Symbolika Grafologiczna dr Ericka Singera

9788381197076
Kryminalistyka grafologia

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Jak rozpoznać cechy osobowościowe na podstawie charakteru pisma? Zadanie to z pewnością nie jest łatwe. Dokładna analiza predyspozycji psychicznych danego człowieka wymaga wielu próbek. Podstawowe informacje uzyskamy jednak, uważnie przyglądając się niektórym cechą sporządzonego zapisu. Z grafologii możemy skorzystać, by ocenić własne skłonności charakterologiczne. Podobno duże litery wskazują na osobę, dla której ważna jest opinia innych. Natomiast małe litery najczęściej są pisane przez niemających problemów z koncentracją introwertyków. Znaczenie ma również pochylanie zapisu słów, wyrazistość tekstu, zachowywane marginesy, czy stawiane w określony sposób znaki interpunkcyjne.

„Symbolika grafologiczna dr. Ericka Singera” to książka dla każdego, kto chce dowiedzieć się, jak rozpoznać cechy osobowościowe na podstawie charakteru pisma. Teraz wszyscy mogą poznać tajniki tej metody. W pierwszej kolejności omówione zostały podstawy grafologii, czyli nauki analizowania pisma ręcznego. Następnie uwaga została skupiona na specyficznej formie zapisu. Dowiemy się, w jaki sposób analizować notatki, tak, by wskazały nam, jakimi cechami psychicznymi, umysłowymi i emocjonalnymi dysponuję ich twórca. Charakter pisma pozwala zidentyfikować tożsamość. Tego rodzaju informacje są praktycznie nie do podważenia.

Dodaj cytat z książki Symbolika Grafologiczna dr Ericka Singera