Spring

Ali Smith Wydawnictwo: Hamish Hamilton Cykl: Pory roku (tom 3) literatura piękna
Data 1. wydania:
angielski
9780241207055
Hamish Hamilton
Pory roku (tom 3)
literatura piękna
angielski
9780241207055

Początek książki świetny ale im dalej tym gorzej. Jakiś wątek fantasy z supermocami w roli głównej. Strasznie uproszczony temat imigracji, wyłożony łopatologicznie. Mocno średnie to dzieło. Na plus język i styl pisarki a także piękne wydanie.

Kolejne piękne wydanie i równie cudowna powieść.

Dyskusje

• 2021