Telefon od anioła

Guillaume Musso Wydawnictwo: Albatros Cykl: Madeline Guillaume Musso (tom 1) literatura obyczajowa, romans
L'appeal de l'ange
2020-07-08
2012-01-01
Data 1. wydania:
2011-03-31
Joanna Prądzyńska
Albatros
L'appeal de l'ange
Madeline Guillaume Musso (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2020-07-08
Joanna Prądzyńska

Rewelacyjna. Warto uważać na swój telefon jak spadnie w pobliżu innego, podobnego modelu. Po opisie można sądzić, że to będzie romans. W książkach Guillaume Musso są jednak różne wątki i za to między innymi je lubię.

Bardzo wciągająca książka 😊 Trudno było mi się od niej oderwać. To jedna z tych pozycji, do których warto zarwać noc. Opis mógłby wskazywać na początek jakiegoś romansidła, ale grzebanie w historii dwójki bohaterów wprowadza nas do rozwikłania zagadki tajemniczej śmierci młodej dziewczyny. Nie da się zaprzeczyć, że niektóre wydarzenia są mało prawdopodobne i jest tu dużo...

Jak zawsze u Musso, dzieje się dużo, historia jest wciągająca i czyta się szybko.

Bardzo dobra, wciągająca i zaskakująca historia.

Powieść zaczyna się dosyć niewinnie, od przypadkowej wymiany telefonami na lotnisku. Spodziewałam się więc elementów romansu i przygody typu "list w butelce". Nie mogłam się bardziej mylić...
Życie Jonathana i Madeline łączy coś bardziej intrygującego i mrocznego niż posiadanie smartphona tej samej marki. Ich przeszłość ma punkt wspólny, a spotkanie na lotnisku otwiera...

Bałem się jak zobaczyłem w opisie, iż jest to romans. Na szczęście z romansem ma to mało wspólnego jednak. Dobra historia, ciekawy kryminał i fascynujący bohaterowie.

Raczej na plus, ale dużo traci przez to że jest tak mało prawdopodobna.

Świetna książka, jak większość G. Musso. Lekka, szybko się czyta. Polecam!

Mało prawdopodobne, ale ciekawe. Nie ma dłużyzn, a to też zaleta.

Na początku zapowiadało się na romans, potem przerodziło się to w kryminał.
Ostatnio w ogóle nie mogłam trafić na wciągającą książę. Tej się to udało. Książka raczej niezła, czytało się przyjemnie i nie mogłam się oderwać. Aczkolwiek myślę, że za parę lat zapomnę o niej.

Dyskusje

4 756