Husky. Wychowanie i zdrowie

2016-01-01
2009-01-01
Husky zaprzęgi pies

więcej Więcej

Książka o nazwie ,,Husky - wychowanie i zdrowie'' a jednak o wychowaniu nie sposób znaleźć żadnych informacji oprócz tej, że jest to trudniejsze ale psa tej rasy da się wychować. Zaś w kwestii zdrowia możemy się dowiedzieć w zasadzie tylko tyle, że ten aktywny pies potrzebuję dobrej jakości karmy (nie jest podane jaka karma może za taką uchodzić ani na jakie makroskładniki...

Informacje o rasie psów.

• Zwierzęta