Adult Children of Emotionally Immature Parents

Okładka książki Adult Children of Emotionally Immature Parents
Lindsay C. Gibson Wydawnictwo: New Harbinger Publications nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
New Harbinger Publications
2015-07-01
Data 1. wydania:
2015-07-01
angielski

Wspaniała książka, która pomaga lepiej zrozumieć rodziców i siebie.

Każdy z nas ma w sobie jakieś pokłady niedojrzałości, warto je zrozumieć i dać nam sobie do nich prawo.

Książka nie opisuje jedynie problemów przez ciekawe opisy jej pacjentów. Autorka daje na do wykonania ćwiczenia i proponuje parę sposobów, na poradzenie sobie z niedojrzałością innych osób.

Wspaniała książka, która pomaga lepiej zrozumieć rodziców i siebie.

Dodaj cytat z książki Adult Children of Emotionally Immature Parents