Świąteczny trop

Okładka książki Świąteczny trop
David Rosenfelt Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Andy Carpenter (tom 18) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Andy Carpenter (tom 18)
Deck the Hounds
Wydawnictwo Kobiece
2020-10-28
2020-10-28
Urszula Gardner
Boże Narodzenie cud święta pies kryminalna zagadka

więcej Więcej

Książka w kryminalnym klimacie, ale nie świątecznym. Ze względu na okładkę liczyłam na więcej psiego wątku.

Nie potrafię przejść obojętnie obok książki, która na okładce ma psa. Jeśli w dodatku jest to opowieść świąteczna, to po prostu muszę ją mieć i przeczytać opatulona kocykiem. Powieść wydana przez Wydawnictwo Kobiece pobiła jednak wszelkie rekordy słodkości — cudny szczeniak, w koszyku otoczonym ozdobami świątecznymi. Moje serce roztopiło się niczym lody w ogromnym upale. Z...

Nie wierzę w świąteczne cuda. Wierzę jednak, że istnieją ludzie, którzy pragną czynić dobro. A o tym właśnie opowiada "Świąteczny trop" Davida Rosenfelta. To historia o sercu otwartym na potrzebujących i o chęci niesienia pomocy. A przy okazji również o miłości do braci mniejszych, czyli do zwierząt.

Odbiorca ma do czynienia nie tyle z powieścią obyczajową, co z mieszanką...

„Świąteczny trop” to lekka, zabawna i niezwykle sympatyczna historia z kryminałem w tle. To co najmocniej mnie urzekło w tej książce, to fakt, że autor zawarł w tej historii wiele elementów, które są ważne społecznie a które związane są z bezdomnością i stresem pourazowym weteranów. Uważam, że to wbrew całej otoczce niezwykle istotny element tej historii.

Niestety, cała...

Zawsze zaczynam czytać książki świąteczne w ostatnim miesiącu roku. Ale doczytuje je w styczniu. Na szczęście trafiłam na kilka perełek które umiliły mi ten specjalny czas. Czy "Świąteczny trop" Davida Rosenfelta zaliczę do tej listy?

Andy Carpertner jest świetnym adwokatem. A poza tym naprawdę dobrym człowiekiem. Postanawia razem ze swoją rodziną pomóc bezdomnemu...

Spodziewałam się czegoś innego. Myślałam, że będzie więcej psich klimatów :)

Miała być świąteczna ,ale chyba tylko z nazwy... A kryminał z tego też nie najlepszy ,nie wspomnę,że liczyłam na większe zaangażowanie się psa w całą akcję 🤨

Przyznam, że troszkę dałam się złapać na cudowną okładkę z pieskiem.
Czy "Świąteczny trop" jest faktycznie świąteczną książką? Według mnie - nie. Świąteczne w książce jest tytuł, wspomnienie o Bożym Narodzeniu oraz okładka - klimatu białych świąt nie ma co szukać w tej pozycji. Otrzymujemy raczej książkę w kryminalnym stylu z zagadką i trupem w tle. Jakoś nie tego się...

Czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Rzeczywiście tytuł może troszkę zmylić, książka jest bardziej kryminalna z pojawiającym się wątkiem psa w tle jednak i tak jest warta przeczytania

Fabuła bardzo dobra. Świetna sprawa kryminalna opowiedziana oczami prokuratora i adwokata. Mało piesków. Historia bardzo zawiła, dużo wątków.

• 2021
  • 2020
  • Świąteczne
  • Legimi
  • 2020
  • Przeczytane 2020

Dodaj cytat z książki Świąteczny trop