Kup teraz - 12 ofert w cenie od 25.99 zł do 34.97 zł

Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku

Stefanie Stahl Wydawnictwo: Otwarte nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
So stärken Sie Ihr Selbstwertgefühl. Damit das Leben einfach wird
Sylwia Miłkowska, Marta Książkiewicz
Otwarte
poczucie własnej wartości narcyzm pewność siebie asertywność komunikacja komunikacja interpersonalna perfekcjonizm ekstrawertyzm introwertyzm depresja
So stärken Sie Ihr Selbstwertgefühl. Damit das Leben einfach wird
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sylwia Miłkowska, Marta Książkiewicz

Nie dokończyłam. Obawiam się, że nie jestem miłośniczką tego typu poradników.

A K C E P T A C J A - ważne pojęcie

Moja już druga książka tej autorki i jak najbardziej mogę ja polecić, zawiera duzo informacji, wskazówek i jest bardzo treściwa

Tej pani nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Mam w swoim domu kilka jej książek, jednak “Jak myśleć o sobie dobrze?” jest pierwszą, którą dotychczas przeczytałam. Muszę przyznać, że naprawdę jestem nią zachwycona. Stefanie Stahl odwaliła kawał dobrej roboty, przygotowując rzetelne materiały i składając je w całkiem przyjemną i zrozumiałą książkę. To jeden z niewielu...

Sporo przydatnych porad, nie był to typowo naukowy bełkot, którego nie dało się zrozumieć. Książka jest napisana prostym językiem.

Jest w tej książce coś, czego nie potrafię określić, co sprawiało, że co rusz musiałam wracać do początku zdania albo akapitu, bo łapałam się na tym, że nie rozumiem treści. Pod względem merytorycznym dobra, ułatwia rozpoznanie przyczyn niskiej samooceny i wysuwa porady, jak jej zaradzić. Myślę jednak, że osoby siedzące już trochę w klimatach samodoskonalenia i psychologii...

Nie dziwię się, że książka jest bestsellerem.
Jest wspaniała. Trafiłam na nią przypadkiem, kupując na prezent.  Uznalazłam, że przeczytam chociaż kilka stron. Bardzo mnie wciągnęła, do tego stopnia, że 300 stron pochłonęłam "na raz" wieczorem. Przede wszystkim, co dla mnie jest najważniejsze, to sposób dobierania słów przez autorkę, czyli jej styl pisania. Nie narzuca ona...

Po lekturach podobnego rodzaju podchodziłam do tej pozycji dość sceptycznie jednak jestem mile zaskoczona. Po pierwsze książka jest przystępna dla wszystkich, nie tylko da tych, którzy mają niskie poczucie własnej wartości i są niepewni siebie. Rzuca bowiem światło na wiele zachowań, których sami być może nie mamy, ale z którymi spotykamy się u innych i które po...

Całkiem dobra pozycja. Szczególnie dla osób mających do przepracowania niskie poczucie własnej wartości.

Wartościowa książka, która sporo wniosła w moje życie. Jej prosty język zachęcał do czytania. Porady były bardzo głębokie i przydatne.
Autorka w prosty sposób przedstawiała mechanizmy psychologiczne. Jest psychoterapeutką, więc wie jak to zrozumiale przedstawić.

Ta książka jest jak terapia dla zmysłów, ciała i głowy bez wychodzenia z domu i bez nadwyrężania strefy komfortu. Pisana prostym, zrozumiałym a zarazem konkretnym językiem z mądrym przekazem. Zazwyczaj nie jestem fanką tego typu książek bo większość z nich to tylko pseudonaukowe zapchajdziury żerujące na czytelnikach ale ta książka rewolucjonizuje moje podejście i dla mnie...

• 2021
  • Psychologia
  • 2020
  • Poradniki
  • Biblioteka

Stefanie Stahl Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku Zobacz więcej