The Dominator

Okładka książki The Dominator D.D. Prince
Okładka książki The Dominator
D.D. Prince Wydawnictwo: Independently published Cykl: The Dominator (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Dominator (tom 1)
Independently published
2015-01-23
2015-01-23
Mafia Dark Erotica BDSM Romance Sociology > Abuse

Tematyka ciekawa, treść również, ale czegoś mi w niej zabrakło, może była za długa i w pewnym momencie chaotyczna, że trudno było mi się połapać, o co w tym wszystkim chodzi. Tia zostaje "sprzedana" przez ojca w ramach mafijnych długów synowi bossa mafijnemu, Tony'emu, który nie certoli się ze swoim nowym nabytkiem. Dziewczyna próbuje różnych sposobów, by odzyskać wolność, ale nie wychodzi jej to na dobre i kiedy trafia z deszczu pod rynnę, docenia poświęcenie Tonny'ego i zaczyna się w nim zakochiwać. Więc kiedy pojawia się realna okazja, by odzyskać wolność, ona już jej nie chce, bo jest z Tommym z własnej nieprzymuszonej woli. Za to tajemnice wiążące te dwie rodziny i właściwy motyw tej całej "transakcji" jest strasznie zagmatwany i jak zawsze wiąże się z trójkątem, a każdy opowiada inną wersję historii.

2056

Na półkach: , , , , , , ,

Dominator to fantastyczna i ekscytująco seksowna lektura. D.D. Prince ma niesamowitą zdolność uchwycenia emocji swoich bohaterów i wciągnięcia w pokręcone miejsce, które nazywamy życiem. To historia o mężczyźnie, któremu dano coś, czego nigdy nie spodziewał się, że będzie chciał, i dziewczynie, która dowiaduje się o potrzebach, o których nie wiedziała.
Ta historia jest opowiadana zarówno z punktu widzenia Tii, jak i Tommy'ego, co pozwala czytelnikowi dokładnie zrozumieć, co dzieje się w ich głowach i wiedzieć, co myślą i czują bohaterowie.
Ta książka to emocjonalnie naładowana historia pełna zwrotów akcji, przygód, niebezpieczeństw, napięcia, akcji, tajemnic, zdrady, gorącego seksu i miłości.
Jeśli lubisz mroczną erotyczną ekscytującą lekturę z głodnym, zaborczym samcem alfa, to jest ta książka!

Ta historia jest...

• Dark