Anielski puch

Marika Krajniewska Wydawnictwo: Wielka Litera literatura obyczajowa, romans
Wielka Litera
literatura obyczajowa, romans
2020-11-10

Okładka książki Radosna Książka Joanna Brejecka-Pamungkas, Elżbieta Dąbrowska, Marika Krajniewska, Patrycja Mnich, Anna Ras-Menet, Katarzyna Sadowska, Ewelina Szostkowa, Magdalena Walczak
7,0
Radosna Książka Joanna Brejecka-Pam...
Okładka książki 2020. Antologia współczesnych polskich opowiadań Andrzej Ballo, Jacek Bielawa, Aleksandra Borowiec, Jarosław Błahy, Łukasz Drobnik, Jerzy Franczak, Jarosław Jakubowski, Jolanta Jonaszko, Olgierd Kajak, Katarzyna Kałużna, Beata Patrycja Klary, Marika Krajniewska, Ryszard Lenc, Maciej Libich, Krzysztof Maciejewski, Miłka O. Malzahn, Jarosław Maślanek, Piotr Michałowski, Dariusz Muszer, Anna Nasiłowska, Maria Nowakowska-Majcher, Klaudia Pieszczoch, Marek Pogorzelski, Paweł Przywara, Barbara Sadurska, Wojciech Stamm, Elżbieta Stankiewicz-Daleszyńska, Grzegorz Strumyk, Łukasz Suskiewicz, Andrzej Turczyński, Henryk Waniek, Marta Zelwan
0,0
2020. Antologi... Andrzej Ballo, Jace...
Okładka książki O, Matko! Michał Biarda, Monika Hołyk-Arora, Małgorzata Kasprzyk, Elżbieta Kosobucka, Marika Krajniewska, Aneta Krasińska, Agnieszka Krizel, Alicja Podgrodzka, Piotr Podgórski, Marlena Rytel, Wanda Szymanowska, Agnieszka Zakrzewska, Beata Zdziarska
8,3
O, Matko! Michał Biarda, Moni...