Świąteczna noc

klasyka
2020-11-20
Boże Narodzenie Święta opowiadania Rodziewiczówna Prus Badurski Andersen Orzeszkowa Czechow Reymont Montgomery

" Świąteczna noc", jest to zbiór nostalgicznych, pieknych opowiadań i świątecznych fragmentów autorów których chyba wszyscy znamy.
Maria Rodziewiczówna, Hans Christian Andersen, Lucy Maud Montgomery, Eliza Orzeszkowa, Charles Dickens, Władysław Stanisław Reymont, MariaDąbrowska,
Bolesław Prus, Antoni Czechow to nazwiska, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Myślę, że...

• Świąteczne Książki 2020
  • Współpraca
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Świąteczna noc