Roślinny comfort food dla każdego

Okładka książki Roślinny comfort food dla każdego
Eryk Wałkowicz Wydawnictwo: Flow books kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Flow books
2020-10-14
2020-10-14
Wegetarianizm Weganizm Kulinarne Roślinna kuchnia Kuchnia roślinna Przepisy

więcej Więcej

Kolejna świetna książka autora bloga Er Vegan - pokaz tego, że dieta roślinna nie tylko nie jest nudna, ale może zastąpić ciężkie potrawy tradycyjnej diety. Trudno mi powiedzieć czy poziomem dorównuje pozostałym książkom - dopiero będę z niej gotować. Ale wydana jest pięknie i cieszę się,że ją mam.

Spodziewałam się czegoś więcej - mam już spory staż w wegańskim gotowaniu i wiele przepisów dla mnie było oczywistych i mało interesujących. W dodatku przepisów w porównaniu do innych książek kucharskich nie ma za wielu, wstęp również jest przydługi. Polecam dla osób, które uczą się dopiero gotować (nie tylko wegańskich przepisów)

Bardzo fajne przepisy, bez trudnych do zdobycia składników (prócz jednego - owoców chlebowca ;-) ), poza tym reszta do kupienia w pobliskim sklepie. Szybkie do przygotowania :)

• Kulinarne
  • Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋
  • Posiadam-wersja papierowa
  • Weganizm/wegetarianizm
  • Książki 2021
  • Kuchnia

Dodaj cytat z książki Roślinny comfort food dla każdego