Beyond Order: 12 More Rules for Life

Okładka książki Beyond Order: 12 More Rules for Life
Jordan Peterson Wydawnictwo: Allen Lane nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Allen Lane
2021-03-02
Data 1. wydania:
2021-03-02
angielski
psychologia

Kto zapoznał się z poprzednią książką, ten zapewne domyśla się, co może skrywać się w tej. Mam nawet wrażenie, że niewielka część stanowisk jest powtórzona. Nie jest to jednak wada. "Beyond order" jest wg mnie jeszcze znakomitszą pozycją od "12 rules of life". Jest nieco krótsza i przystępniejsza, ale przede wszystkim - jest bardziej praktyczna, przedstawia treść w sposób...

Chociaż z początku wydała się toporna, szybko wciągnęła mnie tak, że nie mogłam się oderwać i starałam się czytać wolniej żeby starczyła na dłużej. Interpretacja historii ze Starożytnego Egiptu była bardzo inspirująca i pomimo, że ostatnio wyłączyłam się ze świata Petersona z social mediów, udowodnił mi, że przeczytam wszystko co napisze.

Przesluchana nie przeczytana. Znam zycie autora, sledze go w mediach, ogladam wywiady. Trzeba znac.

Zna ktoś już polski tytuł?

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia