Okładka książki Rozmowy, które miał król Salomon mądry z Marchołtem grubym a sprośnym, a wszakoż, jako o nim powiedają, barzo zwymownym, z figurami i gadkami śmiesznymi
autor nieznany Wydawnictwo: Ventigo Media literatura piękna
28 str. 28 min.
literatura piękna
Ventigo Media
2020-09-19
2020-09-19
28 min.
Jan z Koszyczek

Biegłam do sklepu z ebookami na skrzydłach, żeby już, teraz, zaraz, natentychmiast przeczytać te marchołtowe mądrości. Trafiłam do nich prosto z książki LiteraTOURa Pauliny Mikuły. Pani Paulina oprowadza nas po polskiej literaturze i Marchołta opisała tak brawurowo, że (tu przeczytaj zdanie pierwsze).
No niestety, niestety. Potknęłam się o konstrukcję książki i o język....

• 2021
  • 2019