Puk puk! Chcecie psa?

Okładka książki Puk puk! Chcecie psa?
Marcin Przewoźniak Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Puk, puk! literatura dziecięca
literatura dziecięca
Puk, puk!
Zielona Sowa
2020-09-30
2020-09-30

więcej Więcej

Puk, puk! Chcecie psa?

Lubicie historię? Lubiliście się jej uczyć w szkole?

Nie był to mój ulubiony przedmiot, bo nie wszystkie tematy mi odpowiadały. Ja to najbardziej lubię starożytność i średniowiecze - to dla mnie było fascynujące! A najbardziej z całej historii to lubię historię sztuki - to był zawsze mój konik!
Ale! Do brzegu! Już kilka razy Wam pokazywałam tę...

Książka bardzo fajna. Przeczytałam wszystkie części z tej serii, i nie jestem w stanie powiedzieć, która była najlepsza. Wszystkie są rewelacyjne.

Polecam.

Magiczne drzwi do spiżarni tkwiły zamknięte w jednym z pokoi. W końcu Spytko uprzedził, że jeśli bigos czasu zacznie bulgotać za mocno, to wyśle Bielskim tajną wiadomość z prośbą o tworzenie korytarza czasu. Nikt się jednak nie spodziewał, że posłańcem w tej sprawie będzie… pies! Kundelek niespodziewanie pojawił się przed drzwiami do mieszkania (tymi całkiem zwyczajnymi),...

• Legionowo młodzież/dzieci
  • Do biblioteki
  • Obrazkowe, obraz>słowo,
  • Anielewicza
  • Dla dzieci 9-12 lat
  • Zuśka
  • Dla Mateusza

Dodaj cytat z książki Puk puk! Chcecie psa?