Gdy rośliny śnią

Okładka książki Gdy rośliny śnią
Daniel PinchbeckSophia Rokhlin Wydawnictwo: Wydawnictwo Cień Kształtu flora i fauna
flora i fauna
When Plants Dream
Wydawnictwo Cień Kształtu
2020-08-20
2020-08-20
Maciej Lorenc
psychodeliki narkotyki ayahuasca Amazonia szamanizm

Świetna pozycja traktująca o ayahuasce, dość lekka, nie jest przepełniona opisami tripów w porównaniu do innych książek w tym nurcie. Merytoryczne i kompleksowe podejście do tematu.

chyba najbardziej wyczerpująca pozycja o ayahuasce po polsku, szalenie ciekawe

chyba najbardziej wyczerpująca pozycja o ayahuasce po polsku, szalenie ciekawe

Dodaj cytat z książki Gdy rośliny śnią