.

Niestety nie dobrnęłam do końca. Zapowiadało się na prawdę fajnie, pomysł na historię bardzo intrygujący, ale autorka nie podołała. Wszystko dla mnie dzieje się za szybko. Bohaterowie są dla mnie płytcy i infantylni, dowiadujemy się o nich jedynie powierzchowne informacje. Nie polecam:(

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Z jednej strony się wciągnęłam i nie mogłam się oderwać, by za kilka stron stwierdzić, że głupszej książki dawno nie czytałam. Książka jest lekka i niewymagająca. Pomysł na historię ciekawy i mógłby być bardziej rozbudowany. Bohaterów tutaj nie poznajemy, nie możemy się z nimi utożsamić czy przywiązać. Jace jest bogatym biznesmenem... i w zasadzie tyle. Nie wiemy co właściwie robi, ile ma lat, nie poznajemy jego historii. Nawet to, że spotykał się z siostrą głównej bohaterki wspomniane jest w kilku zdaniach. Bez żadnych głębszych wywodów, czy uczuć z tym związanych. Myślałam że ta książka ograniczy się do pobytu na wspólnym wyjeździe, a większość książki to wydarzenia po. Bardzo przeszkadzał mi ten rollercoaster między bohaterami. Zamiast budowania więzi, rozmowy, uczuć, mamy seks. Nie żeby mi przeszkadzały takie sceny, ale było ich zdecydowanie za dużo. To była odpowiedź na wszystkie problemy. Nawet po kłótni, na środku ulicy, na widoku sąsiadów... Bohaterowie także kłócili się o najmniejsze głupoty, czego by mogli uniknąć gdyby rozmawiali. W sumie nie ma czemu się dziwić, bo Jace potrafi być zimny i obojętny, ale główna bohaterka jest po prostu infantylna i zachowuje się jak dziecko. Książka zostawia po sobie rozczarowanie, bo liczyłam na więcej. I w ogóle dlaczego "ten zakazany"? Nie odnalazłam odpowiedzi, bo moim zdaniem Jace zakazany nie był.

Dość długo zabierałam się do przeczytania tej książki i teraz żałuję, ponieważ była świetna. Od początku jest zabawnie, Serena to zabawna i szalenie zwariowana kobieta. Naprawdę nie byłam w stanie nadążyć momentami za jej pomysłami i wybrykami, jednak dzięki nim ciągle była sobą. Nie zmieniła się przez całą książkę, dzięki czemu świetnie wpłynęła na Jace'a. Jace początkowo był dla mnie trudny do rozszyfrowania, miał jakieś takie wahania nastrojów. Raz się wkurzał na wybryki Sereny, potem się uśmiechał, trochę dziwne to było, jednak z czasem go polubiłam, ponieważ poznając go bardziej okazało się, że jest cudownym facetem. Autorka bardzo dobrze budowała napięcie i emocje.

O Boże nigdy nie czytałam tak słabej książki. Żarciki głównych bohaterów żenujace ani trochę nie smieszne. Na początku ksiazka fajnie się zapowiadała ale im dalej czytałam to nie mogłam jej zdzierżyć. Przeczytałam więcej niż połowę i odstawiłam. To nie dla mnie. Wolę poświęcić czas na czytanie czegoś lepszego.
Nie polecam.

Nie polecam.

Czytałam książkę z wielką przyjemnością. Błyskotliwy humor , wartka akcja.

Czytałam książkę z wielką przyjemnością. Błyskotliwy humor , wartka akcja.

Dawno nie czytałam tak słabej książki. Bez ładu i składu, głębi i poznania postaci. Historia szaleństwem się toczy... nie polecam

Przefantastyczna książka ! Dawno się tak nie bawiłam czytając , świetni bohaterowie i super teksty. Polecam serdecznie 🥰

Romantycznie,zabawnie, uroczo , tak mogę opisać książkę "Ten zakazany"

Romantycznie,zabawnie, uroczo , tak mogę opisać książkę "Ten zakazany"

Dzięki #booktour @zafascynowana.ksiazkami miałam okazję przeczytać cudowną powieść I. M. Darkss "Ten zakazany"

To książka z gatunku tych, przy których uśmiechasz się od pierwszej strony. Najpierw bawi, później wzrusza.

Serena i Jace są jak Dharma i Greg.
Ona - szalony, kolorowy ptak, pragnie czerpać z życia garściami i łapać każdy dzień.
On - poukładany biznesmen w nudnych krawatach.

Totalnie do siebie nie pasują, jednak pech chce, by wciąż wpadali na siebie, dopóki się nie zakochają.
Wtedy okazuje się, że łączy ich wspólna przeszłość, której nie byli świadomi. Pojawia się osoba, która ich poróżni.

To miał być wakacyjny romans.
Oboje wygrali wycieczkę i musieli nocować w jednym apartamencie.
Jace wygląda jak chodzące ciasteczko a tak się składa, że Serena ma wielką słabość do słodyczy. Dziewczyna pozwoliła ponieść się chwili, nie pytając o jutro.
Jace walczył dzielnie, lecz nie zdołał się oprzeć jej urokowi. Zdecydował się zaryzykować i spotykać z "lodową wiedźmą" spoza swojej sfery także po zakończeniu wakacyjnej przygody. Nie wie jeszcze, że ten kolorowy ptak jest uwiązany na krótkiej smyczy poczucia winy. Czy zdoła się z niej wyrwać?

Powieść całkowicie mnie urzekła i świetnie się przy niej bawiłam.

Serena i Jace są jak Dharma i Greg.
On - poukładany biznesmen w...

• Ebooki