Mission: Planet Biter

Okładka książki Mission: Planet Biter Laurann Dohner
Okładka książki Mission: Planet Biter
Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: Veslor Mates (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Veslor Mates (tom 4)
Laurann Dohner
2020-11-23
2020-11-23

Fajna lekka książka. Lubię tą autorkę i tą serię.

Fajna lekka książka. Lubię tą autorkę i tą serię.

Muszę przyznać, że bardzo stęskniłam się za ekipą Veslorów!
Tym razem trafiamy na mega dużo akcji i mega dużo emocji i niebezpieczeństw.
Główni bohaterowie tej części to Vera - pilot dronów i Roth jeden z Veslorów pracujących na Defcon Red.
Vera ma prawdziwego pecha. Kolejna praca dla firmy, w której się zatrudniła, miała być równie niebezpieczna co poprzednie, ale nie śmiertelnie niebezpieczna. To za sprawą narkotyku, który w dziwny sposób zaczął atakować członków zamkniętej stacji badawczej w której pracuje. Ludzie tracą zmysły, mają halucynacje, popełniają samobójstwa... A Vera i dwie inne kobiety - z najmniejszą ilością narkotyku w organiźmie starają się uratować jak najwięcej istnień. Co się jednak stanie, kiedy je również zacznie dopadać kompletne szaleństwo?
Vera widzi swojego podłego ojca, który krzyczy o pieniądze, widzi groźną Wielką Stopę rzucającą jej groźby... a następnie ogromnego mężczyznę, który nie myśli o niej jako o jedzeniu i otacza ją opieką. Otumaniona narkotykiem nie wie co robić - chwyta się jednak jedynej istoty, która od dłuższego czasu nie krzywdzi jej...
Oczywiście, gdy grupa Veslorów otrzymuje sygnał z prośbą o pomoc - nie spodziewają się zastać tego co zastają. Piętrzące się ciała sprawiają, że zaczynają wątpić w znalezienie ocalałego. Do czasu, gdy Roth trafia na drobnego, szalonego człowieka, który łapie go jak ostatnią deskę ratunku. Co innego może więc zrobić, poza obietnicą zapewnienia jej bezpieczeństwa? A Veslorowie bardzo poważnie traktują obietnice.

Vera i Roth czeka jeszcze więcej przeciwności i niebezpieczeństw. Roth będzie musiał dowiedzieć się, kto grozi ludzkiej kobiecie, która staje się mu bliska.

Bardzo dobra część!
POLECAM!!!

Muszę przyznać, że bardzo stęskniłam się za ekipą Veslorów!
Tym razem trafiamy na mega dużo akcji i mega dużo emocji i niebezpieczeństw.

• Zmiennokształtni
  • Kosmici