Zagadka zaginionej kamei

Marta Guzowska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Detektywi z Tajemniczej 5 (tom 1) literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura polska Agata Raczyńska
Detektywi z Tajemniczej 5 (tom 1)
literatura dziecięca
literatura polska Agata Raczyńska

TRZYMA W NAPIĘCIU 👏🏻👏🏻🎧📖 POLECAM FANOM I FANKOM ZAGADEK DETEKTYWISTYCZNYCH. MARTA GUZOWSKA ZADAJE PYTANIA PRAWIE PO KAŻDYM ROZDZIALE. 📖🎧👏🏻👏🏻🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️
DONATA CIEŚLIK POTRAFI PRZENIEŚĆ W INNY ŚWIAT💞💚☺😂 POLECAM FANOM I FANKOM ZAGADEK DETEKTYWISTYCZNYCH🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♀️👏🏻🎧📖

Jeśli Wasze dzieci lubią rozwiązywać zagadki i wcielać się w rolę detektywa to seria książek Marty Guzowskiej jest wprost idealną propozycją dla nich. Zapewniam Was, że podczas czytania stracą poczucie czasu.😊
Pierwsza część serii Detektywi z Tajemniczej 5 zagadka zaginionej kamei pochłonęła moją dziesięcioletnią córkę do reszty. Została przeczytana w ciągu 2 dni. Książka...

Fajna, ale były lepsze książki z tej serii

Pierwszy tom serii detektywistycznej "Detektywi z Tajemniczej 5". Książka pełna przygód, napisana lekkim językiem, dzieciakom świetnie się ją czyta. W dodatku ma fajne ilustracje.

Fajna seria dla dzieci, moje dzieci zainteresowały się czytaniem. Jako rodzic polecam !!!!

Detektywistyczna seria dla dzieci- pełna przygód i zagadek, które czytelnicy rozwiązują razem z bohaterami. Świetny sposób na rozwinięcie u dzieci zdolności logicznego myślenia i łączenia faktów poprzez miło spędzony czas przy czytaniu. Polecam!

Ciekawa seria książek dla młodych poszukiwaczy przygód i zagadek. Książka skłania do logicznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania zagadki wraz z bohaterami. Książka ma walor edukacyjny i wprowadza dzieciaki w świat dziedzictwa kulturowego. W pierwszej części mamy do czynienia z kopią ozdoby Księżnej Czartoryskiej. Ma ładne ilustracji, które przeplatają tekst czyniąc go...

Pierwszy tom świetnej serii detektywistycznej. Marta Guzowska potrafi stworzyć doskonałe kryminały nawet dla młodych czytelników. Książka składnia dzieci do logicznego myślenia, a dzieci aktywnie biorą udział w rozwiązywaniu zagadki.

Zagadki detektywistyczne to coś co zainteresuje młodego czytelnika, warto przeczytać.

Świetna książka z wątkiem detektywistycznym dla dzieci. Rozwija logiczne myślenie i zaciekawia jak żadna inna.

• 2020
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Dziecięce
  • 2019
  • 2020
  • Przeczytane w 2018
  • Przeczytane w 2019

Dodaj cytat z książki Zagadka zaginionej kamei